Jak to działa

Garry's Mod (B2P)

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Garry's Mod (B2P)

Nie lubisz przegrywać? A kto lubi? Nie cieszysz się ze zwycięstw? To akurat trochę dziwne, ale jeśli żaden z tych aspektów typowych dla gier typu sandbox nie leży w Twojej strefie zainteresowań, to Garry’s Mod zdecydowanie przypadnie Ci do gustu. W tej grze online chodzi jedynie o dobrą zabawę – zero zadań, zero celów, po prostu czysta rozrywka.

Idea, która przyświeca Garry’s Mod, to budowanie. W tym sandboxie będziesz tworzyć rozmaite konstrukcje, w tym także te mobilne. Marzy Ci się zbudowanie własnego samochodu? Proszę bardzo. Rakieta i podróż na księżyc? Mówisz, masz!

Granie w pojedynkę też jest w porządku, ale prawdziwa frajda przychodzi dopiero w trybie multiplayer, a ten w Garry’s Mod dostarcza ogromnej rozrywki, bo przecież nie ma nic lepszego niż wspólne majsterkowanie ze znajomymi – dopiero tutaj pokażesz, na co stać Twoją wyobraźnię.

Tak naprawdę ta emocjonująca gra typu sandbox wcale nie musi się skupiać na budowaniu przedmiotów. Jeśli chcesz, możesz pobrać jedną z dostępnych modyfikacji i przejść od budownictwa do ścigania terrorystów, czy grania w piłkę nożną. W grze jest dostępnych multum przeróżnych modyfikacji.

Wszystkie te ulepszenia i wariacje na temat Garry’s Mod nie byłyby jednak możliwe bez aktywnego wkładu społeczności. To właśnie ci ludzie o bogatej wyobraźni odpowiedzialni są za tworzenie tych wszystkich urozmaiceń. Jeśli chcesz, możesz również dołączyć do nich. Jeśli jednak rozwijanie modyfikacji to nie Twoja para kaloszy, wystarczy próbować każdej z nich po kolei – to tylko kilka kliknięć myszką, a zabawy wystarczy na długie godziny. Albo nawet zarwane noce.

Dołącz do stale poszerzającej się społeczności Garry’s Mod i postaw pierwsze kroki w tym ogromnym świecie.

pełny opis gry
Screeny
Garry's Mod (B2P) screenshot1 Garry's Mod (B2P) screenshot2 Garry's Mod (B2P) screenshot3 Garry's Mod (B2P) screenshot4 Garry's Mod (B2P) screenshot5 Garry's Mod (B2P) screenshot6 Garry's Mod (B2P) screenshot7 Garry's Mod (B2P) screenshot8 Garry's Mod (B2P) screenshot9
Video

Garry's Mod (B2P) wymagania

 • Windows XP, Vista, 7, 8
 • 2 GHz or higher
 • 4 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • 5 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat