Jak to działa
Przejdź do gry Rail Nation
Rail Nation
5.0 3 1260 0
02.09.2017

Kilka słów po zakończeniu rozgrywki

Rail Nation skusiło mnie - bądźmy szczerzy - dużą liczą bananków do zdobycia. Jest to gra przeglądarkowa, o ładnej grafice i ciekawej formie rozgrywki strategicznej. Naszym zadaniem jest zajmowanie się transportem kolejowym w wybranym mieście, chodzi zarówno o przewożenie towarów, jak i pasażerów. Brzmi oryginalnie, prawda? Warto również wspomnieć, że Rail Nation posiada starannie wykonaną aplikację(dostępną w App Store i Google Play), która pozwala nam na stałą kontrolę rozgrywki. Jeśli rejestrujemy się w celu wykonywania zadań za bananki, znacznie przyspieszy nam ona osiąganie wyznaczonych celów; natomiast jeśli gra przypadnie nam szczególnie do gustu, apka umożliwi nam dostęp do rozrywki w każdym miejscu i czasie(warunkiem jest jedynie dostęp do internetu i wystarczająca ilość baterii w telefonie).
Sama rozgrywka w Rail Nation przebiega bardzo przyjemnie. Na początku samouczek wprowadza nas do gry i zapoznaje z dostępnymi opcjami. Następnie naszym zadaniem jest zarządzanie koleją, a więc ustalanie rozkładów jazdy pociągów, ulepszanie budynków na dworcu, rozbudowa torów czy kupowanie nowych pociągów i ulepszanie ich. Opcji jest bardzo wiele, a w rozgrywce pomagają nam misję, które naprowadzają na nowe możliwości rozwoju. Ponad to mamy możliwość brania udziału w konkursach, które zwiększą nam poziom adrenaliny oraz pozwolą poczuć smak rywalizacji. Dodatkową motywacją do postępów w grze są osiągnięcia, zwiększające prestiż naszego miasta. Wszystko to sprawia, że gra jest niesamowicie interesująca i nie sposób się od niej oderwać. Ćwiczy także naszą umiejętność zarządzania - musimy zdecydować, które towary będzie odbierał nasz pociąg, gdzie je wyładuje, czy będzie przywoził wydobywane surowce, czy też dostarczy je do miasta dopiero po przetworzeniu.
Podsumowując jest to gra odpowiednia dla każdego. Odnajdzie się tu zarówno urodzony strateg, jak i zapalony maszynista. Samo wykonanie zadań z bananków jest proste i szybkie(zajmuje około 3 dni, licząc z czasem oczekiwania na sprawdzenie screenów), także naprawdę warto. A przecież nic nie zabrania nam zostać w Rail Nation na dłużej i ciągnąć naszej kariery! Z czystym sumieniem mogę polecić ją każdemu, kto jeszcze się nie zarejestrował, a szuka dobrej rozrywki lub przyjemnego "zarobku". Jest rozbudowana na tyle, że nie sposób osiągnąć w niej wszystko i dojść do ostatniej ery. Przyciąga ludzi z wielu krajów, którzy rywalizują ze sobą o miejsce na podium. Być może kiedyś znajdziesz się tam Ty? Najwyższy czas spróbować, może będzie to początek wspaniałej przygody w świecie kolei? Para buch, koła w ruch!
5.0 (głosów: 3)
Art napisany przez Eolia

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

The Pride of Taern Taern - plusy i minusy

Recenzja Pablito87
4

Star Stable Jak zachęcić graczy do dołączenia do klubu-ogłoszenie

Poradnik martyna1222
5

My Little Farmies My Little Farmies - Gry za bananki #3

Recenzja toya_xd
6

Unturned Najlepszy zombie "survival"? [UNTURNED]

Recenzja Rafik1233
7

Left in the Dark: No One on Board gra z dreszczykiem!

Recenzja _SkyLone
8

CSGO Prime (B2P) Najpopularniejsze metody scamowania (NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ)

Poradnik ArrivalPL
9

Gry ze smokami.

Recenzja Cesere
10

War Robots War Robots - bronie waga średnia

Poradnik BananekEw
Chat