Jak to działa
Przejdź do gry Eldarya
Eldarya
5.0 1 1167 0
25.08.2019

Eldarya, czyli twoja własna, romantyczna przygoda w świecie magii!

Eldarya jest grą stworzoną przez firmę Beemoov, odpowiadającą za m.in. grę Słodki Flirt, która osiągnęła wielki sukces w kilkunastu krajach, w tym w Polsce. Jest to kolejna gra z serii visual novel należąca do tej firmy. Rozgrywka zaczyna się od momentu, w którym postać głównej bohaterki (w którą się wcielamy) podczas spaceru w lesie przez przypadek trafia do magicznej krainy Eel, która jak się okazuje, znajduje się w wielkim niebezpieczeństwie. Oczywiście my stajemy się osobą, której przypadło zadanie pomocy w jej uratowaniu, co jest naszym głównym celem w grze. Kolejnym jest rzecz jasna zdobycie przystojnego wybranka serca. Dużym plusem jest to, że postacie z którymi mamy do czynienia mają bardzo odmienne charaktery, więc na pewno znajdziemy kogoś dla siebie i nie będzie to dla nas dużym problemem. Postacie nie są puste, za to mają historię i powody swoich działań, co także jest dużą zaletą. Gra ma także świetną oprawę graficzną, co bardzo cieszy oko i znacznie przyjemniej się gra. Jednak nie zapominajmy, że rozgrywka nie opiera się jedynie na flircie z przystojniakami. Wykonujemy test, który dobiera nas do najbardziej do jednej z trzech straży, w której będziemy współpracować, a także rywalizować z innymi graczami. Straż, która wygra w danym miesiącu, otrzymuje specjalny, unikalny przedmiot. Pozwala nam to na dużą integracje z innymi. Są tu też minigry, eventy, forum dla graczy, a nawet wchodzimy w posiadanie własnego chowańca, który jak prawdziwe zwierzątko, bez jedzenia i odpowiedniej opieki znika. Więc gra poza ciekawą fabułą i ładnym wykonaniem oferuje nam wiele różnych urozmaiceń, które naprawdę pozwalają nam się w nią wczuć.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Mimo tylu plusów, gra ta posiada także duży minus, o którym nie można zapomnieć. Jest nim to, że dziennie otrzymujemy określoną ilość maany, za którą możemy kupować przedmioty, a także dzięki niej możemy poruszać się w grze. Problem tkwi w tym, że ilość, którą dostajemy, pozwala nam na zaledwie kilka ruchów w grze, co głównie dla początkujących graczy może być bardzo dużym utrudnieniem, w szczególności gdy dodatkowo trzeba kupować jedzenie chowańcowi, który bez niego zniknie. Więc wychodzi na to, że dla osób chcących grać codziennie pozostaje opcja ok. 3 ruchów dziennie. Nie zapominajmy o innych wydatkach typu ubrania czy przedmioty potrzebne do wykonywania zadań. Jedyną opcją pozostaje zbieranie maany przez długi czas, bądź kupienie jej (co wiadomo, nie dla każdego jest to możliwe, albo nie każdego na to stać, bo bądźmy szczerzy - w większości przypadków w tę grę grają nastoletnie osoby). Poza tym nie widzę większych problemów, na które przydałoby się zwrócić uwagę. Wszelkie problemy techniczne w grze są rekompensowane poprzez różne benefity dla graczy, więc myślę, że mogę ich tutaj nie uwzględniać.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Podsumowując: gra jest świetnym zabijaczem czasu, na wakacyjną nudę, czy przerwę w nauce. Pozwala nam na poznanie wielu osób, a także na dzielenie się z nimi swoimi zainteresowaniami, czy rywalizację z przyjaciółmi. Jest rozrywką dla osób w prawie każdym wieku. Forum posiada fankluby, kafejki, opowiadania, miejsce na zamówienia, salę gier - wszystko, czego dusza zapragnie. Eventy odbywają się dość często, dzięki czemu nigdy nie jesteśmy znudzeni tą samą rozrywką. Oferuje nam także konkursy organizowane przez administracje konkursy, które opierają się na rysowaniu, pisaniu itp. co pozwala nam na wykorzystanie naszych umiejętności. Co więcej - pozwala nam także samemu stać się częścią gry poprzez nabory na moderację. Gra jest ładnie i dokładnie zrobiona, co gwarantuje nam przyjemną i relaksującą rozgrywkę. Uważam, że każdy kto jest znudzony i ma ochotę na rozluźniającą i ciekawą grę, czy pogadanie z kimś, bez zawahania może udać się do tego magicznego świata - kto wie, może zostanie tam nawet na dłużej?

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez risulu

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Metro 2033 REDUX - Klimat, wódka i masa potworów

Recenzja Osa1020
2

Tribal Wars 2 Tribal Wars 2 - następca gry Plemiona - recenzja

Recenzja Povered
3

The Sims 4 - Recenzja

Recenzja Mimimen
4

League of Legends Przedstawienie postaci i poradnik do Riven!

Poradnik Roccer
5

Kolejny nienormalny złoczyńca- recenzja Far Cry 5

Recenzja Typowypolak nr 1
6

Grand Prix Racing Online Jak być pogromcą Rookie? - AWANS W 1 SEZON

Poradnik toya_xd
7

Half Life - czyli historia Gordona Freemana

Recenzja toya_xd
8

FIFA 17 - kariera - młode gwiazdy - obrońcy.

Poradnik lynnSSky
9

World of Tanks Absolutny gigant w swojej klasie.

Recenzja AngryPanda
10

World of Tanks Jak dobrze zacząć grę ''World of tanks''

Poradnik nick banan
Chat