Jak to działa

Vikings: War of Clans

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Vikings: War of Clans

Uwielbiasz gry strategiczne i jesteś fanem produkcji przeglądarkowych? W takim razie lepiej zapuść brodę, bo czeka na Ciebie świat walecznych wikingów. W tym uniwersum pełnym męstwa i brutalnej siły tylko mocniejszy przetrwa. Może będziesz to Ty?

Vikings: War of Clan to pierwsza gra strategiczna rozgrywająca się w czasach pradawnych Skandynawów. Wciel się w wodza zwyczajnej osady i utoruj sobie drogę do tytułu Jarla poprzez pokaz prawdziwych umiejętności i męstwa. Nie musisz się martwić o poziom trudności, bo już na samym początku zostaniesz przeprowadzony przez samouczek, który naświetli Ci zasady gry.
Ta strategia w czasie rzeczywistym to przede wszystkim bardzo atrakcyjna grafika. Wodospady otaczające wioskę, efektowne bitwy morskie, a także bezpośrednie odpieranie ataków przeciwnika w bezpośredniej walce. Do tego dochodzi możliwość obserwowania treningu swoich wikingów.

Rozbuduj swoją wioskę, które powiększą Twoje zasoby i pozwolą Ci przekształcić ją w prawdziwą potęgę gospodarczo-militarną. Do Twojej dyspozycji zostanie oddany również bohater, którego możesz wyposażyć w najlepszy ekwipunek plądrując wrogie tereny i poszerzając granice swojego terytorium.

Vikings: War of Clans to również mnóstwo jednostek charakterystycznych dla kultury skandynawskich wojowników. Wybieraj spośród szerokiej gamy dostępnych jednostek i zbieraj potężne machiny obronne, które pozwolą Ci chronić królestwo przed atakiem wroga!
Dołączaj do okolicznych klanów i formuj korzystne sojusze z innymi graczami. Dzięki temu zyskasz szereg benefitów, a wspólne rozmowy z sojusznikami dadzą Ci możliwość planowania wspólnych wypraw po chwałę.

Dołącz do bogatej społeczności tej darmowej gry strategicznej i zostań groźnym wikingiem!

pełny opis gry
Screeny
Vikings: War of Clans screenshot1 Vikings: War of Clans screenshot2 Vikings: War of Clans screenshot3 Vikings: War of Clans screenshot4 Vikings: War of Clans screenshot5 Vikings: War of Clans screenshot6 Vikings: War of Clans screenshot7 Vikings: War of Clans screenshot8 Vikings: War of Clans screenshot9
Video

Vikings: War of Clans wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat