Jak to działa
Vikings: War of Clans

Vikings: War of Clans

Vikings: War of Clans
4.1 (ocen: 39)
Graj Wymień walutę
Opis

Uwielbiasz gry strategiczne i jesteś fanem produkcji przeglądarkowych? W takim razie lepiej zapuść brodę, bo czeka na Ciebie świat walecznych wikingów. W tym uniwersum pełnym męstwa i brutalnej siły tylko mocniejszy przetrwa. Może będziesz to Ty?

Vikings: War of Clan to pierwsza gra strategiczna rozgrywająca się w czasach pradawnych Skandynawów. Wciel się w wodza zwyczajnej osady i utoruj sobie drogę do tytułu Jarla poprzez pokaz prawdziwych umiejętności i męstwa. Nie musisz się martwić o poziom trudności, bo już na samym początku zostaniesz przeprowadzony przez samouczek, który naświetli Ci zasady gry.
Ta strategia w czasie rzeczywistym to przede wszystkim bardzo atrakcyjna grafika. Wodospady otaczające wioskę, efektowne bitwy morskie, a także bezpośrednie odpieranie ataków przeciwnika w bezpośredniej walce. Do tego dochodzi możliwość obserwowania treningu swoich wikingów.

Rozbuduj swoją wioskę, które powiększą Twoje zasoby i pozwolą Ci przekształcić ją w prawdziwą potęgę gospodarczo-militarną. Do Twojej dyspozycji zostanie oddany również bohater, którego możesz wyposażyć w najlepszy ekwipunek plądrując wrogie tereny i poszerzając granice swojego terytorium.

Vikings: War of Clans to również mnóstwo jednostek charakterystycznych dla kultury skandynawskich wojowników. Wybieraj spośród szerokiej gamy dostępnych jednostek i zbieraj potężne machiny obronne, które pozwolą Ci chronić królestwo przed atakiem wroga!
Dołączaj do okolicznych klanów i formuj korzystne sojusze z innymi graczami. Dzięki temu zyskasz szereg benefitów, a wspólne rozmowy z sojusznikami dadzą Ci możliwość planowania wspólnych wypraw po chwałę.

Dołącz do bogatej społeczności tej darmowej gry strategicznej i zostań groźnym wikingiem!

pełny opis gry
Screeny
Vikings: War of Clans screenshot1 Vikings: War of Clans screenshot2 Vikings: War of Clans screenshot3 Vikings: War of Clans screenshot4 Vikings: War of Clans screenshot5 Vikings: War of Clans screenshot6 Vikings: War of Clans screenshot7 Vikings: War of Clans screenshot8 Vikings: War of Clans screenshot9
Video
Podobne gry