Jak to działa

Speedway Manager

4.7 (ocen: 11)
Graj Wymień walutę
 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Speedway Manager

Od zawsze marzyłeś o karierze żużlowca? Koniecznie odpal więc ten wyjątkowy menadżer żużlowy, Speedway Manager! Twoim zadaniem będzie zdobyć przewagę biznesową i sportową poprzez właściwe zarządzanie… własnym klubem. Jesteś gotowy na ekstremalną przygodę?

Gra w całości skupia się na rozgrywaniu meczów żużlowych. Będziesz mógł zatem rywalizować w niej z innymi użytkownikami – jednak głównie w charakterze… menadżera! Autor Speedway Manager w niektórych sprawach konsultował się między innymi z doskonale znanym polskim żużlowcem, Marcinem Kozdrasiem! To pozwoliło zawrzeć w rozgrywce najbardziej charakterystyczne elementy dla tego sportu. Rzecz jasna, sercem gry są mecze rozgrywane na żywo – masz więc w rozgrywce pełny wpływ na ich przebieg! Nic przecież nie dostarcza takich emocji, jak mecz przeciwko… przyjaciołom. W tej niezwykle interaktywnej grze będziesz miał możliwość rozbudowywania stadionu, podpisywania umów ze sponsorami, zatrudniania do swojej ekipy wyszkolonych specjalistów, dbania o umiejętności zawodników, a nawet odpowiadania za… ruchy transferowe. Tylko od Ciebie zależy, jak szybko wdrapiesz na sam szczyt żużlowego świata! Zatem stwórz i poprowadź własną drużynę żużlową do zwycięstwa! Zakładaj też szkółki, by znaleźć ukryte talenty! Rywalizuj z innymi graczami z całej Polski o pierwsze miejsce w Ekstralidze i w całości poświęć się roli menadżera swojej drużyny żużlowej. Pamiętaj, że tylko dzięki odpowiedniej taktyce i strategii możesz osiągnąć upragniony… sukces!

Chcesz rozpocząć karierę menadżera żużlowej drużyny już dziś? Włącz więc Speedway Manager na bananki.pl i… powodzenia na stadionie!

pełny opis gry
Screeny
Speedway Manager screenshot1 Speedway Manager screenshot2 Speedway Manager screenshot3 Speedway Manager screenshot4 Speedway Manager screenshot5 Speedway Manager screenshot6 Speedway Manager screenshot7 Speedway Manager screenshot8 Speedway Manager screenshot9 Speedway Manager screenshot10 Speedway Manager screenshot11
Video

Speedway Manager wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat