Jak to działa
Przejdź do gry Forge of Empires
Forge of Empires
5.0 2 1014 0
03.03.2018

Zaopatrzenie. Do czego służy i jak je zdobyć.

Zaopatrzenie jest drugim najważniejszym surowcem po monetach. Dlatego właśnie postanowiłem omówić kwestię ich pozyskiwania i użytkowania. Nie muszę chyba mówić, że poradnik ten kieruję do osób, które niedawno rozpoczęły rozgrywkę w Forg of Empires. Zaprszam do lektury.

Zacznijmy od tego jak zdobyć surowiec będący tematem tego poradnika. Otóż jest na to wiele sposobów.

- Najważniejszym z nich jest po prostu wyprodukowanie zaopatrzenia w budynkach do tego przeznaczonych. Aby uzyskać ten surowiec wystarczy tylko ustawić dany czas i poczekać. Prawda, że proste? Acha i warto pamiętać o tym, że produkcja 10 min daje w przeliczeniu więcej niż godzinowa. Więc jeżeli jesteście zalogowani w grze to ustawiajcie na najkrótszy czas, a jeśli idziecie spać to 8 godzinna produkcja powinna być w sam raz. Zaopatrzenie możemy również produkować w budynkach specjalnych i perłach architektury. Jedyna różnica polega na tym, że w tym przypadku musimy czekać najczęściej 24h. Ale za to te budowle dostarczają naprawdę wiele jednostek tego surowca.
Grając w tę grę możesz zdobyć 300 Graj
- Nagrody za misje. Dostaje się niezłe ilości zaopatrzenia za niektóre wykonane zadania, więc to dobra metoda. Zważywszy na to, że i tak prawdopodobnie je wykonacie.

- Poszukiwanie skarbów. Dzięki wysyłaniu kapitana statku po skrzynie, może uzyskać dodatkowe zasoby. Co prawda nie jest ich dużo, ale im dalszy kufer tym coraz lepsze rzecz zawiera. Niestety aby zbierać zaopatrzenie musimy mieć dużo czasu i należy pamiętać, że nie jest pewne czy otrzymamy tym sposobem to co chcemy.

- Plądrowanie innych graczy. Moim zdaniem nieopłacalny sposób. Ponieważ aby zysk był duży należy trafić na kogoś kto akurat ustawił w swoim budynku produkcję na np. 1 dzień. Nie zdarza się to jednak zbyt często. Podczas plądrowania zdecydowanie lepiej skupić się na innych budynkach.

- Nagroda za podbicie sektorów na mapie. Tutaj nie ma nic więcej do dodania. Podbijanie prowincji i tak jest obowiązkowe aby się dalej rozwijać. Więc myślę iż nie wymaga to większego komentarza.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 350 Graj
Skoro już wiemy jak zdobywać jednostki zaopatrzenia pora się dowiedzieć jak możemy je spożytkować. Istnieje na to kilka sposobów, jednak jest ich mniej niż możliwości zarobku.


- Badania. Do wykonania większości z nich będzie potrzebne nam właśnie zaopatrzenie. Na początku są to niewielkie sumy, jednak z czasem się zwiększają i dochodzą do całkiem dużych liczb.

- Budowanie. Jest to chyba jeden z najważniejszych sposobów wykorzystania tego surowca. Tak jak wyżej tutaj również koszty w zaopatrzeniu początkowo są niskie jednak sukcesywnie rosną.

-Szkolenie żołnierzy. Jedna z podstawowych rzeczy, które będziemy robić w grze. Warto tutaj dodać, że zaopatrzenie służy również do odblokowywania miejsca na żołnierzy w koszarach.

Tak właśnie wygląda kwestia zaopatrzenia w grze Forge of Empires. Mam nadzieje, że poradnik się przydał.
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Banankowiec2453

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Agar io Recenzjo-Poradniko-Tutorial Agar.io

Recenzja Bananon nr1
2

League of Legends Nowy system honoru - Co i jak?

Poradnik TurboBagiety
3

Minecraft Jakie shadery są najlepsze do Minecarft'a? Oto kilka najlepszych shaderów do MC!

Poradnik Namirt
4

Crossout Dlaczego Warto Zagrać w Crossout?

Recenzja Michalstars
5

Big Farm Big Farm - mieszane wrażenia

Recenzja KIAM
6

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
7

World of Tanks Pershing, zapomniany przez wszystkich czołg

Recenzja ChUcKxPoMpA
8

Hero Zero Poradnik do Hero Zero

Poradnik Stykuś
9

Warface Złote bronie - marzenie każdego gracza Warface

Recenzja Bananek2012
10

Crossout Fenomenalna rozwałka!

Recenzja Banagus
Chat