Jak to działa
Przejdź do gry Speedway Manager
Speedway Manager
5.0 2 1809 0
16.04.2019

Speedwaymanager.pl - najlepszy manager żużlowy na rynku

Grałem w wiele menadżerów sportowych z różnych dyscyplin. Żużel jest moim ulubionym sportem i długo czekałem na takiego menadżera. Wcielając się w menadżera klubu sportowego decyduję o wszystkich aspektach działalności klubu.

Od zaaplikowania odpowiedniego treningu dla zawodników, przez zatrudnienie sztabu, aspektów finansowych do rozgrywania meczy.

Mecze rozgrywane są w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można na bieżąco reagować na wydarzenia na torze. Można zawodnika rezerwowego posyłać w bój w miejsce słabiej spisującego się kolegi z drużyny. Mecz mogą obserwować inni gracze, a na umieszczonym pod nim chacie na bieżąco wymieniać się uwagami, reagując na wydarzenia na torze.


Zaskoczeniem in plus jest duży nacisk położony na aspekt ekonomiczny działalności klubu, a nie tylko sportowy. Trzeba pilnować finansów, by klub nie zbankrutował. Musimy zadbać o finanse na wypłaty dla zawodników, dla sztabu. Zajmujemy się rozbudową stadionu, ustalamy ceny za bilety, pamiątki czy przekąski na stadionie.Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

W grze możliwa jest interakcja z innymi graczami, poprzez rozmowy na chacie gry. Mamy dzięki temu możliwość prowadzenia rozmów z innymi graczami na różne tematy. Najczęściej rozmowy dotyczą wyników meczy i aktualnych sytuacji w klubie. Nawiązują się ciekawe znajomości. Na chacie gry w dniu meczy jest możliwość typowania wyników meczy. Za poprawne wytypowanie można zdobyć nagrody do wykorzystania w grze.

Sprawia to, że powstaje dzięki temu pewna wspólnota graczy, chętnie sobie nawzajem pomagających. Rozgrywka jest dzięki temu bardziej przyjacielska.

W grze jest także bardzo dobry kontakt z supportem. W razie wątpliwości lub problemów, w szybki sposób można uzyskać odpowiedź. Co też ważne, sami gracze zgłaszają swoje propozycje zmian lub nowości w grze. Niektóre z nich są wprowadzane w życie. Sami autorzy często pytają o zdanie graczy poprzez ankiety. Sprawia to, że każdy gracz jeszcze bardziej się utożsamia z grą.

Autorzy gry co jakiś czas proponują dla graczy różne konkursy, w których można wygrać nagrody głównie żużlowe - gadżety od klubów, zawodników oraz inne.


Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Wiele radości daje menadżerowi, gdy jego zespół awansuje do wyższej ligi lub gdy jego zawodnik wygra jakieś rozgrywki. Osiągnięcie tego nie jest bardzo trudne, jednak trzeba samemu dojść do ustawienia odpowiedniej taktyki na mecz, odpowiednich treningów a przede wszystkim ustalenia składu na konkretny mecz. Równie wiele przyjemności sprawia jak rozwijają się poszczególni zawodnicy poprzez treningi ogólnorozwojowe, treningi na torze czy też mecze ligowe. Zdarza się, że zawodnik, który na początku był słabym ogniwem, staje się bardzo dobrze punktującym.

Wielkim plusem jest to, że gra jest ciągle rozwijana. Dochodzą nowe rozgrywki, nowe opcje ekonomiczne i zgodnie z obietnicą autorów, będzie ona dalej rozwijana. Dzięki temu gracze nie powinni narzekać na nudę.

Gra jest bardzo realistyczna, tak jak w prawdziwym sporcie. Zdarzają się przypadki losowe, na które nie mamy wpływu, a musimy na nie reagować.

Grając w tego managera naprawdę można się poczuć jak prawdziwy manager.

Zdecydowanie polecam fanom sportu i nie tylko.

5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Dawid76

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Ogród pokazowy w zielone imperium

Poradnik Duman1222
2

Minecraft Co to jest minecraft?

Recenzja Marek20136
3

War Thunder Czy opłaca się w to grać?

Recenzja CaRtOnIx
4

#5 Ultimate Custom Night - Poradnik

Poradnik TheMaślak
5

League of Legends Nami - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
6

Gacha Life Gacha Life moje odczucia

Recenzja Paullisia
7

Retro Sektor II. Recenzja Gothic 2

Recenzja Tybero
8

League of Legends Syndra - miniporadnik + runy

Poradnik Blondek !!!
9

CSGO Prime (B2P) Recenzja na temat gry CS:GO

Recenzja Jakacz
10

Brawl Stars Opis wszystkich postaci Brawl Stars

Poradnik Janux
Chat