Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 1385 0
01.02.2019

CS:GO i status Prime

Witam!

Dziś przedstawię Wam grę pt. CS:GO i o statusie Prime (czyli czy opłaca się kupować Prime'a itd.)

Mianowicie gra CS:GO to jest gra wieloosobowa lub jak kto woli "multiplayer", głównie w tej grze chodzi o to żeby zaznaczyć swoje ulubione mapy (lub jak w moim przypadku to koledzy każą mi grać mapy których nie lubię :P) i rozpoczyna nam szukać jakiejś losowej poczekalni, lecz czasami się zdarza, że nasz meczyk, który pragniemy zagrać wyszukuję nam nawet do 10 minut (znaczy ja tak miałem) ale mam nadzieję że jednak Wam wyszuka meczyk w ciągu co najwyżej 2 minut.

Zresztą jak wiecie nasze CS:GO jest Free2Play od jakiegoś czasu więc jest to wspaniała okazja do zagrania w swoją ulubioną grę bez płacenia, lecz również jest to okazja do typowych społeczności tzw. "cheaterów" instalując sobie jakieś nielegalne oprogramowanie typu: wallhack, aimbot i wiele innych rzeczy, które irytują nie jednego gracza a również mnie.


Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Ale powstało coś takiego jak status Prime, który pomaga nam w zmniejszaniu szans na trafienie "cheatera" poprzez taki sposób, że osoba która ma Prime gra z kolejną osobą która ma Prime.

Moim zdaniem tak szczerze wątpię żeby jakiemuś oszustowi chciałoby się płacić za Prime, ponieważ kosztuję on około 60 albo 50 złotych więc jest to pierwszy sposób w jakim sensie pomaga nam status Prime.

Drugim sposobem jest to, że jeśli użytkownik chciałby mieć Prime nie musi tylko płacić może on uzyskać Prime poprzez posiadania czwartego poziomu konta steam i podanie numeru telefonu.

Ale ale ale przejdźmy do czegoś innego niż Prime, więc wyszukało nam mecz akceptujemy rozgrywkę (pamiętajcie jeśli zgodzicie się na mecz musicie mieć na 100% wolny czas, ponieważ jak będziecie przez jakiś czas "AFK" to was automatycznie wyrzuci albo drużyna albo system gry i dostajecie bana tam na 30 minut na początek) i mamy jedno minutową rozgrzewkę i rozpoczynamy nasz meczyk.

wszystko zależy nie tylko od nas, ale również od ludzi których mamy w drużynie, lecz to nie znaczy że nie musisz nic nie robić, wręcz na odwrót.


Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Brawo! wygrałeś swój pierwszy mecz satysfakcja z wygranego meczu jest raczej wielka.

No i czas na podsumowanie: według mnie status Prime jest potrzebny, ponieważ widzę sporą różnicę pomiędzy brakiem a posiadaniem Prime ja akurat nie musiałem płacić za Prime bo otrzymałem go za darmo przez zakupienie gry wcześniej.


Jeszcze bym zapomniał o jednej rzeczy która dla niektórych graczy jest ważną rzeczą (czyli dla mnie hehe) "skiny" czyli skórki do broni, gdyby to tak przetłumaczyć na prosty język czyli po prostu jakieś wzorki lub malunki i tego typu rzeczy, które pojawiają się na broni, wydaję się dziwne? Dziwne są jednak ceny niektórych skinów, ponieważ wiele z nich przekracza cenę 100 złotych a nawet 1000 złotych przykładem są: AWP Smocza Wiedza, M4A4 Ryk AK-47 Ognisty Wąż i wiele innych skinów,

oczywiście skiny można zdobyć nie tylko poprzez kupowanie ich, ale też przez otwieranie skrzynek za które też musimy zapłacić i za klucz też trzeba zapłacić.

Dziękuję za uwagę. Cześć!

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez MartinezGaming

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Agar io Czyżby mowa o Agar.io? Kilka słów recenzji

Recenzja Kasia678
2

Czy pasjonaci zrobili grę lepiej od Piranha Bytes? Kroniki Myrtany: Archolos

Recenzja Baldur
3

League of Legends Jak grać Katariną?, krótkie omówienie postaci.

Tutorial voetokolega
4

Metin2 Największy zżeracz czasu

Recenzja Tybero
5

Nowa generacja, nowa pani archeolog. Recenzja Tomb Raider

Recenzja Tybero
6

Eldarya Eldarya recenzja eventu letniego 2019

Recenzja Qitria
7

Clash of Clans Clash of Clans The Best!

Poradnik karyna2019
8

Margonem Margonem - ulubiona gra dzieciństwa

Recenzja SamurajKarol
9

Margonem Polska duma gatunku MMORPG

Recenzja STASZK
10

CSGO Prime (B2P) Recenzja Gry Counter Strike Global Offensive CS:GO

Recenzja Diana07
Chat