Jak to działa
5.0 7 547 0
30.05.2018

Soulworker azjatyckie MMORPG.

Soul Worker Online Synopsis
Soul Worker Online to jedna z najpiękniejszych obecniedostępnych gier MMORPG zainspirowanych Akcja Anime dostępnych online. Soul Worker to raczej robota lochów niż MMORPG na otwartym świecie - gdy odkryjesz mnóstwo lochów podczas gry, przechodząc przez centralną historię.

Mając datę premiery za Q1 2018, Soul Worker wygląda na to, że najprawdopodobniej obejmie on tytuł nr 1 Anime MMORPG na rynku.

Czy Soul Worker Online warto grać w 2017 roku?
Z ilością darmowych gier MMORPG anime w tych dniach lub po prostu ogólnie jest straszne, Myśleliśmy, że może powinniśmy porozmawiać o Soul Worker Online. To, czy warto grać w anime MMORPG, czy nie, bo już niedługo pojawi się na rynku NA / EU!
Z otwartą beta wersją Soul Worker zaplanowaną na jakiś czas w ciągu następnego miesiąca lub dwóch, a obszerny zasięg, jaki daliśmy tej grze do tej pory, zastanawiam się, co lepszego niż teraz, aby poradzić sobie z tym wideo?

Jest to prawdopodobnie najbardziej oczekiwana gra MMORPG w tym roku, zwłaszcza gdy okazało się, że wielki Reflation Online okazał się trafny iz dobrym uzasadnieniem.

Soul Worker to jedna z najbardziej zabawnych rzeczy, jakie miałem w instancjonowanym MMORPG z lochami. Nie tylko jest to bardziej zabawne niż Vindictus i inne gry z gatunku, ale także zawiera istotę tego, czym powinny być Anime MMORPG: Cute and Fun!

Niedawno opublikowałem film o kilku anime MMORPG, które warto zainwestować w dowolnym momencie, a Soul Worker był na tej liście.

Teraz, gdy Soul Worker jeszcze nie wszedł do English Open Beta, opieram to całe wideo z japońskiej wersji gry. Wersja angielska może być bardzo różna, a ta recenzja nie powinna w żadnym wypadku być traktowana jako recenzja oficjalnej wersji angielskiej.

Jeśli szukasz, czy myślę, że Soul Worker jest lub nie warto grać w 2017 roku, prawdopodobnie zechcesz przeskoczyć do końca tego filmu. W przeciwnym razie kontynuuj oglądanie.

Przegląd
Teraz będę traktował to podejście w zupełnie inny sposób niż normę: zamiast pojedynczo przeglądać poszczególne części gry, zamierzam omówić grę jako całość.

Jeśli szukasz, czy myślę, że Soul Worker Online jest lub nie warto grać w 2017 roku, prawdopodobnie zechcesz przeskoczyć do końca tego filmu. W przeciwnym razie kontynuuj oglądanie.

Teraz, gdy szukasz MMORPG, musisz wziąć pod uwagę kilka rzeczy.

GRAFIKA
Jak dobrze wygląda gra?
Czy to twój styl gry?
Czy to jest coś, na co możesz spędzić godziny, dni, tygodnie, patrząc?
Czy modele postaci są atrakcyjne?
Czy grafika jest dla ciebie nawet punktem sprzedaży?
GRAPLAY W
jaki sposób walka? Czy jest to zorientowany na działanie lub bardziej tradycyjny cel karty?
Jak twój awatar porusza się po świecie? Czy jest sztywny czy płynny?
Czy łatwo to wyjaśnić?
Czy interfejs użytkownika jest intuicyjny i łatwy w nawigacji?
Czy elementy PvP i PvE w grze warto zainwestować?
MUZYKA
Czy gra brzmi wystarczająco dobrze, aby wzbudzić zainteresowanie lub czy w tle będą wyświetlane playlisty?
OPOWIEŚĆ
Czy historia gier jest dla ciebie interesująca?
Czy grasz o historię, czy grasz o coś innego?
Czy wiedza jest ekspansywna?
Wiem, że może być o kilka więcej, niż można się było spodziewać - i to jest w porządku.
Nie musisz mieć tej samej listy kontrolnej - jest to raczej ogólna lista kontrolna. Tak jak w tobie najprawdopodobniej odnosisz się do niego w takiej czy innej formie - mając określone obszary gry, które traktujesz priorytetowo.

