Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 1893 0
05.04.2019

Co daje nam CSGO Prime? czy warto tego używać?

Witam serdecznie czytelników. W dzisiejszej recenzji dowiecie się, czym jest status Prime, jakie możliwości przed nami odkrywa i czy jest opłacalny.

Czym jest ów Prime?

Jest to status, który należy zakupić za 56,99zł, żeby go odblokować. Drugim sposobem jest osiągnięcie poziomu 21, co jest czasochłonne, ale darmowe i nikt nie każe ani nie zmusza nas, żeby go mieć.

Trochę trudu nie zaszkodzi, jeżeli ktoś nie lubi wydawać pieniędzy, jednak dla niecierpliwych jest to wygodniejsza opcja, a zarazem szybsza.

Sam status można określić potocznie jako tak zwany "VIP". Posiadając tenże dodatek do gry będziemy dobierani do meczów i graczy, którzy również są posiadaczami tego rozszerzenia, co gwarantuje nam o wiele niższą ilość osobników, którzy używają nielegalnego oprogramowania psując tym samym rozgrywkę innym np w rozgrywce rankingowej, co bywa frustrujące.

Gra jest wtedy przyjemniejsza w odbiorze, nie wywołuje na nas negatywnych emocji typu złość, co jest naprawdę wielką zaletą.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Zalety posiadania Prime:

  • Otrzymujemy możliwość zdobywania pamiątek, przedmiotów, których nie zdobędą Ci, którzy statusu nie posiadają
  • Ograniczenie liczby cheaterów - wątpię, żeby ktoś zapłacił za coś tylko po to, żeby dostać darmową blokadę konta :) Tak więc większość tego typu ludzi po zakupie rezygnuje z używania takich wspomagaczy.
  • Gra dobiera nam zawodników na naszym poziomie, tych, którzy posiadają rozszerzenie
  • Ludzie, którzy grają z Prime są często osobami o dobrych umiejętnościach gry, dlatego więc mamy szansę grać drużynowo, gdzie bez Prime bywa to praktycznie niemożliwe
  • Można go zdobyć zupełnie za darmo po osiągnięciu poziomu 21, co jest doskonałym rozwiązaniem ze strony producenta, ponieważ łączy się to z punktami wymienionymi wyżej, wtedy mamy konkretną pewność, że trafimy na równych siebie przeciwników i nie będzie ani za łatwo ani za trudno. Brzmi nieźle, prawda?
  • Zdobywamy większą ilość doświadczenia w poszczególnych rozgrywkach, co ułatwia nieco wbijanie poziomów, a co za tym idzie, tygodniowych darmowych skinów.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Innymi słowy jest to bardzo komfortowe i przyjazne dla gracza, pomysł moim zdaniem jest niesamowity i wyciąga dłoń w kierunku gracza. Poziom rozgrywek zmienia się diametralnie, rywalizacja jest bardziej zaciekła i dynamiczna, a co za tym idzie - przyciąga na o wiele dłuższy okres gracza, który czuje się dobrze w takim środowisku społeczności. Również powracają dzięki temu starzy gracze, a do tego napływają nowi, więc gra trzyma się solidnie i stabilnie pod względem grywalności, daje to ludziom małą gwarancje w świadomości, że gra nie upadnie, co jest kluczowe w krokach tego typu ze strony twórców. Spora ilość ludzi, która nawet w owy tytuł nie gra, a słyszała o czymś takim z ciekawości sprawdza, cóż to takiego.

Słowami końcowymi - warto, naprawdę warto zainwestować lub pomęczyć się i przetrwać osiąganie poziomów. Sam zobaczysz drogi czytelniku, że Twoje starania lub pieniądze nie pójdą na marne i będziesz zadowolony z inwestycji bądź starań. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że w przyszłości dostaniemy więcej smaczków tego typu, bo jest to od serca dla graczy. Dziękuję za poświęcony czas oraz życzę miłego dnia.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez SecondDeltaclav

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Margonem MMO-RPG, Czy warto zagrać?

Recenzja Trykpiarz
2

Warface Warface czyli gra dla ludzi o "mocnych nerwach".

Recenzja Kruciak
3

Forge of Empires Forge of Empires czyli gra, która wciąga.

Recenzja Keroina
4

Grand Theft Auto V (B2P) Recenzja Gry Grand Theft Auto 5

Recenzja Bartu
5

7 Porad dla nowych graczy Invisible, Inc

Poradnik Banankowiec2453
6

Neverwinter Czy fani odsłon RPG mają czego szukać ?

Recenzja Gomoron
7

Bezpieczne korzystnie z sieci - jak zabezpieczyć się przed włamaniem

Poradnik Antymed
8

Margonem Questy Gwiazdkowe 2017

Poradnik trzcinka
9

League of Legends Braum - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
10

Minecraft Minecraft-Ciekawostki o nametagach!

Poradnik MatioNex
Chat