Jak to działa
Przejdź do gry Fortnite
Fortnite
5.0 1 809 0
06.02.2022

Przywódca Siódemki - Fundament do zdobycia w Karnecie Bojowym.

Od początku Rozdziału 3 w Sezonie 1 wielu z Nas było zaintrygowanych postacią zaprezentowaną przez twórców Fortnite - Obrońcy Rzeczywistości, Protektorze Wyspy, Przywódcy Siódemki. Mowa o Fundamencie, potężnym NPC zlokalizowanym w Schronieniu, nieopodal brzegu plaży usytuowanego na wprost wielkiego, Potężnego Pomnika.


W postać wcielił się Dwayne Johnson, dla większości bliżej znany jako "The Rock". Producenci tytułu w bieżącym Karnecie Bojowym zaoferowali graczom zdobycie tytułowego bohatera jak i kilka dodatkowych kosmetyków tworzących jedność z Fundamentem, m.in. plecak Płaszcz Fundamenta, kilof Płomień Plazmowy Fundamenta czy choćby emotkę Fortuna Fundamenta.


Pokrótce przytoczę zadania z pierwszej strony jakie należy wykonać w trybie Battle Royale, aby wcielić się w postać Protektora Wyspy - omówię treść oraz przedstawię własny sposób na ich realizację. Na zakończenie podsumuję wartość bieżącego Karnetu Bojowego oraz napomknę o dodatkowych misjach z nagrodami jakie przygotował dla nas, i dla postaci ujętych w grze Epic Games.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Żeby uzyskać wszystkie 11 przedmiotów należy sprostać testowi werbunkowemu, część z nich nie wymaga głębszej analizy i sam tytuł zadania jest zrozumiały dla wszystkich. Został on podzielony na dwie strony, pierwsza z nich zawiera 6 odrębnych misji - zaznaczam, że nie musimy wykonywać ich w kolejności omawianej przeze mnie ani przez twórców:

  • ODWIEDŹ POTĘŻNY POMNIK, POSTERUNEK SIÓDEMKI ORAZ SCHRONIENIE - jedno z najprzyjemniejszych i najważniejszych zadań, bowiem dzięki niemu otrzymamy strój Fundamenta w wersji klasycznej; więcej dodawać nie trzeba.
  • TRAF PRZECIWNIKA Z KARABINU SNAJPERSKIEGO PO KUCNIĘCIU - sugeruję wykonanie misji już na samym początku gry. Kanion Kamienic, Rogate Rozdroża czy choćby Cicha Cieśnina z reguły obfitują w karabiny snajperskie i wyższe budynki z zaporami. Plecak Płaszcz Fundamenta to bardzo dobra nagroda za jego realizację.
  • ZADAJ PRZECIWNIKOM 100 PKT. OBRAŻEŃ W ZWARCIU - sam miałem trochę problemów z tym zadaniem bo nie ma klarownej informacji o sposobie jego zrealizowania. Głównym warunkiem do jego szybkiego wykonania jest granie w trybie Dwójki, Trójki lub Składy - wystarczy powalić przeciwnika w dowolny sposób, a dobić go zbierakiem. W następnym spotkaniu będziesz mógł to robić do woli swoim nowym kilofem Płomieniem Plazmowy Fundamenta.
  • PRZESZUKAJ 3 SKRZYNIE LUB POJEMNIKI Z AMUNICJĄ W POTAJEMNEJ PIECZARZE - proste zadanie, do którego nie muszę niczego dodawać bowiem jego tytuł przemówi do każdego. Odblokowuje emotkę Fortuna Fundamenta.
  • UŻYJ 4 MIKSTUR OSŁONY W JEDNEJ GRZE - kolejne proste zadanie, możliwe do realizacji wraz z innymi nawet w jednym meczu BR; obrażenia jakie odniesiemy i błękitny płyn z plecaka pomoże nam w uzyskaniu graffiti Prawdziwy Fundament.
  • WYNAJMIJ POSTAĆ I POKONAJ Z NIĄ 1000 METRÓW - będzie to kosztować "horrendalne" 95 sztuk złota, niezależnie od NPC jakiego zwerbujemy dla własnej wygody wystarczy później wsiąść do samochodu i szybko dobić do tysiąca przebytych metrów. Fundamentalne malowanie, które otrzymamy idealnie będzie współgrać z pozostałymi kosmetykami.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Bieżący Karnet Bojowy oferuje nam dużo atrakcyjnych nagród, poza omawianymi zadaniami z pierwszej strony na zestaw Przywódcy Siódemki napotkamy również misje na dodatkową wersję Shanty z pełnym pancerzem czy zadania Opoki, dzięki którym będziemy mogli odblokować 29 wzorów masek. Osobiście uważam, że okres w jakim się znaleźliśmy, fabuła jaką zaoferowało nam Epic Games jest godna wydania niespełna 30 złotych na zdobycie tych wszystkich nagród. Dodatkowym przekonującym aspektem jest możliwość zdobycia go bez wydania pieniędzy, a jedynie przez granie na portalu, dla którego powstał ten artykuł - bananki.pl. Zadania, z którymi się spotkamy nie przysporzą nam problemów, a jedynie zagwarantują dodatkową dawkę emocji i wciągającej rozgrywki. W następnym artykule przytoczę Wam drugą stronę zadań na skompletowanie pozostałych nagród z pakietu Fundamentu oraz dokładniej omówię wspomniane wyżej postaci Shanty i Opoki, które również zasłużyły na kilka słów ode mnie.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez pyroparty

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Warface Recenzja darmowej strzelanki- Warface

Recenzja PATRYK1234Gamer
2

Brawl Stars Zadymiarze i Brawl Stars

Poradnik Michałnii
3

Karty w Clash Royale - Royal Giant

Poradnik TheMaślak
4

World of Tanks Strv 103B najlepszy niszczyciel X poziomu?

Recenzja ChUcKxPoMpA
5

Recenzja gry My Talking Tom

Recenzja LiquidSnake
6

The Elder Scrolls V : Skyrim - Spoczynek Żeglarza

Poradnik ChceBanana
7

Overwatch - poradnik dla początkującego Hanzo

Poradnik Porarzo
8

CSGO Prime (B2P) GODSENT - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
9

Najlepsze symulatory

Poradnik Typowypolak nr 1
10

#7(end) Ultimate Custom Night - Poradnik

Poradnik TheMaślak
Chat