Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 1 522 0
16.02.2022

Dlaczego lubię MSP? Oto właśnie artykuł o tym

Uwielbiam MSP dlatego iż niesamowicie przypomina mi wczesne dzieciństwo. Zaczęłam grać w 2016r i gram do dzisiejszego dnia. Robi się tam dużo rzeczy na telefonie jak i na komputerze np odwiedzanie chat'ów i pisanie z obcymi ludźmi poznawanie ich dowiadywanie się kim są co lubią i gdzie mieszkają możesz poznać prawdziwych przyjaciół a nawet się z nimi spotkać( raczej to niebezpieczne ale czemu by tego nie napisać) możesz grać w gry typu ,,ubierz się" czy ,,Quiz" możesz tworzyć kilku sekundowe filmy w zakładce ,,miasto filmów'' czy tak zwane ,,looks'' gdzie tworzysz własne stroje w które ,,moviestar" ubierzesz. Możesz stworzyć własną postać i robić z nią co dusza zapragnie. Uważam że ,,moviestarplanet" jest niesamowitą grą wartą polecenia! Jest 13+ ale większość młodych osób w nią gra. Była bardzo popularna w 2016-2020r po aktualizacji gdzie trzeba było ją poprać większość z niej zrezygnowała ale dużo osób zostało i gra do teraz.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

W grze ,,MovieStarPlanet" są oczywiście też inne rzeczy aczkolwiek opowiem wam o tych najciekawszych . Pierwszą rzeczą jest to iż możesz kupić dodatek ,,Vip" dzięki niemu otrzymasz diamenty(,,diamond" ) oraz pieniążki ,,StarCoins" dzięki którym możesz sobie kupić ubrania, ,,animacje" i wile innych. Drugą rzeczą są gry jesteś w stanie grać z ludźmi z całej Polsce w wspomniany wcześniej ,,Quiz" czy ,,Ubierz się" ,,Wybieg (level6+)" w podanych grach uczestniczą osoby i między sobą rywalizujecie o miejsca typu 1,2,3 itp w zależności ile jest graczy im wyższe miejsce tym więcej ,,StarCoins" i ,,Fame". ,,Fame" to fioletowe gwiazdki ,które zbierasz do następnego lvl'a za 8 lvl możesz wejść to jednego z ,,chat'u" a za 6 lvl na ,,Wybieg (level6+)". Dzięki level stajesz się popularny osobą która ma największy lvl w Polskiej wersji gry ma Yuna13 gdyż sięga on 101 lvl'a. W tedy znajdujesz się na liście hingscores.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Myślę że MSP warto zainstalować na komputer, laptop jak i na telefon bardzo dużo osób można tam poznać. MSP jest grą dla dzieci jak i dorosłych. Robi się tam dużo wspaniałych rzeczy można kupować zwierzaki, ubrania, animacje. Możesz wysyłać własne zdjęcia tworzyć rysunki, filmy uważam że jest to niesamowite jak i wspaniałe możesz nawet kupić muzykę. Tworzyć własny pokój ozdabiać go możesz również chodzić do pokoi innych i oglądać jak urządzili sobie pokój. Są też fora nowe motywy nowe dodatki do ,,Vipa ". Gra jest niesamowita i możesz w niej robić naprawdę wiele. Gra jest familijna możesz pograć z rodzicami znajomymi szukać znajomych a także ich posiadać. Twoim pierwszym znajomym będzie PixiStar jeżeli utworzysz dziewczynę jeżeli bedzie to chłopak to ZacSky. W znajmoych pojawia się również NowaStar z MSP2 którą możesz odrzucić albo przyjąć posiadanie PixiStar czy ZacSky jest obowiązkowe gdyż informują cię o nowych aktualizacjach czy nowych motywach. Bardzo polecam MSP

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Narutomanki

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

7 Porad dla nowych graczy Invisible, Inc

Poradnik Banankowiec2453
2

Steam - sklep czy coś więcej?

Poradnik Natalia280
3

Bezpieczne korzystnie z sieci - jak zabezpieczyć się przed włamaniem

Poradnik Antymed
4

Crossout Budowanie Efektywnych Pojazdów

Poradnik Szmigacz
5

War Thunder War Thunder - Doskonała symulacja wojny

Recenzja szymonxdlol123
6

Margonem Questy Gwiazdkowe 2017

Poradnik trzcinka
7

Gardenscapes Czy warto grać w Gardenscapes?

Recenzja r0x.xa
8

Trading Legend (Android) Handlowiec w Krainie Kwitnącej Wiśni

Recenzja Milisia
9

Spiracony Gothic ? Piraci z Wysp Południowych. Recenzja Risen 2 Mroczne Wody

Recenzja Tybero
10

League of Legends Po co w to gram? nie wiem ale się doweim

Recenzja dzulson2003
Chat