Jak to działa
Przejdź do gry War Thunder
War Thunder
5.0 3 521 0
11.02.2020

War Thunder - Porządny Symulator

War Thunder to wieloosobowy symulator wojennym, rozgrywający w czasach 1900-20XX. Autorem gry jest studio Gaijin Entertainment. W 2011 roku gra została zapowiedziana pod nazwą "World of Planes", gra była modyfikowana, testowana, aż w 2016 roku została wydana pod nazwą "War Thunder". Gra oferuje takie tryby jak bitwy zręcznościowe, bitwy realistyczne, bitwy symulacyjne, bitwy użytkownika, Nieskończona Konfrontacja. Każdy miłości historii może znaleźć tu ciekawe informacje dotyczące wykorzystywania tych maszyn, ich specyfikacji oraz jakie bitwy stoczyły na przestrzeni lat. W grę można grać na wielu urządzeniach takich jak PC czy konsole, dzięki czemu nie spotkamy się z narzekaniem na brak możliwości zagrania przez brak dostępności na platformie. Warto dodać że ta gra oferuje nam bardzo różniące się od siebie ustawienia graficzne (jakością i wydajnością) jeśli mamy dobry komputer będziemy mogli grać z niesamowitą jakością, lecz jeśli mamy słabszy komputer to jakość będzie nieco słabsza lecz za to poprawi nam się wydajność gry.

Grając w tę grę możesz zdobyć 800 Graj

War Thunder ciekawie opisuje zmagania jednostek naziemnych, powietrznych i wodnych, w kilku postaciach, podstawowymi 2 są bitwy "zręcznościowe" i bitwy "realistyczne", w trybie zręcznościowym możesz grac z kolegami i nie starać się zbytnio, na realistycznych zmagania bywają cięższe i bardziej wymagające, wrogów musisz dopatrywać się sam, w przeciwieństwie do bitew "zręcznościowych" gdzie przeciwnicy są podświetlani, poza tym nie widzisz informacji związanych z opancerzeniem oponentów. Produkcja czasami rozpoczyna bitwy bez pełnej poczekalni przez co drużyny czasami są mniej liczne. W grze przedstawione jest 9 głównych nacji, USA, III Rzesza, ZSRR, UK, Japonia, Chiny, Włochy, Francja i Szwecja. Dla każdej nacji są osobne, dobrze rozbudowane drzewka, jednostek naziemnych, powietrznych i wodnych. Do tego gra posiada dopracowane modele, ładne i duże mapy. Do tego gra jest dobrze zoptymalizowana. Niestety firma zbyt pobłażliwie traktuje graczy starających się utrudniać grę sojusznikom, tak jak nie walczy w odpowiedni sposób z cheatami. W misjach użytkownika (user missions) czasami występują błędy.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 960 Graj

Plusy:

  • Gra pozwala na różne rodzaje walk, innymi słowy każdy znajdzie coś dla siebie;
  • Gra posiada różne drogi rozwoju i walki z przeciwnikiem;
  • Gra jest dopracowana i ładnie przedstawiona.
  • Jest dobrze zoptymalizowana.


Minusy:

  • Gra czasami nie dopełnia lobby;
  • Gra nieodpowiednio kara graczy utrudniających rozgrywkę, lub oszukujących;
  • Błędy w misjach użytkownika.

Gra może przypominać produkcje takie jak World of Tanks czy World of Warships, ale w rzeczywistości łączy możliwość grania różnymi rodzajami jednostek w pięknej oprawie graficznej i posiada inny sposób walki z przeciwnikami. Mimo wszystko gra zasługuje na podziw za staranne i historyczne odwzorowanie wszystkich jednostek, optymalizacje wszystkiego, oraz także za niski współczynnik losowości w bitwach. Ode mnie dostaje ocenę 7,5/10 w związku z wymienionymi wcześniej elementami.

5.0 (głosów: 3)
Art napisany przez znikacz2004

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl] Free robux

Video Mr Gracjan
2

Big Farm Recenzja gry: Big Farm- Czyli jak zostać farmerem.

Recenzja Bax04
3

Karty w Clash Royale - Bomber

Poradnik TheMaślak
4

CSGO Prime (B2P) Największe błędy podczas wychylania w CSGO!

Poradnik JestemKacper
5

Payday 2 - Gra warta uwagi!

Recenzja Cesere
6

Jak zdobywać bananki w prosty sposób? - Poradnik #1

Poradnik Bobx
7

CSGO Prime (B2P) Counter Strike:Global Offensive najlepszy FPS?

Recenzja Seb0L03
8

Warface Recenzja gry: Warface - FPS

Recenzja Cesere
9

Pro Cycling Manager 2015 - moja opinia o grze.

Recenzja lynnSSky
10

Wolni farmerzy Wolni Farmerzy - tutorial

Tutorial BananoNinja
Chat