Jak to działa
Przejdź do gry Plemiona
Plemiona
5.0 1 7549 0
01.04.2020

Plemiona Punkty Premium: Jak zdobywać/co nam dają

Witam wszystkich, jeżeli nie chcecie wydawać pieniędzy na punkty premium do gry Plemiona, ten poradnik może wam się przydać. Jak wiemy, PP (punkty premium) są najbardziej przydatne w początkowej fazie świata. Możemy dzięki nim, szybko rozbudować swoją wioskę, zbudować dobrą armie co za tym idzie mieć dużą przewagę nad swoimi rywalami. PP oczywiście pozwalają nam na zakup surowców na rynku, pozwalają zakupić powiększone wydobycie surowców oraz np dzięki nim możemy skracać czas budowy naszych budynków. Oczywiście za nie wykupujemy konto premium, które daje dużo ułatwień może nie na samym początku rozgrywki co w późniejszym etapie gry lecz również przydaje się na początku. Zaawansowani gracze, przed powstaniem nowego świata dobrze się przygotowują pod dany rodzaj świata na którym zamierzają grać. Co za tym idzie pierw zbierają dobrą grupkę graczy by założyć mocne plemię, które bardzo pomaga w podbijaniu świata. Oczywiście posiadają zapas PP, które daje im ogromną przewagę przed graczami grającymi bez PP.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Jak widzimy wyżej na podanym zdjęciu jedna wioska pośród innych wiosek na tym terenie wyróżnia się już dosyć dużym poziomem punktów. Jako pierwsza przebiła barierę 3000 tyś pkt. Pozostałe wioski zostają sporo w tyle. Dzięki temu, osoba która prowadzi tę wioskę posiada komfort, że okoliczne wioski nie będą chętnie atakować jej z prostego powodu - strachu. Boją się, że jeśli ją zaatakują będą mieli kłopoty, gdyż możemy przypuszczać, że wioska lepiej rozwinięta to za razem lepsza armia oraz przede wszystkim dużo liczniejsza. Dzięki szybkiemu rozwojowi mamy przewagę taką, że możemy wybrać sobie silne, dobrze zorganizowane plemię. Wiemy że każde plemię szuka jak najlepszych graczy, oczywiście ze punkty naszej wioski to nie jest wyznacznik umiejętności ale pozwala łatwiej się dostać do dobrego plemienia. Dobre plemię daje nam dużo możliwości od bezpieczeństwa po poszerzanie terenów. Możemy spokojnie rozbudowywać swoje wioski przy okazji wraz z współplemieńcami czyścić wioski wrogów.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Do rzeczy PP możemy kupić lub zdobyć za darmo.
Za darmo możemy zdobyć je:

1 poprzez sprzedaż surowców na rynku( niestety nie na wszystkich światach to jest możliwe)

2. poprzez długoletnie granie np. za 8 lat gry dostajemy 500PP

3 . Na różnych stronach które umożliwiają nam odebranie Punktów Premium za wykonywanie zadań typu oglądanie reklam etc.

Moim zdaniem najłatwiej jest je zdobyć sprzedażą na rynku.

Jest wiele możliwości jak zdobyć dużą ilość PP na rynku poprzez np handel. Na powyższym zdj przedstawiony obrazek pokazuje jak układa się cena danego surowca za 1PP. Jeżeli w danym czasie wykupimy za PP x surowców a później cena za 1PP danego surówca spadnie, wtedy sprzedajmy nasze surowce. Możemy dzięki temu podwoić swój zysk.
Przykład kupujemy w czasie kiedy za 1 pp kupimy 183 drewna a sprzedajmy kiedy cena spadnie do np 100/90 za 1 pkt, mamy przebitkę 100%.

Jest to metoda dobra w późniejszym etapie rozwoju świata leczy wymaga dużo obserwacji rynku. Przez nieuwagę możemy oczywiście też na tym stracić dlatego bardziej polecam następną metodę.

Następna metoda jest prostsza, polega głównie na stworzeniu wioski (najlepiej we wczesnym etapie gry). Wioskę budujemy głównie pod rozwój naszych surków, rozbudowujemy rynek, jeżeli jest to świat z grabieżami robimy LK (lekką kawalerię) którą najszybciej i najwydajniej łupimy surki. Zamiast rozwijać dalej naszą wioske sprzedajmy surki na rynku. We wczesnym etapie gry na takiej metodzie najwięcej zarobimy gdyż ludzie płacą dużo PP za nawet małe ilości surowców co dla nas jest korzyścią.


5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez PijanyMajster

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Wabik - Czy on w ogóle ma jakieś zastosowania?

Poradnik JestemKacper
2

Czy istnieje CS GO na przeglądarkę??

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
3

Battlefield 4 (B2P) OPIS GRY BATTLEFIELD 4

Recenzja piesiooo
4

League of Legends Twitch w Jungli Poradnik

Poradnik Davi69
5

Goodgame Empire Jak zdobywać rubiny w Goodgame Empire?

Poradnik Banankowiec2453
6

MovieStarPlanet MSP Jak zdobyć dripa na MovieStarPlanet?

Poradnik Sylwiszel
7

Crossout Crossout - Pobaw się w post apokaliptycznego inżyniera!

Recenzja Zakatarzony
8

Anocris Anocris - przeglądarkowa gra z banankami

Recenzja Gremlininio
9

Margonem 5 powodów dlaczego warto grać w Margonem

Recenzja patrykelele3d
10

Bleach Online Najlepsza gra od Bananków! O Bleach Online słów kilka.

Recenzja DadiTV
Chat