Jak to działa

Rail Nation

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Rail Nation

Wejdź do pasjonującego świata pociągów i kolei w cieszącej się globalną popularnością grze strategicznej, w której zawalczysz z trzema milionami graczy o miejsce wśród najlepszych budowniczych kolei wszechczasów!

W tej strategii online możesz wejść z pozostałymi graczami w sojusz i stworzyć stowarzyszenia, dzięki którym zdobędziesz dodatkowe przywileje, a Twój sukces zapisze się złotymi literami na kartach historii.

Ponad 100 modeli kolei dostępnych w sześciu różnych epokach zostanie oddanych w Twoje ręce. Możesz wybierać spośród pociągów spalinowych, parowych, a także współczesnych wagonów pasażerskich. Do tego zbudujesz jeszcze 11 budynków na swojej stacji, które mają łącznie 250 poziomów ewolucji. Rozwijaj je od małej budki do mega-nowoczesnego terminalu pociągowego.

Już od samego początku swojej przygody z tą kolejową strategią musisz wykazać się strategicznym zmysłem. Dobieraj w odpowiedniej kolejności przedsiębiorstwa, które najpierw podłączysz do sieci kolejowej. Każdy ruch z Twojej strony powinien być dokładnie przemyślany, ponieważ nie na każdych przedsiębiorstwach warto układać tory od razu za pierwsze, zarobione w pocie czoła pieniądze. Różne pociągi mogą Ci przynosić korzyści w drzewku badań, a pory przewozu pasażerów też nie są opłacalne w równym stopniu – dlatego już w pierwszych godzinach gry powinieneś uważnie podejmować swoje decyzje.

W Rail Nation rywalizujesz z wieloma graczami na jednym serwerze, a Wasze stowarzyszenia będą ze sobą konkurować o tytuł największego imperium kolejowego na świecie. Rywalizacja odbywa się zarówno w ramach scenariusza klasycznego, jak i scenariusza USA.

Jakiś pociąg właśnie zajechał na stację. To chyba Twój przewoźnik, zgadza się?

pełny opis gry
Screeny
Rail Nation screenshot1 Rail Nation screenshot2 Rail Nation screenshot3 Rail Nation screenshot4 Rail Nation screenshot5 Rail Nation screenshot6 Rail Nation screenshot7 Rail Nation screenshot8 Rail Nation screenshot9 Rail Nation screenshot10
Video

Rail Nation wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat