Jak to działa
5.0 1 359 0
12.10.2018

Lego Marvel's Avengers - to samo dobre Lego.

Lego Marvel's Avengers to kolejna gra z cyklu Lego i jednocześnie Lego Marvel. Deweloperem jest Traveller's Tales TT Fusion. Wydawcami są Warner Bros. Interactive Entertainment. Producentami są Jennifer Burbeck i Toby Jennings, kompozytorami Rob Westwood, Ian Livingstone, projektantem Jon Burton, programistą Steve Harding . Gra jest na wielu platformach: Microsoft, Windows, Nintendo3ds, OS X, PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation Vita, Wii U, Xbox 360 i Xbox One. Gra pojawiła się 26 stycznia 2016 roku pojawiła się w Ameryce Północnej, a dzień później 27 stycznia 2016 r. na terenie PAL, a 29 stycznia w Wielkiej Brytanii. Jest to gra wideo przygodowa. Możemy w nią grać sami lub z kolegą razem na jednym komputerze/ konsoli. We dwójkę można szybciej przejść misje lub zrobić dane rzeczy.
Bo możemy robić 2 rzeczy w tym samym momencie. Najpierw przechodzimy całą fabułę odblokowując podstawowe postacie. Podstawowymi są postacie, którymi gramy w fabule, ponieważ możemy też powtarzać misje, gdzie możemy wybierać każdą postać z wszystkich które mamy. Jest to potrzebne do odblokowania kolejnych postaci lub dodatkowych przedmiotów do ukończenia gry na 100%. Wszystkie gry z cyklu Lego są oparte na tym, aby najpierw przejść fabułę, posiedzieć chwile w mieście i potem powtarzać misje, aby zdobyć wcześniej wymienione rzeczy i robić tak ciągle, żeby skończyć całkowicie grę i tak samo jest w tym przypadku. Mi zajęło to około 68 godzin i nie było to takie ciężkie jak dla mnie. Nadal można sobie po prostu pograć, powtórzyć jakąś misję i się pobawić postaciami i ich super mocami.
PLUSY:
-dobra grafika
-gra na wiele godzin
-sporo postaci
-dość dużo lokacji
dużo rzeczy do zbierania
-wiele momentów jest cudownie zamienionych i są bardzo humorystyczne

MINUSY:
-występujące bug'i (rzadko, ale zdarzają się)
-kilka momentów w fabule, kiedy nie wiadomo co zrobić (po prostu mało zrozumiałe)

Gra jest jednym z lepszych gier Lego. Użytych zostało kilka mechanik, których nie widziałem w innych grach z serii Lego takie jak latanie, zmienianie się postaci w mniejszą lub większą wersje jej np. ant-man, podnoszenie pojazdów przez silne i duże postacie np. Hulk lub branie w paszczę dinozaura (jedyna postać używająca tej mechaniki) Bardzo mi się podoba. Mam w niej 78 godzin, które miło na niej spędziłem samemu lub z kolegami. Osobiście polecam.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kubsoon243

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
3

Hero Zero Poradnik do Hero Zero

Poradnik Stykuś
4

Fortnite Fortnite Dla Początkujących

Poradnik Kubapiekus
5

BlockStarPlanet Blockstarplanet - recenzja

Recenzja WiktoriaBananek!
6

Warface Złote bronie - marzenie każdego gracza Warface

Recenzja Bananek2012
7

Crossout Fenomenalna rozwałka!

Recenzja Banagus
8

Najlepsze gry Free to play ze steama na słabe komputery!

Tutorial Diamentowicz
9

Big Farm Recenzja gry: Big Farm- Czyli jak zostać farmerem.

Recenzja Bax04
10

Overwatch - poradnik dla początkującego McCree

Poradnik Porarzo
Chat