Jak to działa
Przejdź do gry Garry's Mod (B2P)
Garry's Mod (B2P)
5.0 1 388 0
03.01.2019

Poradnik dla poczatkujacych w garrs modzie

Witam i zapraszam do przewodnika, oczywiście potrzebujesz pomocy z Garrysmodem, lub po prostu go kupiłeś, w przeciwnym razie są szanse, że nie będziesz tutaj. Jeśli tak nie jest, a ciebie tu nie ma, albo grasz w garrysmod przez wiele lat i wiesz, co robisz, to i tak zapraszam do przewodnika, może znajdziesz coś, czego nigdy nie wiedziałeś.

Zacznijmy od najbardziej podstawowej zasady, ale najważniejsze, to pozwoli Ci zaoszczędzić kłopotów i zakłopotania:

Nie wskakuj do trybu wieloosobowego, nie zaczynaj w trybie dla jednego gracza, nie rzucaj, nie buduj katapult, nie rób samochodów, nie baw się zabawkami, jest milion i jedna rzecz, którą możesz zrobić sam w trybie dla jednego gracza. Wszyscy oni przygotują cię do złożoności, która jest online piaskownicą.

Teraz gotowe, zajmijmy się tym przewodnikiem, chcę zabrać cię od podstaw, do kompleksu, więc kiedy skończysz z tym przewodnikiem, będzie to wyglądało, jakbyś grał w garrysmod przez lata.

Najpierw zakryjmy coś, co otworzy twój świat na cuda garrysmodu, dodatki, mody i wszystko, co obejmuje. Nie, to nie jest sposób tworzenia dodatków lub modów, które są poza mną. To jest do ich instalacji.

Jest to wspaniały i prosty sposób na zrobienie tego. Więc zaczynajmy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Dodatki:1. Najpierw chcemy pobrać ten http://www.garrysmod.org/downloads/?a=view&id=107249 To są blizny, wspaniały dodatek do samochodów.

2. Czy to jest teraz i dodatek? Skąd mamy wiedzieć, kiedy już skończymy pobieranie, kliknij dwukrotnie folder blizny i sprawdź, czy istnieje plik info.txt, jeśli nie, spróbuj przejść do innego folderu, jeśli nadal nie ma. Wtedy nie będzie i nie jest to addon. Omówię, jak zainstalować go w ciągu sekundy.

3. Powinieneś zobaczyć plik info.txt w folderze blizny, powrócić do ekranu, w którym dwukrotnie kliknąłeś na blizny.

4. Teraz zainstaluj to, otwórz inną przeglądarkę plików i przejdź do folderu Steam użytkownika, powinna być w 32-bitowym: c: / Program Files / steam / steamapps / <nazwa_serwera_stałego>> / 64-bitowy: c: / pliki programu (x86) / steam / steamapps / <steamusernamehere> /

5. Przejdź do swojego katalogu garrysmod, a następnie do drugiego, aby zaoszczędzić sobie trochę czasu, możesz kliknąć prawym przyciskiem myszy na drugim folderze garrysmod i utworzyć skrót do niego, i umieścić ten skrót na pulpicie.

6. Przejdź do folderu dodatków i przeciągnij i upuść folder blizn w folderze dodatków, możesz także skopiować i wkleić folder do folderu dodatków, NIE WYCIĄGNIJ.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Mody (jeśli nie ma pliku info.txt) Jest to rzadkie, ale widziałem to, nie są one trudne do zainstalowania, w rzeczywistości mam odwagę powiedzieć, że są one łatwe?1. Użyjemy tylko blizn i udajemy, że nie ma tam pliku info.txt, ponieważ już go pobraliśmy.

2. Przejdź do folderu blizn

3. Powinno być pięć folderów.

4. Zaznacz i wybierz je wszystkie

5. Przejdź do swojego katalogu garrysmod, pierwszego

6. Po prostu przeciągnij i upuść foldery do swojego folderu 2-gi garrysmod i powiedz "tak" wszystkim.

7. Gotowe.
nstalowanie SVNS w fajny sposób. Więc svns są wszędzie, gdzie stają się bardziej dominującym sposobem na uzyskanie modów, nie będą już dla ciebie problemem.Phx 3:1. Potrzebujesz specjalnego programu do tego, tortoise svn http://tortoisesvn.tigris.org/ zabierz go tam, naprawdę nie musisz ponownie uruchamiać komputera.

2. Teraz znajdź nam link svn http://wiki.garrysmod.com/?title=SVN_Links jest dobrym miejscem też patrzeć, choć niektóre mogą być nieaktualne. Wybieram https://phoenix-storms.svn.sourceforge.net/svnroot/phoenix-storms

3. Teraz przejdźmy do twojego katalogu dodatków garrysmod / garrysmod / addons

4. Kliknij prawym przyciskiem myszy i utwórz nowy folder, nazwij go czymś w rodzaju phx3 lub pheonix-storms 3 lub phxsvn.

5. Kliknij prawym przyciskiem myszy nowy i błyszczący folder i naciśnij svn checkout.

6. Wklej link powyżej lub dowolny link svn, który masz, i naciśnij OK.

7. Zacznie się pobierać, po zakończeniu naciśnij OK, a skończysz.Drut:1. Wykonaj powyższe kroki, z wyjątkiem użycia tego linku: https://svn.wiremod.com/svn/wiremod i zamiast tego utwórz folder o nazwie wire.

2. Gdy prosi o hasło, użyj loginvn jako nazwy użytkownika i hasła.

3. Po zakończeniu pobierania, przejdź do folderu wire, wyjmij te foldery, wszystko poza plikiem .svn i umieść je w swoich dodatkach

4. Usuń utworzony folder "wire".

5. Zrobione.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez ENZO_GAEMING123

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Co można robić msp grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
2

BlockStarPlanet BSP - Najlepsze sposoby na dużą ilość coinsów i XP

Poradnik BiałyBananek
3

Roblox Jak bezpiecznie zdobyć Robuxy?

Poradnik Mivi51
4

Aion Co sądzę o grze - AION

Recenzja Soemix
5

Dream Room Makeover czyli de ja vu moich oczu

Recenzja Unganana
6

Grand Theft Auto V (B2P) Franklin - dwudziestoparoletni kryminalista pochodzenia afroamerykańskiego

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
7

World of Tanks Prochorowka - Miejscówki

Poradnik kuba1224
8

Hero Zero Początki w Hero Zero :)

Tutorial MonkeyPL
9

Grand Theft Auto V (B2P) Recenzja Gry Grand Theft Auto 5

Recenzja Bartu
10

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
Chat