Jak to działa
5.0 1 581 0
08.09.2018

#3 Ultimate Custom Night - Poradnik

Siemaneczko wszystkim! Ostatnio omawialiśmy Przeszkadzajki więc dziś zajmiemy się animatronami łatwymi. Nie chcę przedłużać bo zostało dużo do napisania.

ŁATWE:
- Freddy - Pojawia się w lewym korytarzu i powoli zbliża się do naszego biura. Im jest cieplej i głośniej, tym szybciej to robi. Może nas jednak zaatakować tylko gdy mamy włączony monitor, więc wystarczy zamykać lewe drzwi gdy go używamy.
- Toy Bonnie - Co jakiś czas pojawi się z prawej strony biura i będzie się zbliżał, a my usłyszymy zakłócenia. Wystarczy wtedy tylko jak najszybciej włożyć maskę.
- Toy Chica - Dokładnie to samo, tylko z lewej.
- Afton - Pojawia się tylko raz w nocy, przy czym robi olbrzymi hałas i sprawia że światła migoczą. Należy wtedy zamknąć prawy went i poczekać na puknięcie, które oznacza, że sobie poszedł.
- Nightmare Fredbear - Gdy mamy włączony monitor możemy usłyszeć śmiech a w lewych drzwiach pojawią się czerwone oczy. Zamykamy drzwi, czekamy na puknięcie i mamy spokój.
- Nightmare - To samo, tylko z prawej.
- Scrap Baby - czasem pojawia się przed biurkiem w naszym biurze. Gdy włączamy monitor jest szansa na to, że lekko podniesie głowę. Musimy wtedy użyć czerwonego przycisku z piorunem (zużywa 1% energii), bo inaczej przy następnym otwarciu kamery zaatakuje nas.
- Rockstar Foxy - Gdy naciśniemy jego przelatującą papugę, to czasem nam pomaga, czasem nas zabija.
Wystarczy po prostu jej nie klikać.
- Rockstar Chica - Pojawia się w jednym z korytarzy. Mogą ją powstrzymać drzwi lub tablica z napisem "śliska podłoga". Tak jak w Freddy, atakuje tylko gdy włączamy monitor, więc gdy odpalamy grę, to od razu klikamy kilka razy na tabliczkę by ją przestawić na prawo, a gdy zakładamy monitor zamykamy lewe drzwi.
- Rockstar Freddy - Wyłączając kamerę mamy szanse że poprosi nas o 5 fazcoinów. Gdy gramy z dużą ilością animatronów nie jest to problemem, bo mamy ich od groma. Jeśli jednak nie mamy ich wystarczająco, to uruchamiamy Heater (3) i czekamy aż Fredziak się zresetuje.
- Golden Freddy - Przy zdejmowaniu monitora może się pojawić na lewej stronie naszego biura. Nas czas na reakcję jest zależny od trudności na jaką jest ustawiony GF. Aby się go pozbyć trzeba założyć na ułamek sekundy albo kamerę, albo maskę. Aby się nim wcale nie martwić, należy zakładać maskę przy każdym wyłączeniu monitora.
- Nightmare Freddy - Gdy mamy włączoną kamerę w naszym biurze powoli zaczynają zbierać się jego dzieciaki. Aby je wygonić, wystarczy poświecić w nie latarką, Inaczej dostaniemy Jumpscare'a od ich tatusia.
- Withered Bonnie - Gdy mamy uruchomiony monitor i słyszymy zakłócenia (takie jak przy Toy Bonnim i Toy Chice) To szybko go zamykamy i zakładamy maskę, Bo przy Withered Bonnim mamy dużo mniej czasu niż przy Toy'ach.

No to dzięki za uwagę. Zostało parę łatwych animatronów, Ale załatwimy je przy omawianiu średnich. To do zobaczenia!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez TheMaślak

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Agar io Recenzjo-Poradniko-Tutorial Agar.io

Recenzja Bananon nr1
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
3

Hero Zero Poradnik do Hero Zero

Poradnik Stykuś
4

Fortnite Fortnite Dla Początkujących

Poradnik Kubapiekus
5

Minecraft Jakie shadery są najlepsze do Minecarft'a? Oto kilka najlepszych shaderów do MC!

Poradnik Namirt
6

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
7

Crossout Dlaczego Warto Zagrać w Crossout?

Recenzja Michalstars
8

Big Farm Big Farm - mieszane wrażenia

Recenzja KIAM
9

BlockStarPlanet Blockstarplanet - recenzja

Recenzja WiktoriaBananek!
10

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
Chat