Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 1 2523 0
19.09.2017

Opinia na temat Margonem.

Margonem jest to gra przeglądarkowa typu MMORPG. Funkcjonuje one od roku 2006. Wyprodukowana została przez polskich studentów politechniki śląskiej. Miała być ona projektem magisterskim. Gra jest oparta na tzw. grafice pikselowej 2D. Występują w niej mikropłatności poprzez smocze łuski. Na samym początku gry po zarejestrowaniu się możemy wybrać jedną z sześciu klas osobiście preferuje łowcę ale są również takie klasy jak: wojownik, paladyn, tancerz ostrzy, mag, tropiciel. W trakcie gry aby się rozwijać musimy wykonywać questy oraz expić swoją postać. Obecnie w grze jest około 325 tysięcy graczy, dnia 18 listopada 2011 roku Margonem trafiło na 6 miejscu rankingu najpopularniejszych gier online w Polsce według portalu Komputer Świat. Artykuły o Margonem występowały w takich gazetach jak CD action i PC Format.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Tyle ogólnych informacji. Teraz konkrety. Osobiście zaczynałem grę łowcą na samym początku niezbyt wiedziałem na czym ta gra polega, a sam interface nie jest zbyt przejrzysty. Ogólnie nie przepadam za grami tego typu gdyż źle się w nich czuję ale tutaj wiele zależy od gustu. Nie radzę popełniać tego błędu co ja i pomijać wszystkie dialogi gdyż potem tracisz cały kontent i ani to nie jest przyjemny ani nie wiesz co masz robić. Możecie skończyć jak ja i początkowe moby bić po prostu pięścią. Świetne, prawda? W każdym razie potem zauważyłem, że na początku gry otrzymujesz skrzynie z całym zaopatrzeniem. Radziłem sobie jakiś czas. Było wręcz zbyt łatwo aż do momentu gdy zaczęła się prawdziwa gra, a nie wykonywanie jakiś zleceń. Mianowicie miałem problem z fabułą która mknęła w przód. Jak widać kontent to podstawa.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowując, gra jest bardzo ciekawa dla fanów MMORPG 2d gdyż jest ona jak dla mnie nawet lepsza od zagranicznych produkcji takich jak Tibia które cieszą się na pewno duża popularnością wśród graczy. Jednak nie jest ona do końca przejrzysta. Wiele elementów się zlewa, a postacie są zbyt podobne. Plusem są chociażby ciekawe umiejętności oraz grywalność co jest najważniejsze. Fajna jest też dostępność. Jak byłem młody to każdy grał chociażby na komputerach w bibliotece i rozwijał swoją postać. Były to początki ale już wtedy doceniało się potencjał gry. Można powiedzieć też, że ta produkcja jest motywacją dla Polskich programistów nawet tych początkujących. Jest to wielki sukces tym bardziej, że jestem z okolic więc jestem bardzo dumny. Co prawda to nie mój styl ale jednak grze należy się szacunek i zasłużenie cieszy się popularnością.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Szejmut

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Łowcy Zombi Czy apokalipsa zombi może mieć miejsce? Naukowe podstawy istnienia zombi

Poradnik JestemKacper
2

MovieStarPlanet MSP Jak się nie dać oszukać na MovieStarPlanet !

Poradnik DomiDomi123
3

Shakes & Fidget Jak grać w sf (bez grzybków)

Tutorial VIP lulkin
4

SAO's Legend Czym tak naprawdę jest SAO's Legend?

Recenzja MrOrochimaru
5

Garry's Mod (B2P) Krótkie zasady podstawowych trybów

Tutorial kubb
6

A Plague Tale: Innocence - Recenzja

Recenzja Kacper12361838
7

Roblox Gra z niesamowitymi możliwościami!

Recenzja Sanderka23
8

Pogrywamy kucharzem nieudacznikiem czyli recenzja cooking simulator 2019

Recenzja adrianos253
9

Wolni farmerzy Szybkim czy Wolnym farmerem jesteś >?

Poradnik krywlo123
10

Minecraft Jak Szybko Zdobyć Diamenty? PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Poradnik Burixton
Chat