Jak to działa
Przejdź do gry Anocris
Anocris
5.0 61 1210 0
10.06.2021

Anocris - przeglądarkowa gra z banankami

Anocris to jak napisałem już w temacie darmowa gra przeglądarkowa, w której można zdobyć bananki. Sam proces rejestracji jest prosty i w moim przypadku nie było potrzeby potwierdzania adresu e-mail. Grę można łatwo porównać do takich znanych tytułów jak Plemiona, Ikariam, Grepolis czy Travian. Rozgrywka jest zbliżona do obu tytułów z tą różnicą, że akcja gry dzieje się w starożytnym Egipcie. Również w tej grze (jak i w wyżej wymienionych) nie znajdziemy dobrze przedstawionej historii danego okresu. Pozostaje mieć jedynie nadzieję, że jest to spowodowane troską o przejrzystość i prostotę gry. Jeżeli planujemy dłużej pograć w tą grę (mam na myśli osiągnięcie jakiegoś wyższego poziomu/siły na serwerze) musimy nastawić się (podobnie jak w wcześniej wymienionych podobnych grach tego typu) na budowę maksymalnie dużej i silnej armii oraz optymalne zarządzanie surowcami. Dlatego rozpoczęcie gry bez jej znajomości jest trudne jak w każdej grze strategicznej tego typu.

Wspomnę również o zadaniach, którymi w moim przypadku było rozbudowanie Piramidy Cheopsa do poziomy 7, 15 i na końcu 25 poziom.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

W trakcie rozgrywki dało się zauważyć, że sporą część gry stanowią badania, które pozwalają nam na zwiększenie produktywności czy budowę nowych budynków. Jest to ciekawa rzecz, jednak dla nowych osób, które mają po raz pierwszy do czynienia z tą grą może się to okazać zbyt skomplikowane. Wiem, że dotyczy to każdej gry i tutaj trzeba się zgodzić z twierdzeniem, że do wszystkiego można w dogodnym momencie wrócić i na spokojnie przeczytać, przetestować i zrozumieć. Dzięki prostocie gry wszystko jest czytelne i łatwo dostępne dzięki czemu gra nie jest "przeładowana" zbędnymi informacjami. Z wspominaną już prostotą wiąże się również zadowalająca grafika, która poprawia odbiór oferowanej przez wydawcę treści.

Warto też wspomnieć o opcjach premium, które zawsze są obecne w tego typu grach. Tutaj mamy możliwość zdobycia waluty premium (ametyst) za wykonywanie zadań z samouczka. Z kolei dzięki innej walucie jaką jest lapis lazuli możemy brać udział w kręceniu kołem z nagrodami. Jest to przydatna opcja, która przy odrobinie szczęścia przyspiesza nasz rozwój.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Chciałbym jeszcze napisać trochę o samouczku, który jest rozwiązany w dość przystępny sposób. Na początku świecą nam się ikonki ze zleceniodawcami oraz gra "prowadzi nas za rękę" do miejsca gdzie mamy wykonać zadanie (i w jaki sposób). Natomiast wraz z upływem czasu zleceniodawcy pojawiający się po lewej stronie przestają się świecić, a gra już nie wskazuje gdzie możemy wykonać zadanie.

Ogólnie gra wywarła na mnie pozytywne wrażenie i polecam osobiście zagrać i się przekonać, czy gra jest warta poświęcenia większej ilości czasu niż jest potrzebne do wykonania wszystkich zadań, za które możemy otrzymać bananki. Jeżeli lubisz gry strategiczne podobne do Plemion, Traviana, Ikariam, czy Grepolis to koniecznie sprawdź tą grę, a jeżeli dodatkowo interesujesz się Egiptem to... cóż nie możesz jej pominąć, po prostu :).

Jak zawsze zachęcam do gry oraz do zostawienia oceny i komentarza pod artykułem oraz odwiedzenia mojego kanału YT dostępnego pod linkiem: https://www.youtube.com/channel/UCqcKybTDEUHZSljIlEbimeQ

5.0 (głosów: 61)
Art napisany przez Gremlininio

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Opera GX | Gaming Browser Najlepsza przeglądarka internetowa dla graczy

Recenzja Bozno260
2

zielone imperium najlepsze questy

Recenzja Duman1222
3

Metin2 Recenzja Gry Metin2 po 7 latach grania.

Recenzja Diana07
4

Naruto Online Naruto online - "niby wszystko fajnie, ale jednak p2w"

Recenzja Szustii
5

Neverwinter Neverwinter-gra wymagająca dobrych decyzji

Recenzja Antonios007
6

Najlepsze gry na xbox one.

Recenzja AdminPL
7

Twoje decyzje, twoje wybory- Recenzja gry The Walking Dead

Recenzja JanuszB
8

League of Legends Aphelios - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
9

Rust (B2P) Rust - Jak rozpocząć wipe na serwerze?

Poradnik Banankowy01
10

Omówienie dodatku Popioły Rubieży - Hearthstone

Poradnik TurboBagiety
Chat