Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 1 2422 0
23.12.2017

Jak skutecznie zarabiać w Margonem? Kamcio98

Witam w tym poradniku postaram się przedstawić kilka dobrych i skutecznych sposobów na zarobek w grze Margonem

1. Pierwszym sposobem jest udanie się do Mistycznego Boru i zakupienie Szyszek Chmielu u Druida Lastymera, który znajduje się na środku mapy. Najlepiej kupić sporo tych szyszek, ponieważ będzie trzeba je zasiać a jedną szyszkę można na jedną postać. Szyszki zasiejemy w Łanach Zbóż u Mazteni. Dajemy jej do zasiania Szyszkę Chmielu a po dokładnie 24h odbieramy ją u niej i mamy profit ok. +70k.

2. Drugim sposobem jest zbierania potrzebnych rzeczy np. kwiatków, które można sprzedać czasami za mało pieniędzy a czasami za bardzo, bardzo dużo podczas np. eventów bo niekiedy są one potrzebne do wykonania questa eventowego, a ludziom nie chce się samemu ich iść zdobyć, więc można wystawić na aukcję i czekać na górę złota.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
3. Trzecim sposobem zależącym od szczęścia będzie stanie na Elicie II. Przykładową elitą II jest np. Szczęt Alias Gładki. Z elit II można się naprawdę bardzo wzbogacić bo może z niej wylecieć przedmiot legendarny, heroiczny, unikatowy i najczęściej zwykły. Jeśli wyleci unikatowy jesteśmy mało pieniędzy na +, ale jeśli już wyleci heroiczny to trochę wiecej, a jeśli legendarny to jesteśmy naprawdę bardzo zarobieni. Elity II najlepiej jest bić w grupie bo im więcej osób tym lepszy drop.

4. Czwartym już sposobem będzie szukanie herosów. Z herosów jest powiększona szansa przedmiot heroiczny czy legendarny. Szukanie herosa trochę zajmuję bo mają one określone respy i mógł ktoś podczas Waszego szukania go ubić i po prostu nie ma on tak zwanego minimalnego respa, ale jeśli go znajdziecie również najlepiej na niego zawołać jakąś zaufaną osobę, z którą go ubijecie i może wam spaść bardzo rzadki i cenny przedmiot.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
5. Piątym sposobem będzie zarabienia na zwojach do andarum. Do tego sposobu jest potrzebne posiadanie postaci w przedziale lvl`owym 70-90. Najlepiej to robić w Bibliotece Andarum, do której możemy się dostać po otrzymaniu kluczy z elity o nazwie Zarządca Magazynu. Dropimy dużo zwoi i wystawiamy na aukcję od 60-100k / za szt i przy okazji zdobywamy doświadczenie powiekszając level naszej postaci.

6. Szóstym ciekawym sposobem jest zdobycie obeznania w aukcjach, czyli kupujemy przedmiot taniej i sprzedajemy drożej, dzięki temu sposobowi będziecie bardziej obeznani w aukcjach i zdobędziecie wiedzę na temat kosztu danego przedmiotu. Do wykonania tego sposobu jest już potrzebna jakaś ilość złota, żeby móc z niego korzystać.

7. Siódmym i ostatnim według mnie sposobem jest kupowanie SŁ i zakup przedmiotów z aukcji najlepiej heroicznych bądź legendarnych jeśli będą, a potem sprzedanie ich za kilkadziesiąt/kilkaset milionów złota.

Dziękuje za przeczytanie mojego poradnika i myślę, że moje sposoby wam się przydzadzą. Zdobądźcie bardzo dużo hajsu i rozwińcie się! :)

Pozdrawiam, Kamcio98.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kamcio98

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Team Fortress 2 Team Fortress 2 - gra dzieciństwa

Recenzja Antonio Pustkowi
2

DOTA 2 DOTA 2 Poradnik który pomoże ci zrozumieć najważniejsze problemy gry!!!

Poradnik cysiu7
3

Roblox Recenzja gry BLOXBURG - Roblox

Recenzja LooLxD
4

Minecraft Minecraft poradnik część 1

Poradnik PanPillager
5

Hero Zero Od zera do bohatera!

Poradnik OlaGrzeluś
6

Super Mario World - ciekawostki

Poradnik Pink Sheep Lololololololo
7

Hero Zero Czy warto zagrać ? Osobiste odczucia.

Recenzja MatixKrak
8

League of Legends Poradnik Mordekaiser

Poradnik Rogaczovv
9

ARK: Survival Evolved (B2P) ARK: Survival Evolved Recenzja

Recenzja maciusspocinski
10

Elsword Online Elsword Online - Początki

Poradnik Asayake
Chat