Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 1 605 0
23.12.2017

Jak skutecznie zarabiać w Margonem? Kamcio98

Witam w tym poradniku postaram się przedstawić kilka dobrych i skutecznych sposobów na zarobek w grze Margonem

1. Pierwszym sposobem jest udanie się do Mistycznego Boru i zakupienie Szyszek Chmielu u Druida Lastymera, który znajduje się na środku mapy. Najlepiej kupić sporo tych szyszek, ponieważ będzie trzeba je zasiać a jedną szyszkę można na jedną postać. Szyszki zasiejemy w Łanach Zbóż u Mazteni. Dajemy jej do zasiania Szyszkę Chmielu a po dokładnie 24h odbieramy ją u niej i mamy profit ok. +70k.

2. Drugim sposobem jest zbierania potrzebnych rzeczy np. kwiatków, które można sprzedać czasami za mało pieniędzy a czasami za bardzo, bardzo dużo podczas np. eventów bo niekiedy są one potrzebne do wykonania questa eventowego, a ludziom nie chce się samemu ich iść zdobyć, więc można wystawić na aukcję i czekać na górę złota.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
3. Trzecim sposobem zależącym od szczęścia będzie stanie na Elicie II. Przykładową elitą II jest np. Szczęt Alias Gładki. Z elit II można się naprawdę bardzo wzbogacić bo może z niej wylecieć przedmiot legendarny, heroiczny, unikatowy i najczęściej zwykły. Jeśli wyleci unikatowy jesteśmy mało pieniędzy na +, ale jeśli już wyleci heroiczny to trochę wiecej, a jeśli legendarny to jesteśmy naprawdę bardzo zarobieni. Elity II najlepiej jest bić w grupie bo im więcej osób tym lepszy drop.

4. Czwartym już sposobem będzie szukanie herosów. Z herosów jest powiększona szansa przedmiot heroiczny czy legendarny. Szukanie herosa trochę zajmuję bo mają one określone respy i mógł ktoś podczas Waszego szukania go ubić i po prostu nie ma on tak zwanego minimalnego respa, ale jeśli go znajdziecie również najlepiej na niego zawołać jakąś zaufaną osobę, z którą go ubijecie i może wam spaść bardzo rzadki i cenny przedmiot.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
5. Piątym sposobem będzie zarabienia na zwojach do andarum. Do tego sposobu jest potrzebne posiadanie postaci w przedziale lvl`owym 70-90. Najlepiej to robić w Bibliotece Andarum, do której możemy się dostać po otrzymaniu kluczy z elity o nazwie Zarządca Magazynu. Dropimy dużo zwoi i wystawiamy na aukcję od 60-100k / za szt i przy okazji zdobywamy doświadczenie powiekszając level naszej postaci.

6. Szóstym ciekawym sposobem jest zdobycie obeznania w aukcjach, czyli kupujemy przedmiot taniej i sprzedajemy drożej, dzięki temu sposobowi będziecie bardziej obeznani w aukcjach i zdobędziecie wiedzę na temat kosztu danego przedmiotu. Do wykonania tego sposobu jest już potrzebna jakaś ilość złota, żeby móc z niego korzystać.

7. Siódmym i ostatnim według mnie sposobem jest kupowanie SŁ i zakup przedmiotów z aukcji najlepiej heroicznych bądź legendarnych jeśli będą, a potem sprzedanie ich za kilkadziesiąt/kilkaset milionów złota.

Dziękuje za przeczytanie mojego poradnika i myślę, że moje sposoby wam się przydzadzą. Zdobądźcie bardzo dużo hajsu i rozwińcie się! :)

Pozdrawiam, Kamcio98.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kamcio98

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

World of Tanks Materiały Eksploatacyjne

Poradnik Bax04
2

Minecraft Minecraft Aktualizacja - 1.14

Recenzja MikibananekmikI
3

BlockStarPlanet Blockstarplanet - recenzja

Recenzja WiktoriaBananek!
4

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
5

Tom Clancy's Rainbow Six Siege (B2P) Rainbow Six Siege czyli najlepsza taktyczna strzelanka ostatnich lat

Recenzja BLAZEJ1
6

League of Angels 3 Szybka, sprawna, niezawodna gra!

Recenzja SecondDeltaclav
7

Hearthstone - recenzja

Recenzja Porarzo
8

CSGO Prime (B2P) 4 Mapy do grania w 2+ osób

Poradnik Kowalski03
9

World of Tanks Gra o czołgach czy coś więcej ?

Recenzja Kapcio
10

MovieStarPlanet MSP MSP - unikaty za level i z tygodniów unikatów

Poradnik BiałyBananek
Discord