Jak to działa
Rail Nation

Rail Nation

Rail Nation
4.5 (ocen: 85)
Graj Wymień walutę
Opis

Wciel się kolejowego potentata w świecie Rail Nation! Uważaj! Umiejętności strategiczne są niezbędnym warunkiem do osiągnięcia upragnionego celu! Konkuruj z innymi graczami i stwórz jak największą i najbardziej dochodową sieć kolei. Zmierz się z innymi graczami i pokaż, że jesteś świetnym zarządcą!

Rail Nation to darmowa gra strategiczna, która prezentuje się całkiem przyjemnie. Podaż i popyt obliczane są na podstawie działań wszystkich użytkowników. Ustalaj lub kupuj trasy, ulepszaj pociągi i... zadbaj o swoją siedzibę. Wszelkie dostępne w grze budynki umożliwiają dostęp do kolejnych bonusów lub znacznie zwiększają zyski niezbędne do zakupu kolejnych maszyn.

Tytuł ten możemy polecić nie tylko fanom kolei, ale również wszystkim fanom atrakcyjnych, darmowych strategii. Sprawdź swoje umiejętności i zacznij zabawę z Rail Nation!

pełny opis gry
Screeny
Rail Nation screenshot1 Rail Nation screenshot2 Rail Nation screenshot3 Rail Nation screenshot4 Rail Nation screenshot5 Rail Nation screenshot6 Rail Nation screenshot7 Rail Nation screenshot8 Rail Nation screenshot9 Rail Nation screenshot10
Video