Jak to działa
Przejdź do gry Goodgame Empire
Goodgame Empire
5.0 1 1917 0
26.12.2017

Naprawdę dobra gra przeglądarkowa ;)

Goodgame Empire to dobra przeglądarkowa strategia idealna na nudne wieczory. Gra chodź działa w przeglądarce wygląda dobrze, nie możemy przyczepić się do oprawy graficznej. W rozgrywce wczuwamy się w króla który na początku zarządza małym zamkiem. W miarę upływu czasu stajemy się silniejsi i mamy szanse stać się prawdziwym imperium. Do naszych zadań należy wznoszenie budynków, werbowanie wojska, toczenie wojen. Gracze łączom się w sojusze często liczące kilkunastu członków co sprawia że wojny pomiędzy zwaśnionymi stronami mogą stać się naprawdę świetnym widowiskiem.Swoją przygodę z Goodgame Empire zacząłem 4 lata temu. Grałem jakieś 3/4 miesięcy zdobyłem około 50 poziom i gra się znudziła. Niestety, zaczęła być dla mnie monotonna. Dzięki banankom ponownie do niej powróciłem i stwierdzam że przez te 3 lata twórcy tej strategii nie próżnowali. Ilość wprowadzonych zmian jest naprawdę ogromna.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Na początku gracz przechodzi samouczek który doskonale wprowadza nas w świat gry, ukazuje całą mechanikę działania i pozwala się oswoić z całym interfejsem. Zaczynając grę misje są łatwe, w miarę osiągania coraz wyższych leveli trudność się zwiększa, czas oczekiwania na ukończenie budowy wydłuża się, wszystko robi się droższe itd. Dlatego trzeba wykazać się umiejętnością zarządzania aby dobrze to wszystko rozplanować. Do tego kiedy osiągniemy 25 poziom dostępne są inne światy Kraina Wiecznych Lodów, Ogniste Szczyty oraz Płonące Piaski. Na każdym świecie zaczynamy znów z małym zamkiem gdzie są całkowicie inne budynki, inni przeciwny. Wprowadza to różnorodność i sprawia to że gra nie jest nudna. Cenie też sobie sojusze które dają możliwości do opracowywania różnych strategii ataku, wzajemnego wspierania się np. surowcami, wojskiem.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Nakreśliłem wam już jak wygląda rozgrywka, teraz przejdźmy do podsumowania. Absolutnymi plusami tej gry jest różnorodność misji, możliwość interakcji z innymi graczami, wielokrotnie organizowane eventy, oraz prostota rozgrywki. Do minusów należą mikropłatnośći. Wiadomo że każdy twórca gry chce zarobić, jednak mogliby delikatnie obniżyć ceny klejnotów, albo zmniejszyć ich zapotrzebowanie. Gra pod żadnym pozorem nie jest uzależniona od płatności dlatego to sobie cenie, że gracz który gra totalnie za free może dorównać graczowi który wydaje pieniądze na klejnoty. Lecz temu grającemu za free zdobywanie kolejnych poziomów zajmie więcej czasu. Reasumując Goodgame Empire to świetna strategia przeglądarkowa niesamowicie mnie wciągnęła i pomimo tego że jestem w trakcie wykonywania 3 zadania na banankach z pewnością zostanę z nią na wiele dłużej.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Ravvis123

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

World of Tanks World of Tanks Recenzja Gry

Recenzja ReDoXPL
2

Hero Zero Rozpoczęcie gry i podstawy

Poradnik golomb1337
3

CSGO Prime (B2P) Cs:go - najlepszą grą FPS

Recenzja Bananek2012
4

League of Legends Nautilus zapomniany support!

Poradnik Ulicznybanan
5

League of Legends CZY WARTO GRAĆ W League of Legends?

Recenzja ★✘нαcкεd✘★™
6

Minecraft Minecraft- czy warto kupić?

Recenzja mateusz3007
7

CSGO Prime (B2P) Najlepsze tricki! [5#] - Cobblestone

Poradnik JestemKacper
8

Unturned Najlepszy zombie "survival"? [UNTURNED]

Recenzja Rafik1233
9

ARK: Survival Evolved (B2P) ARK: Scorched Earth - opis DLC

Poradnik Hubert W
10

Minecraft Minecraft: budowanie przygód w pikselowanym świecie

Recenzja karton112
Chat