Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 1 2117 0
10.12.2017

Jak zabezpieczyć konto w Margonem.

Mimo wielu ułatwień w zabezpieczaniu swojego konta w Margonem wiele osób nie korzysta z nowych zabezpieczeń, uważają to za zbędne ponieważ dlaczego akurat to ich konto miało by zostać skradzione. Taka postawa często bywa jednak błędna ponieważ oszuści czyhają na każdym kroku i tylko patrzą aż ktoś popełni jakiś błąd. Nawet jeśli konto nie zostanie ukradzione warto zabezpieczyć je ponieważ nie zajmuje to więcej niż 10 minut.
Po pierwsze warto jest ustawić hasło które będzie ciężkie do złamania przykładowo hasło Margonem123 czy Marcin111 nie będzie żadnym problemem dla złodzieja najlepszym przykładem może być osoba która zobaczyła nasz login a z racji że mamy na imię Marcin dlaczego by nie spróbować pójść po najniższej lini oporu?
Dlatego warto ustawić hasło takie które nie sprawi nam problemu z zapamiętaniem ale nie będzie łatwe do rozpoznania osobie obcej warto zacząć od wielkiej litery następnie wpisać słowo którego nikt by się nie spodziewał co nie oznacza że podanie własnego imienia jest złym pomysłem jednak wtedy warto zwrócić uwagę na ciąg cyfr co uniemożliwi złamaniu hasła np. Szafa5522 takie hasło będzie bardzo ciężkie do złamania ponieważ składa się aż z 3 części
1.Wielka litera
2.Przypadkowe słowo
3.Cyfry
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Warto również pamiętać o ustawieniu adresu emaila który po włamaniu się na konto uniemożliwi kradzież konta jedynie będzie można okraść takiego gracza z przedmiotów. Jednak pamiętaj o tym aby hasło z emaila nie było takie same jak w margonem ponieważ złodziej po włamaniu się na konto może spróbować również na emaila co uniemożliwi odzyskanie hasła. Można również ustawić datę urodzenia co spowoduje że gdy osoba będzie znała nasz login i email nie będzie mogła dostać się na nasze konto bez podawania hasła a aby takie odzyskać przez opcję ''odzyskaj hasło'' podczas logowania będzie musiała podać naszą datę urodzenia.
Niżej przedstawiono jak odzyskać konto za pomocą adresu emaila oraz jak uniemożliwić to przypadkowej osobie za pomocą daty.
......................................................................................................................................................................
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Warto również zapoznać się z tym co napisali sami twórcy gry w konfiguracjach konta w zakładce dodatkowe zabezpieczenia konta napisane poniżej.
"Dodatkowe zabezpieczenia ułatwiają odzyskanie konta w przypadku kradzieży. Aby wejść do gry od poziomu 10 zalecany jest email (pierwsze zabezpieczenie konta), a następnie od 20 i 50 poziomu zalecane są jeszcze dwa kolejne zabezpieczenia z poniższych.". Można również podać dodatkowe zabezpieczenia w postaci numeru telefonu lub profilu na fb co pomoże w odzyskaniu konta.
wspomnę również o zastępcy konta któremu nigdy nie powinno podawać się swojego loginu luba hasła gdyż można ustawić zastępce przy pomocy konfiguracji margonem.
Można tam ustawić do czego zastępca będzie miał dostęp:
Zastępca ma dostęp do:
1. poczty (również zwój)
2. aukcji (również zwój)
3. depozytu (również zwój)
4. depozytu klanowego
5. wynajętych pokoi
6. wyrzucania przedmiotów
7. niszczenia przedmiotów
8. handlu z graczami
9. handlu z NPC
Oraz należy przede wszystkim pamiętać aby nie dawać konta nikomu do kogo nie jesteśmy w 100% przekonani.
Mam nadzieję że ten artykuł pomoże w zabezpieczeniu konta.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Piotrek13299

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

BlockStarPlanet Kopanie dla początkujących - BlockStarPlanet

Poradnik Waziaaa
2

Najlepsze gry fryzjer

Recenzja TheMaślak
3

Minecraft TWORZENIE SERWERA EASYHC #1

Poradnik Harrty
4

League of Legends Warwick bóg lifesteala

Poradnik TOXICxHENTAI
5

Cities Skylines Mass Transit ( Recenzja DLC )

Recenzja LOGIN
6

Garry's Mod (B2P) Poradnik dla poczatkujacych w garrs modzie

Poradnik ENZO_GAEMING123
7

CSGO Prime (B2P) Rangi w CSGO

Poradnik JestemKacper
8

Odysseus Kosmos and his Robot Quest – doskonała przygodówka point and click.

Recenzja Banankowiec2453
9

MovieStarPlanet MSP Co można robić msp grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
10

Playstation 3 - Czy dalej warto być jej posiadaczem?

Poradnik LiquidSnake
Chat