Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
1 0 421 0
01.10.2017

Jak szybko zarobić pieniądze?

Dopiero zaczynasz grę w Margonem? Na pewno napotykasz się na ten problem- chcesz się rozwijać, ale nie masz jak. Brakuje Ci po prostu itemow lub pieniędzy, by stawać się coraz lepszymi i rozwijać swoje postacie? Nie ma problemu- w tej grze sposobów na zarobek jest wiele i każdy jest w pewien sposób wyjątkowy, chociaż niektóre mogą być trudniejsze i nudne. Poniżej natomiast przedstawie kilka z tych bardziej ciekawszych.

Pierwszym, najbardziej efektywnym jest samo expienie, nabijanie lvl'a i przez sprzedać itemów lecących z mobków wzbogacanie się. W margonem istnieje kilka expowisk, które są chętnie oblegane przez graczy i generują duży zarobek- między innymi zawarte na zrzucie poniżej patrycjusze. Nie jest ono jednak jedyne; praktycznie każde expowisko generuje przychody. Różnią się one często jednak ich wielkością.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Innym dobrym pomysłem byłoby chociażby czatowanie na aukcjach. Skupowanie przedmiotów taniej i ich droższa sprzedaż. Okno aukcji jest czytelne dlatego nie jest to w żaden sposób skomplikowane, jedynym minusem mogłaby być niewiedza, jeżeli jest się nowym graczem i nie zna się na cenach, ale zaznajomienie z systemem cen wcale nie trwa tak długo i dla chcącego nie ma nic trudnego.

Jeżeli natomiast nie masz chęci spędzać swojego czasu na grę w jednym miejscu obserwując same aukcje możesz szukać herosów i wzbogacać sie na wylotanych z nich przedmiotach. Nie chcesz biegać po wielu mapach, ale robić coś bardziej statycznie oprócz aukcji?
Możesz śmiało stać elitach lub elitach drugich (mobach respiących się co kilka minut, z których itemy zazwyczaj są mocno pożądane przez graczy)- te itemy równocześnie możesz założyć jak i sprzedać w zależności od preferencji, co umożliwia Ci podjęcie swobodnej decyzji.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Chciałbyś zrobić coś innego niż tylko zwyczajna gra i nie powtarzać w kółko tego samego? Uczestnicz w eventach! Wzbogacaj się na itemach z okazjonalnych przeciwników i zarówno na nich zarabiaj jak i się dozbrajaj. Na specjalnych wydarzeniach bowiem istnieje również możliwość robienia questów i za pozyskaną z nich walutę kupuj przedmioty według swojego uznania. Przedmioty te bowiem mają kilka wariantów poziomowych i także są inne jeżeli chodzi o statystyki.

Podsumowując jednak całość każdy sposób na rozwój i zarobek jest dobry- ważne, aby cały czas iść do przodu i polepszać swoje postacie. Wariantów jest więcej niż te przedstawione powyżej, ale to akurat one są najlepsze i prowadzą do celu najszybciej, jeżeli natomiast chcesz dowiedzieć się co jeszcze można robić, spróbuj samodzielnie- sprawi to Tobie na pewno więcej frajdy
Jak szybko zarobić pieniądze? 5.0 1
1 0
Art napisany przez Untouched

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jaka jest najlepsza gra Battle Royale?

Recenzja Porarzo
2

Czy istnieje CS GO na przeglądarkę??

Poradnik Porarzo
3

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
4

recenzja strony Bananki.pl

Recenzja Stager
5

MovieStarPlanet MSP- Co można robić w grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
6

Zarabianie bananków!

Poradnik KowalPl
7

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
8

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
9

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
10

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
Discord