Jak to działa

Gardenscapes

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Gardenscapes

Lubisz rozgrywki typu match-3, w których wcielić możesz się w ciekawą postać i sterować swoim światem? W Gardenscapes masz szansę zostać ogrodnikiem oraz opiekować się swoją parcelą. Musisz przywrócić temu miejscu dawny blask i rozwikłać wiele tajemnic, jakich w sobie kryje. Jesteś gotowy na wielką przygodę?

Twoim głównym zadaniem będzie łączenie ze sobą obrazków przedstawiających owoce i rośliny, a także tworzenie efektownych kombinacji i zdobywanie coraz więcej punktów. Ogród w rozgrywce podzielony został na kilka sektorów, wśród których pojawia się między innymi… labirynt. Twoją zabawę umili obecność power-upów oraz naprawdę wielu ułatwień (np. chwilowe zatrzymanie czasu). W zamian za punkty zdobędziesz pieniądze potrzebne na rozbudowę skweru – z kolei wszystkie niewykorzystane wskazówki przełożą się na solidną… premię. Będziesz także uczestniczyć w fabularnych przerywnikach, podczas których poprowadzisz liczne rozmowy z postaciami, kupisz nowe dekoracje do ogrodu i posadzisz coraz piękniejsze rośliny! Ozdabiaj zatem wybrane obszary w ogrodzie, odkrywaj jego tajemnice oraz stwórz tu swoje wymarzone miejsce! Setki unikalnych poziomów do pokonania czekają na Ciebie – na pewno nie będziesz się nudzić, ponieważ rozgrywka stale dostarcza kolejnych niespodzianek. Wraz z postępem gry poznasz tu nowe i zabawne postacie, z którymi możesz się… zaprzyjaźnić.

Na co więc czekasz? Już dziś stwórz ogród swoich marzeń! Rozmaite narzędzia ogrodnicze na pewno pomogą Ci urządzić to miejsce tak, jak tylko zechcesz. Uruchom swoją wyobraźnię i doprowadź to magiczne miejsce do szybkiego rozkwitu już dziś na bananki.pl!

pełny opis gry
Screeny
Gardenscapes screenshot1 Gardenscapes screenshot2 Gardenscapes screenshot3 Gardenscapes screenshot4 Gardenscapes screenshot5 Gardenscapes screenshot6 Gardenscapes screenshot7 Gardenscapes screenshot8 Gardenscapes screenshot9 Gardenscapes screenshot10
Video

Gardenscapes wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat