Jak to działa
Przejdź do gry Vikings: War of Clans
Vikings: War of Clans
5.0 1 1994 0
05.02.2018

Vikings: War of Clans. Jak szybko wbijać poziom?

Wiem,że aby ukończyć zadania trzeba wbijać lvl w tej grze. Jak najszybciej to zrobić? Zaraz odpowiem na to pytanie. Gra mimo, że w wersji po angielsku nie jest trudna do zrozumienia, wszystko jest dokładnie pokazane. Przyjemna strategia, dość łatwa do opanowania. Pozostaje główne, jak szybko wbijać poziom?
Oczywiście są to tylko propozycje i zapewne każdy ma swój własny sposób na szybkie wbijanie poziomów. Te moje są podstawowe i proste, ale skuteczne :) Jeśli macie jakieś ciekawe chętnie o nich poczytam!

1. Odbieraj nagrody i wykonuj zadania "Tasks". Nic Cie to nie kosztuje wystarczy nacisnąć start i odebrać nagrodę. Gotowe! :) Jest to bardzo proste trwa kilka minut i nie przeszkadza w robieniu innych rzeczy w naszej wiosce. Ps: tam też można klikać 3 'zadania' na raz :) Klikajcie również skrzyneczkę poniżej! Daje darmowe prezenty!
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
2. Wykonuj główne zadania, można robić np; 3 na raz. Trening, rozbudowa budynku i rozwijanie wiedzy (screen nr 1) Dzięki temu nasza wioska się rozwija my dostajemy lvl, wszystko działa szybko i sprawnie. Znajdują się tam trzy kategorie najlepiej z każdej brać po pierwszym zadaniu. Na początku każde trwają kilka minut, później czas się zwiększa, ale od czego jest nasz pomocny klan? :D (propozycja numer 3.) Wykonując kilka zadań na raz, nie tracimy tyle czasu co robiąc każde pojedynczo.

Oczywiście na początku wszystko trwa krótko, do 10 poziomu leci strasznie szybko i łatwo. Później robi się trochę pod górkę, ale to sprawia, że gra jest ciekawsza. Zapewnia nam wiele godzin rozrywki. Nie trzeba specjalnie pilnować czasu, zwłaszcza kiedy wszystkie 3 zadania trwają np 1h 15 minut. Wiemy kiedy wchodzić na grę aby wykonywać następne rozbudowy!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
3. Dołącz do klanu! Nie ważne jaki, chodzi o pomoc. Dzięki pomocy innym dostajesz nagrody. Będąc w klanie Ty też możesz prosić o pomoc! (screen 2) Szybciej rozbudujesz budynki, rozwiniesz wiedzę i zaoszczędzisz czas, dzięki czemu szybciej wbijesz lvl ;)

Niewątpliwą zaletą tej gry jest to, że nie trzeba dużo pilnować. W międzyczasie możecie grać w inne gry przeglądarkowe, słuchać muzyki czy oglądać filmiki :)

W ten sposób szybko wbijecie lvl, myślę że w dwa dni spokojnie uda się dobić 15-17 lvl :) Chyba że ktoś ma sporo wolnego czasu, wtedy nawet więcej.
Oczywiście w trakcie trwania rozbudowy możecie "napadać" na inne wioski, czy "wolnostojące obiekty" Trwa to tylko chwile, naciskacie i czekacie.


Pozdrawiam i życzę udanej zabawy! :) Jeśli macie jakieś swoje sugestie piszcie! Mogą okazać się pomocne dla innych. :)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez ExeNati

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
2

Jak zostać milionerem w Farming Simulator

Poradnik MatiSzelka007
3

Wolni farmerzy Farmerskie życie wolne od zmartwień

Recenzja szeremere
4

Osu! - Porady dla początkujących.

Poradnik bartey
5

Minecraft pingwin pack

Recenzja Banankowiec2453
6

Gra mojego dzieciństwa GOTHIC

Recenzja marcin072
7

Team Fortress 2 Skaut - taktyki, porady oraz technika gry

Poradnik krolox
8

CSGO Prime (B2P) Który pistolet lepszy? - USP-S VS P2000

Poradnik JestemKacper
9

Ile można było zarobić na Zimowej Przecenie Steam?

Poradnik cerakpl
10

Paladins Jak dobrze dobrać drużynę? (Rozgrywki rankingowe!)

Poradnik Quaresma
Chat