Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 59 792 0
18.06.2021

Nami - uniwersalny build

Nami to postać, która zapewnia swoim sojusznikom leczenie oraz wzmocnienie ataków. W związku z tym jest ona grywalna jedynie jako support.

Opisywanie postaci zacznijmy od umiejętności pasywnej, która przy trafieniu sojuszników umiejętnościami daje im na krótki czas dodatkową szybkość ruchu. Kolejna jest umiejętność Q, która tworzy bąbel lecący w stronę wybranego obszaru zadając obrażenia i ogłuszając na 1,5 sekundy przy trafieniu. Umiejętność W uwalnia strumień wody przeskakujący między wrogami (zadając im obrażenia) i sojusznikami (lecząc ich). Ostatnia umiejętność E to wzmocnienie na 6 sekund ataków i zaklęć sojusznika (3 kolejnych autoataków lub/i umiejętności) dzięki czemu spowalniają one przeciwników na 1 sekundę oraz zadają dodatkowe obrażenia magiczne. Na samym końcu mamy jeszcze superumiejętność R, która przywołuje falę podbijającą wrogów na 0,5 sekundy, zadającą im obrażenia magiczne oraz spowalniając (spowolnienie trwa maksymalnie 4 sekundy zależnie od dystansu przebytego przez falę) dodatkowo sojusznicy trafieni falą zyskują podwójną wartość szybkości ruchu nadawanej przez umiejętność pasywną.

Na samym końcu przedstawię w jakiej kolejności rozwijać umiejętności: W,E,Q,W,W,R,W,E,W,E,R,E,E,Q,Q,R,Q,Q.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Następny w kolejności jest wybór odpowiednich run. Najlepiej wybrać fioletowe drzewko czarnoksięstwa z runą kluczową "przywołanie aery". W pierwsze linii wybieramy "opaskę przepływy many". Druga linia to zdecydowanie wybór "transcendencji". Natomiast w trzeciej linii mamy wybór pomiędzy "poparzeniem", a "nadchodzącą burzą". Drugorzędne drzewko umiejętności to generalnie dwa grywalne wybory. Jednym z nich jest zielona determinacja z runami "kościana zbroja" oraz rewitalizacja". Natomiast drugi wybór to niebieska inspiracja z runami "dostawa ciastek" oraz "kosmiczna przenikliwość".

Na samym końcu pozostało jeszcze wybrać dodatkowe statystyki. Tutaj w pierwszej linii najlepiej wybrać dodatkową siłę adaptacyjną, ewentualnie przyśpieszenie umiejętności. Druga linia to już zdecydowanie wybór dodatkowej siły adaptacyjnej. Natomiast w trzeciej linii możemy wybrać wszystko zależnie od naszych upodobań oraz typu obrażeń przeciwników na linii (fizyczne czy magiczne).

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Ostatnią kwestią jest wybór przedmiotów, które warto zakupić podczas gry. Pierwszą rzeczą, którą powinniśmy kupić są Ioniańskie Buty Jasności Umysłu. Najlepiej spisującym się przedmiotem mitycznym będzie Pieśń Bitewna Shurelyi. Innymi przedmiotami, które trzeba rozważyć podczas rozgrywki są: Odkupienie, Ognisty Trybularz, Kostur Płynącej Wody, Chemtechowy Skaziciel oraz Błogosławieństwo Mikaela. Czasami może się również zdarzyć, że gra idzie nieszablonowo, wtedy potrzebujemy dostosować się do zmiany rozgrywki i o ile nie znamy jeszcze wystarczająco dobrze tej postaci (lub/i przedmiotów) możemy skorzystać z podpowiedzi w sklepie. Osobiście zauważyłem, że w przypadku tej postaci system dość dobrze dobiera przydatne przedmioty.

Jak zawsze zachęcam do gry i testowania postaci oraz do zostawienia oceny i komentarza pod artykułem oraz odwiedzenia mojego kanału YT dostępnego pod linkiem: https://www.youtube.com/channel/UCqcKybTDEUHZSljIlEbimeQ

Do zobaczenia w grze lub na streamie :)

5.0 (głosów: 59)
Art napisany przez Gremlininio

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

World of Tanks 121 - Wszystko o tym czołgu!

Poradnik JestemKacper
2

The Witchwood - Omówienie nowego dodatku do Hearthstone

Poradnik TurboBagiety
3

MINECRAFT 1.12 ||| CO NOWEGO?

Recenzja Xbov
4

Co oferuje nam aktualizacja 3.8 w Genshinie?

Recenzja alexia2224
5

Metin2 Metin 2: Przełomowy Świat MMORPG

Recenzja marcel121
6

League of Legends Jak wyjść z brązu/silvera - Porady

Poradnik Davi69
7

Stardoll Stardoll - recenzja gry

Recenzja kacperk997
8

Star Stable Star Stable - Nowe Postacie już wkrótce !

Recenzja _Iris_
9

Conflict of Nations - rodzaje wojsk (część 1)

Poradnik Bart1607
10

Hero Zero Obiektywne spojrzenie na grę

Recenzja wegorz08
Chat