Jak to działa
Przejdź do gry Gardenscapes
Gardenscapes
5.0 1 701 0
03.05.2022

Czy warto grać w Gardenscapes?

Gardenscapes to gra, w której możemy wykazać swoją kreatywność oraz logiczne myslenie. Gra nie jest skomplikowana, polega ona na odkrywani ukrytych przedmiotów poprzez pozyskiwanie „gwiazdek”. Fabuła polega na lokaju, który ma na imię Antoni i chce odbudować swój dom wraz z ogrodem. Musisz mu pomóc poprzez zdobywanie poziomów czyli wcześniej wspomnianych gwiazdek. Gracz może wybierać kolejność naprawiania przedmiotów oraz ma do wyboru (najczęściej 3) warianty kolorystyczne obiektów. W Gardenscapes jak w większości gier można kupować różne wspomagające rzeczy za prawdziwe pieniądze. Poziomów grze niestety nie można powtarzać, a gry nie można zrestartować. Oznacza to, że podając przykład gdy nasze rodzeństwo grało w Gardenscapes na telefonie, który dostaliśmy od nich i my chcemy zacząć rozgrywkę musimy grać w już zaczętą grę. Niestety jedyną opcją rozpoczęcia nowej rozgrywki jest zmiana urządzenia, na którym gramy. Gardenscapes osiągnęło wiele sukcesów w 2016 roku zostało ogłoszone przez Facebooka ogólna grą tego właśnie roku. Dzięki czemu programistom udało się wejść do czołówki 20 najlepszych wydawców mobilnych. W grę można zagrać na prawie każdym urządzeniu.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Twórcy gry publikują sezonowe aktualizacje. Jednym z ulubionych sezonów graczy jest „Furry Season”. W którym to użytkownik zdobywa określą ilość punktów dzięki czemu odblokowuje nagrody i kolejne etapy. Sezon jest skonstruowany tak, aby zabierał graczom jak najwięcej czasu, ponieważ liczba punktów, które zdobywa użytkownik za poziomy, zależy od trudności oraz liczby prób, które wykonuje gracz. Sezon ten jak większość sezonów składa się z 30 etapów. Gdy kupimy złoty bilet, niestety jest on dostępny tylko za prawdziwe pieniądze, możemy wygrać drogocenne nagrody oraz zwierzaka. Kolejnym z ciekawszy sezonów jest sezon zimowy o nazwie „Frosty Seazon”. Ten sezon polega dokładnie na tym samym co poprzedni. W złotym bilecie możemy znowu wygrać cenne nagrody oraz słodkiego Pingwina i jego domek. Jednakże w tym złotym bilecie ( który kupujemy za prawdziwe pieniądze) mamy dodatkowe przywileje.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Uważam, że Gardenscapes jest bardzo wciągającą grą. Bez żadnych wyrzutów sumienia mogłabym ją polecić każdemu kto ma wolny czas i nie wie jak go spożytkować. Gra szybko nas wciąga i przez kilka pierwszych dni pragniemy spędzać całe godziny nad nią. Jednak po czasie fabuła nas nudzi i wszystko wydaje nam się monotonne. Jedynym ratunkiem są wcześniej wspomniane sezony, który się powtarzają. By nie być gołosłowna przeprowadziłam test. Przez 2 tygodnie wraz z moją znajomą ( na potrzebę recenzji nazwijmy ją Ania) grałyśmy w tą grę. Mi ta gra znudziła się po 7 dniach. Podobało mi się wbijanie poziomów i dekorowanie domu i ogródka. Niestety ilość żyć bardzo utrudnia rozgrywkę. Ani natomiast ta gra znudziła się po 13 dniach. Sądzi, że gra jest bardzo interesująca, ale trudność niektórych poziomów jest bardzo zniechęcająca, gdyż mamy bardzo małą ilość prób. Obie serdecznie zachęcamy was do spróbowania rozgrywki oraz podzielenia się z nami co o niej sądzicie- Co byście zmienili?, Na którym poziomie jesteście?

Dziękuję bardzo za uwagę oraz życzę wszystkim czytającym Miłego dnia/wieczoru!

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez r0x.xa

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Co można robić msp grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
2

Playstation 3 - Czy dalej warto być jej posiadaczem?

Poradnik LiquidSnake
3

Recenzja gry "Terraria"

Recenzja GraczBananowy
4

Retro Sektor XII. Warcraft III: Reign of Chaos

Recenzja Tybero
5

Minecraft Poradnik do gry Minecraft

Poradnik forza harizon4
6

Opera GX | Gaming Browser Najlepsza przeglądarka internetowa dla graczy

Recenzja Bozno260
7

World of Tanks Waffentrager: Dziedzictwo

Poradnik Bart1607
8

CSGO Prime (B2P) Najpopularniejsze metody kradzieży w CS:GO, czyli nie daj się oszukać!

Poradnik JestemKacper
9

CSGO Prime (B2P) Komendy do CS:GO Cz. I

Poradnik TheBartmuz
10

Neverwinter Neverwinter-gra wymagająca dobrych decyzji

Recenzja Antonios007
Chat