Jak to działa
Przejdź do gry Drakensang Online
Drakensang Online
5.0 1 2191 0
27.06.2017

Drakensang Online, gra w którą nigdy wcześniej nie grałem

Bardzo wielu znajomych polecało mi zagranie w "Drakensang Online". Zachwalali ten tytuł jak gdyby był to Święty Graal gier wideo, sam szczerze mówiąc nie wiem czemu. Trailery i różne zapowiedzi mnie nie przekonywały, sam wygląd gry przypominał mi starego już "Metina 2", nie było niczego co by mnie mogło przekonać do zagrania w ten produkt. Jednak po wielu latach postanowiłem dać tej gierce szansę, skoro dużo gorsze tytułu na to zasłużyły, to i ta powinna.
Rejestracja na stronie głównej przysporzyła mi więcej kłopotów niż myślałem, że będę ich miał. Starałem się bowiem użyć mojego konta Facebook aby móc szybko i bezproblemowo zagrać, jednak ciągle występowały jakieś dziwne problemy, cały czas strona zamiast przekierować mnie dalej. W końcu po nastej próbie udało mi się.
Drugim wyzwaniem okazało się zagranie w produkt z pozycji przeglądarki. Nie miałem zamiaru ściągać kolejnego klienta gry, nie będąc pewien czy gierka mi się w ogóle spodoba. Niestety po usilnych próbach nie udało mi się i byłem zmuszony zaakceptować fakt iż będę musiał pobrać kolejną grę na mój komputer.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Po zainstalowaniu klienta gry, okazało się, że mogę od razu przejść do grania bez czekania na ściągnięcia potrzebnych rzeczy. Moim oczom ukazał się ekran kreowania postaci, który ładował się przez około minutę na moich oczach. Widziałem jak pojedyncze białe kwadraty i prostokąty stawały się po paru chwilach górą, drogą, drzewem itd. Nic to, w końcu nie pobrałem plików gry i uznałem to za normalną kolej rzeczy. Podczas kreowania naszego awatara mamy do wybory cztery klasy :
- Rycerz zakonu smoka - pełniący rolę wojownika
- Czarodziej Kręgu - odpowiednik maga
- Strażnik lasu - odpowiednik łowcy
- Parowy mechanikus - Krasnoludy specjalizujące się w robieniu mechanicznych pomcników
Do tego była możliwość wyboru płci oraz koloru skóry naszego bohatera. Rasy niestety są z góry ustalone.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Po dołączeniu do gry zostajemy wrzuceni w sam środek wiru wydarzeń. Otóż ludzie zostali zaatakowani przez mroczne i złe istoty teleportujące się prawdopodobnie z innego wymiaru i naszym zadaniem jest powstrzymanie ich. Fabuła może oklepana tysiące razy, ale przypominam iż produkt ten sam w sobie jest dość stary.
Naszą postacią sterujemy za pomocą przytrzymania klawisza myszy i poruszając nią nadajemy mu kierunek biegu. Niestety po krótkiej chwili zorientowałem się iż jest to gra przypominająca mocno grę Blizzarda - Diablo 3. Od razu przyznaję, że nie lubię serii Diablo, nigdy do mnie nie trafiały, nigdy ich nie lubiłem, ani nie czekałem na kolejne odsłony i dodatki. Widząc twór zainspirowany dziełem twórców "Warcrafta" i innych dzieł, poczułem automatyczną niechęć do dalszej rozgrywki. Nie jetem zwyczajnie targetem tego typu gry i nawet nie zamieszczę na końcu tradycyjnej oceny dla gry, aby być wobec niej fair. Mogę za to powiedzieć iż grafika i muzyka stoją tutaj na wysokim poziomi i nie mam się tutaj czego przyczepić. Animacje walki wyglądają ładnie i dopracowanie, a klimat jest wyraźnie odczuwalny.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Osa1020

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Team Fortress 2 Waluta w Team Fortress 2

Poradnik 1NFORM4TYK
2

CSGO Prime (B2P) FaZe Clan - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
3

Forge of Empires Forge of Empires - Buduj, badaj i podbijaj

Recenzja Arthian
4

Margonem Questy Gwiazdkowe 2017

Poradnik trzcinka
5

Honkai Impact recenzja gry Honkai Impact 3rd

Recenzja antylopagnu
6

League of Legends Jak działa Aatrox czyli przedstawienie postaci

Tutorial Alimak
7

Euro Truck Simulator 2 - Najlepsze mody z Warsztatu Steama (ETS2)

Poradnik Cyberadam
8

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zdobyć SC i fame?

Poradnik ishmael
9

Akinator Niezwykły telepata - Akinator!

Recenzja BartusioBananusio
10

Transformice Moce szamanów i ich zadanie

Poradnik KeryFi
Chat