Jak to działa
5.0 2 2919 0
08.09.2018

#3 Ultimate Custom Night - Poradnik

Siemaneczko wszystkim! Ostatnio omawialiśmy Przeszkadzajki więc dziś zajmiemy się animatronami łatwymi. Nie chcę przedłużać bo zostało dużo do napisania.

ŁATWE:
- Freddy - Pojawia się w lewym korytarzu i powoli zbliża się do naszego biura. Im jest cieplej i głośniej, tym szybciej to robi. Może nas jednak zaatakować tylko gdy mamy włączony monitor, więc wystarczy zamykać lewe drzwi gdy go używamy.
- Toy Bonnie - Co jakiś czas pojawi się z prawej strony biura i będzie się zbliżał, a my usłyszymy zakłócenia. Wystarczy wtedy tylko jak najszybciej włożyć maskę.
- Toy Chica - Dokładnie to samo, tylko z lewej.
- Afton - Pojawia się tylko raz w nocy, przy czym robi olbrzymi hałas i sprawia że światła migoczą. Należy wtedy zamknąć prawy went i poczekać na puknięcie, które oznacza, że sobie poszedł.
- Nightmare Fredbear - Gdy mamy włączony monitor możemy usłyszeć śmiech a w lewych drzwiach pojawią się czerwone oczy. Zamykamy drzwi, czekamy na puknięcie i mamy spokój.
- Nightmare - To samo, tylko z prawej.
- Scrap Baby - czasem pojawia się przed biurkiem w naszym biurze. Gdy włączamy monitor jest szansa na to, że lekko podniesie głowę. Musimy wtedy użyć czerwonego przycisku z piorunem (zużywa 1% energii), bo inaczej przy następnym otwarciu kamery zaatakuje nas.
- Rockstar Foxy - Gdy naciśniemy jego przelatującą papugę, to czasem nam pomaga, czasem nas zabija.
Wystarczy po prostu jej nie klikać.
- Rockstar Chica - Pojawia się w jednym z korytarzy. Mogą ją powstrzymać drzwi lub tablica z napisem "śliska podłoga". Tak jak w Freddy, atakuje tylko gdy włączamy monitor, więc gdy odpalamy grę, to od razu klikamy kilka razy na tabliczkę by ją przestawić na prawo, a gdy zakładamy monitor zamykamy lewe drzwi.
- Rockstar Freddy - Wyłączając kamerę mamy szanse że poprosi nas o 5 fazcoinów. Gdy gramy z dużą ilością animatronów nie jest to problemem, bo mamy ich od groma. Jeśli jednak nie mamy ich wystarczająco, to uruchamiamy Heater (3) i czekamy aż Fredziak się zresetuje.
- Golden Freddy - Przy zdejmowaniu monitora może się pojawić na lewej stronie naszego biura. Nas czas na reakcję jest zależny od trudności na jaką jest ustawiony GF. Aby się go pozbyć trzeba założyć na ułamek sekundy albo kamerę, albo maskę. Aby się nim wcale nie martwić, należy zakładać maskę przy każdym wyłączeniu monitora.
- Nightmare Freddy - Gdy mamy włączoną kamerę w naszym biurze powoli zaczynają zbierać się jego dzieciaki. Aby je wygonić, wystarczy poświecić w nie latarką, Inaczej dostaniemy Jumpscare'a od ich tatusia.
- Withered Bonnie - Gdy mamy uruchomiony monitor i słyszymy zakłócenia (takie jak przy Toy Bonnim i Toy Chice) To szybko go zamykamy i zakładamy maskę, Bo przy Withered Bonnim mamy dużo mniej czasu niż przy Toy'ach.

No to dzięki za uwagę. Zostało parę łatwych animatronów, Ale załatwimy je przy omawianiu średnich. To do zobaczenia!
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez TheMaślak

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Łowcy Zombi Czy apokalipsa zombi może mieć miejsce? Naukowe podstawy istnienia zombi

Poradnik JestemKacper
2

CSGO Prime (B2P) Najlepsze tricki! [7#] - Vertigo

Poradnik JestemKacper
3

Zarabianie w fifie 18 (Działa w każdej fifie)

Poradnik Quba
4

CSGO Prime (B2P) FaZe Clan - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
5

Forge of Empires Forge of Empires - Buduj, badaj i podbijaj

Recenzja Arthian
6

Warface Jak grać: strzelcem, inżynierem, medykiem, snajperem

Poradnik Bananek2014
7

League of Legends Patch 7.14 Jax Junge - PORADNIK

Poradnik TurboBagiety
8

Aion Co sądzę o grze - AION

Recenzja Soemix
9

Minecraft Recenzja gry minecraft 27.03.2024

Recenzja xd_elo
10

MovieStarPlanet MSP Jak używać Desou.xyz

Tutorial ishmael
Chat