Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 1 666 0
01.10.2017

Jak szybko zarobić pieniądze?

Dopiero zaczynasz grę w Margonem? Na pewno napotykasz się na ten problem- chcesz się rozwijać, ale nie masz jak. Brakuje Ci po prostu itemow lub pieniędzy, by stawać się coraz lepszymi i rozwijać swoje postacie? Nie ma problemu- w tej grze sposobów na zarobek jest wiele i każdy jest w pewien sposób wyjątkowy, chociaż niektóre mogą być trudniejsze i nudne. Poniżej natomiast przedstawie kilka z tych bardziej ciekawszych.

Pierwszym, najbardziej efektywnym jest samo expienie, nabijanie lvl'a i przez sprzedać itemów lecących z mobków wzbogacanie się. W margonem istnieje kilka expowisk, które są chętnie oblegane przez graczy i generują duży zarobek- między innymi zawarte na zrzucie poniżej patrycjusze. Nie jest ono jednak jedyne; praktycznie każde expowisko generuje przychody. Różnią się one często jednak ich wielkością.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Innym dobrym pomysłem byłoby chociażby czatowanie na aukcjach. Skupowanie przedmiotów taniej i ich droższa sprzedaż. Okno aukcji jest czytelne dlatego nie jest to w żaden sposób skomplikowane, jedynym minusem mogłaby być niewiedza, jeżeli jest się nowym graczem i nie zna się na cenach, ale zaznajomienie z systemem cen wcale nie trwa tak długo i dla chcącego nie ma nic trudnego.

Jeżeli natomiast nie masz chęci spędzać swojego czasu na grę w jednym miejscu obserwując same aukcje możesz szukać herosów i wzbogacać sie na wylotanych z nich przedmiotach. Nie chcesz biegać po wielu mapach, ale robić coś bardziej statycznie oprócz aukcji?
Możesz śmiało stać elitach lub elitach drugich (mobach respiących się co kilka minut, z których itemy zazwyczaj są mocno pożądane przez graczy)- te itemy równocześnie możesz założyć jak i sprzedać w zależności od preferencji, co umożliwia Ci podjęcie swobodnej decyzji.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Chciałbyś zrobić coś innego niż tylko zwyczajna gra i nie powtarzać w kółko tego samego? Uczestnicz w eventach! Wzbogacaj się na itemach z okazjonalnych przeciwników i zarówno na nich zarabiaj jak i się dozbrajaj. Na specjalnych wydarzeniach bowiem istnieje również możliwość robienia questów i za pozyskaną z nich walutę kupuj przedmioty według swojego uznania. Przedmioty te bowiem mają kilka wariantów poziomowych i także są inne jeżeli chodzi o statystyki.

Podsumowując jednak całość każdy sposób na rozwój i zarobek jest dobry- ważne, aby cały czas iść do przodu i polepszać swoje postacie. Wariantów jest więcej niż te przedstawione powyżej, ale to akurat one są najlepsze i prowadzą do celu najszybciej, jeżeli natomiast chcesz dowiedzieć się co jeszcze można robić, spróbuj samodzielnie- sprawi to Tobie na pewno więcej frajdy
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Untouched

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
2

Minecraft 5 Niesamowitych Ciekawostek o Minecraft!

Video Nexowyy
3

Gry typu poszukiwacz złota.

Recenzja TheMaślak
4

Zarabiaj grając w gry:D

Video stefan89
5

Roblox Gra z niesamowitymi możliwościami!

Recenzja Sanderka23
6

CSGO Prime (B2P) Potęga Nowych Światów cz. 1

Video DEADSHUTFIRE
7

KASA ZA GRANIE W GRY?! bananki.pl

Video Komisarz Yt
8

CSGO Prime (B2P) Najfajniejsza mapa #2 | CS:GO

Video IKY
9

Roblox Jak zdobyć robuxy za free www.bananki.pl

Video Luckymen
10

CSGO Prime (B2P) CS:GO - najpopularniejsza strzelanka na rynku.

Recenzja lynnSSky
Discord