Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 2 1476 0
22.05.2018

MSP - Jak topka wbija levele?

Cześć! Postanowiłam napisać o tym, jakich sposobów topka na moviestarplanet wbiła tak wysokie poziomy. Nie jest to wcale trudne, ale potrzebna jest cierpliwość i dobry komputer (XD).Cały sposób polega na tworzeniu filmów, które trwają około 10-20 sekund. Tak zwane seki bądź sekundówki.

No.. ale przecież nie da się aż tyle fame zarobić na jakimś krótkim filmiku. Z pewnością nikt by go nie obejrzał. Właśnie tutaj zaczyna się cały trik. Osoby z top oferują role w krótkim filmie, a w zamian oczekują obejrzenia ich seka z 200, a nawet 300 multikont. Sami oglądają je z ponad 500 multikont. Oczywiście aby zarobić najwięcej dodają max osób. 6 lub 8 (zależy od tego czy mamy vip czy nie). Po obejrzeniu takiego filmu z tylu multikont film trafia do top oglądanych filmów i normalni gracze również je oglądają.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Nie jest to z byle powodu. Otóż aby zwiększyć liczbe odsłon gracze są w stanie zrobić wiele rzeczy. Takich jak na przykład klik-przynęta w tytule. Zwykle film ma tło, a gracze ubrania podobne do tytułu, więc gracze przekonani, że dostaną jakiś ciekawy film z fabułą klikają, no i okazuje sie, że to tylko sek.Przez seki z top zostały wyrzucone ciekawe filmy z fabułą, nad którymi gracze nieźle się napracowali. No cóż..Ale to nie jest jedyny sposób zdobywania poziomów przez topke, Warto zaznaczyć również ciągle kupowanie vipa i pakietów. Za to dostajemy osiągnięcia, no i dostajemy fame. Również za przedmioty, które dostajemy w pakietach, czyli unikaty oraz walute możemy sobie w pewny sposób pomóć w zdobywaniu poziomu.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Wiele graczy kolekcjonuje unikaty. Są więc w stanie wydać na nie pozdra (gdy wyślemy je drugiej osobie oba użytkownicy dostają po 3500 fame oraz 500$). No i to już chyba jasne, że jeśli dostają za vip oraz pakiety $ oraz diamenty mogą te pozdra wysyłać. Oprócz tego za diamenty można również zakupić booster, czyli podwójny fame na godzine.Ostatni sposób nieco związany z poprzednim to zwierzaczki w pokoju. Gracze z top mają dużo zwierzaków (między innymi dostają je za vipa). Za diamenty mają możliwość zwiększenia im levela. Gdy taki gracz napisze w statusie: "U mnie w pokoju 50$ (mniej więcej tyle daje 10 zwierzaków na maksymalnym poziomie), będzie mi miło jeśli zajrzysz i poklikasz w boonies". To zachęca graczy do odwiedzania pokoju i głaskania zwierżatek. Korzyści mają oba gracze. Jedna ma fame, a druga $.Informacje na ten temat mam z filmów na youtube, blogów, własnego doświadczenia oraz znajomych. Mam nadzieję, że któryś ze sposobów przyda wam się w zdobywaniu levela.
Bywajcie <3
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez bananamother

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Recenzja gry Five Nights at Freddy's

Recenzja Siemkazbieramnasteam
2

World of Warships Ciekawe bitwy morskie

Recenzja Janux
3

World of Tanks Jaki najlepiej wybrać czołg

Poradnik Kub77a
4

BlockStarPlanet Gra BockStarPlanet- bardzo przyjemna gra

Recenzja Baldi191
5

Agar io Recenzjo-Poradniko-Tutorial Agar.io

Recenzja Bananon nr1
6

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
7

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
8

Lineage II Lineage 2 - moje pierwsze mmorpg

Recenzja Caterine
9

O moich przygodach z grami :), czyli ogólnie

Tutorial Seb0L03
10

Team Fortress 2 Żołnierz, czyli mój main - część 1 Podstawy

Poradnik PowrWolf
Chat