Jak to działa
Przejdź do gry Grepolis
Grepolis
5.0 2 1046 0
05.12.2019

GREPOLIS - gra dzięki, której poczujesz się jak w starożytnej Grecji.

Cześć! Jestem jedną z naprawdę wielu fanek tej gry, dlatego postanowiłam coś wam opowiedzieć o tej grze. Uważam, że zdecydowanie warto, dlatego proszę rozsiądź się wygodnie i zapraszam do czytania!


Grepolis jest to bezpłatna gra strategiczna MMORPG, która miała swoją premierę 8 grudnia 2009 roku. Ukazała się najpierw w wersji na PC a kilka lat później w 2013 roku na Android i iOS. Cała akcja odbywa się w STAROŻYTNEJ GRECJI. Gra może się pochwalić dużą oprawą graficzną ale również odpowiednią melodią w tle, która tym bardziej zachęca nas do grania i poczucia tego klimatu starożytnej Grecji. Są to jedne z wielu aspektów gry.


Zdecydowanie jest to odpowiednia gra dla fanów historii, którzy znajdą chwilę wolnego czasu na pogranie ale nie tylko dla nich. W Grepolis może grać każdy kto tylko zachce. To Ty decydujesz czy będziesz wieść spokojne życie na gospodarce czy raczej będziesz planować kolejne wojny na obce wioski.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Nasza przygoda z Grepolis rozpoczyna się na jednej z wielu losowych wysp, które są rozłożone na całym świecie. Są to małej wielkości wysepki ale mimo to na każdej z nich znajduje się kilka miejsc na naszą wioskę, która oczywiście z czasem zamieni się w wielkie imperium. Jednak aby to nastąpiło należy ulepszać budynki oraz budować nowe. Wśród budynków są kopalnie, akademie, różne obozy, mury przyszłego miasta oraz porty, które umożliwiają nam przemieszczanie się na inne wyspy w odwiedziny lub w wrogo nastawionych intencjach. Oczywiście walk w tej grze nie mogło zabraknąć! Zatem szykuj swoje oddziały i wyrusz w podróż na inne wyspy aby poszerzyć swoje imperium! Bitwy nie tylko odbywają się na lądzie ale również na morzu. Można oczywiście dołączyć lub mieć swój sojusz.

W naszej przygodzie pomaga nam kilka bogów w tym: Zeus, Atena, Hera czy nawet sam Posejdon. Codzienne nagrody również potrafią nam pomóc, ponieważ są to potrzebne surowce do budowli lub nawet po 30 dniach można dostać walutę premium.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Gra zdecydowanie jest odpowiednia na samotne wieczory z kawą w ręku. Tylko uważaj! Można bardzo łatwo stracić poczucie czasu w tej świetnej grze, więc lepiej patrz na zegarek bo inaczej będzie ciężko się obudzić rano. Oczywiście nie tylko fani historii mogą w nią grać. Uważam, że może każdemu się spodobać nie zależnie od pasji. Zatem nie zwlekaj już dłużej i stwórz konto na Grepolis!

Dodam jeszcze na sam koniec jeszcze małą ciekawostkę. Może się wydawać, że gra jest podobna do Travian czy różnych części Plemiona. I taka jest prawda! Mimo to Grepolis jest odpowiednią grą dla osób, które ciągle narzekają na słaby internet. Właśnie z tego powodu przewidziano tryb niskich wymagań. Czy to nie brzmi już dobrze? Przekonaj się sam i bądź jednym z 35.000.000 zarejestrowanych graczy. Trzeba przyznać, że jest to naprawdę ogromna liczba i wielki sukces dla autorów gry.


Dziękuje za przeczytanie mojej recenzji. Mam nadzieję, że zachęciłam Was do gry! Pozdrawiam.

5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Aktee

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Poradnik dla Maga! (1-25lvl)

Poradnik Dominicekk
2

League of Legends Zoe - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
3

League of Legends Varus - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
4

Warframe Czy Warframe jest stworzone dla Ciebie?

Recenzja DanhonyV09
5

World of Tanks World of Tanks - Czy to najlepsza gra z tematyką wojenną?

Recenzja ★✘нαcкεd✘★™
6

Grepolis Poradnik do Grepolis

Poradnik tomkedz2000
7

5 Polskich gier przed epoką Wiedźmina

Poradnik Tybero
8

League of Legends League of Legends - jak stać się pro?

Poradnik Davey
9

Beefighters Poznaj świat pszczół!

Recenzja RoseGold85
10

Minecraft 16 serwerów Minecrafta

Recenzja Pink Sheep Lololololololo
Chat