Jak to działa
Przejdź do gry War Thunder
War Thunder
5.0 1 1818 0
21.04.2020

Recenzja gry War Thunder - czy warto w to grać?

Lubicie gry wojenne, gdzie steruje się maszynami, takie jak World of Tanks albo World of Warships? Chcecie pograć takimi maszynami jak T-34, Messerschmidt, czy F-16? W takim razie War Thunder na pewno was zaciekawi. W odróżnieniu od innych gier tego typu, w War Thunder możecie grać trzema rodzajami maszyn - okrętami, samolotami oraz czołgami. Grę urozmaica świetna grafika oraz rozwinięte tryby, np. Realistyczne Bitwy Powietrzne. Gra została wydana przez rosyjskie studio Gaijin Entertainment w 2016r. i od razu spotkała się z przyjęciem przez graczy z całego świata.

Grając w tę grę możesz zdobyć 1600 Graj

W War Thunder zaczynamy od czasów II Wojny Światowej. Jest to tzw. Era I. Gra ciągnie się właśnie od czasów II Wojny Światowej aż do współczesności. W grze możemy ujrzeć zmiany w wyglądzie i funkcjonowaniu maszyn, które zdarzały się w przeciągu 80 lat. W grze mamy możliwość "badań". Możemy badać różne rodzaje np. samolotów, a po ich ukończeniu możemy go zakupić. Grę wyjątkową czyni świetna grafika, o której wspomniałem na początku recenzji. Wygląd maszyn, kokpity, pola bitwy oraz sam interfejs. To wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Pomóc w poznawaniu tej gry może być także Samouczek, który ma parę części. W tej grze nie liczy się siła, ale spryt i umiejętności. Chcesz stworzyć własny pluton ze znajomymi? Nie ma problemu. Zaproś znajomych i grajcie razem.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 1950 Graj

W tytule artykułu widnieje pytanie:"Czy warto w to grać". Odpowiedź: "Ależ oczywiście". Warto też wspomnieć, że War Thunder to gra ZA DARMO! Nie tracisz pieniędzy, lecz zyskujesz rozrywkę. W czasie kwarantanny możemy się nudzić. Żeby tego uniknąć możemy pobrać na dysk War Thunder i cieszyć się grą, która nie ma zakończenia. Znudziły się wam takie gry jak CS:GO, Call of Duty czy World of Tanks? W takim razie musicie zagrać w War Thunder. Jak chcecie możecie także zacząć nagrywać War Thunder na Youtube. To gra idealna na serię na Youtube. Warto wspomnieć, że możecie wykonywać zadania na bananki.pl właśnie z tej gry. Są one proste i przyjemne. Dzięki nim możecie lepiej poznać War Thunder. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o tej grze zajrzyjcie na warthunder.com. Tam można znaleźć informacje o nadchodzących eventach (których jest mnóstwo) oraz o nowościach w grze, np. nowych maszynach lub aktualizacja.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Janusz1234567890

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Hero Zero Rozpoczęcie gry i podstawy

Poradnik golomb1337
2

Recenzja DLC Scandinavia oraz DLC Going East! do Euro Truck Simulator 2

Recenzja Pan_Czeresnia
3

Minecraft Jak grać w minecraft?

Tutorial keszy
4

Mafia Battle Mafia Battle, o co chodzi w tej grze?

Recenzja Tu sekretariat!!!
5

CSGO Prime (B2P) Cs:go - najlepszą grą FPS

Recenzja Bananek2012
6

Star Stable star stable <3 zachęta do grania w tą wspaniałą grę ;D

Poradnik maddiefy
7

Roblox JAK ZDOBYĆ DARMOWE ROBUXY W 2022

Poradnik PogromcaTrolli
8

League of Legends Nautilus zapomniany support!

Poradnik Ulicznybanan
9

CSGO Prime (B2P) ECS Season 3 - podsumowanie.

Poradnik lynnSSky
10

Gacha Life Tak naprawdę chodzi o Gacha Club ale go tu nie ma hah

Tutorial Fire cookiex
Chat