Soul Worker ma wiele rzeczy, ale jest jednocześnie zatrzymany przez fakt, że nie jest to tradycyjne MMORPG. Ograniczanie się do biegania w lochach powoduje powtarzające się rozgrywki, a brak poczucia eksploracji i odkryć zdecydowanie szkodzi twojej zdolności odnajdywania nowych rzeczy do zobaczenia i zrobienia. Niemniej jednak, ten gatunek MMORPG jest nadal częściowo popularny, ponieważ wciąż istnieje kilka gier MMORPG, takich jak Vindictus, Phantasy Star Online 2, Monster Hunter Online i inne, które zasadniczo są identyczne.

Przyglądając się rodzajowi Soul Worker MMORPG, można zobaczyć niektóre elementy gry w stylu anime, wiele z nich nie widać w innych grach MMORPG inspirowanych Anime. Tradycyjnie, gry MMORPG są tylko MMORPG, które mają grafikę inspirowaną Anime. Zważywszy, że Soul Worker wydaje się być anime, w którym faktycznie grasz fizycznie. A .. Sci-fi, kawałek życia, Moe trochę Anime. To dziwne. Ale nie w zły sposób. Ponieważ gra jest w języku japońskim i tylko częściowo przetłumaczona na język angielski, podstawowe założenie gry wraz z tym, co dzieje się w niej, ucieka, ale z tego, co jestem w stanie zebrać. Soul Worker podąża za tradycyjnym tropem Anime. bycie idiotą, odkrywanie, że masz w sobie coś wyjątkowego, co w istocie sprawia, że ​​jesteś ostatnią nadzieją ludzkości na to, co jest wielkim złem. Nic specjalnego,

Tam, gdzie Soul Worker świeci, jest niesamowita rozgrywka i styl graficzny. Nie tylko gra wygląda naprawdę cudownie pod względem anime MMORPG, ale gra jak tytuł gry AAA. Ma jedne z najbardziej wciągających, angażujących walk, jakie widziałem w MMORPG, bar, być może Blade and Soul and Black Desert Online. Zdecydowanie dziwne, że gra się w MMORPG za darmo, jeszcze bardziej dziwne, że gra w MMORPG inspirowane Anime.

Niestety, ponieważ gra jest po japońsku, nie jestem w stanie naprawdę zrozumieć, co dzieje się w fabule, ale z tego, co wiem, gra ma duży nacisk na historię, która jest kluczowym punktem sprzedaży. Zazwyczaj w tego typu grach MMORPG, po prostu biegasz po lochach bez większego poczucia, co się dzieje, ale Soul Worker ma wiele historii do przejścia. Co jest świetne, ponieważ historia jest dla mnie jedną z najważniejszych części gry MMORPG. Możliwość bycia otoczoną i pochłoniętą historią gry jest częścią zabawy dla mnie, ponieważ pomaga ci odczuć świat i przekonanie, że to, co robisz, ma wpływ na świat.

Teraz pamiętaj: tylko dlatego, że niektórzy ludzie nie lubią czegoś, nie oznacza, że ​​jest to szkodliwe. To, czy niektóre z rzeczy, które wymieniam, są dobre czy złe, nie oznacza, że ​​są one w opinii wszystkich. Każdy ma jednak inne gusta i opinie.Pomijając to, co lubię w grach MMORPG, od razu pomijam moją osobistą listę kontrolną.
Grafika
Jak dobrze wygląda gra? - Dla mnie gra wygląda fantastycznie. Nie pasuje do gier takich jak Final Fantasy XIV czy Black Desert Online, ale w gatunku Anime ...
zdecydowanie jeden z najlepszych, jakie widziałem.
Czy to twój styl gry? - Nie tradycyjnie, nie. Przynajmniej nie wierzyłem, dopóki nie zagrałem w nią i natychmiast zmieniłem zdanie.
Czy to jest coś, na co możesz spędzić godziny, dni, tygodnie, patrząc? - Tak, zdecydowanie. To jest dla mnie wspaniałe.
Czy modele postaci są atrakcyjne? - Zdecydowanie. Nie ma dużego nacisku na seksualizację postaci, ale wymusza to samo stereotypowe tropy anime, z których znany jest ogólnie Anime.
Czy grafika jest dla ciebie nawet punktem sprzedaży? - Oczywiście że są.
Rozgrywka
Jak wygląda walka? Czy jest to zorientowany na działanie lub bardziej tradycyjny cel karty? - Soul Worker to Action MMORPG, który obsługuje go wyjątkowo. Gra się jak gra konsolowa wysokiej jakości, a nie normalny MMORPG.
Jak twój awatar porusza się po świecie? Czy jest sztywny czy płynny? - Właściwie całkiem płynny. Animacje postaci są niesamowicie wesołe i urocze.
Czy łatwo to wyjaśnić? - Ponieważ graliśmy wersję japońską, niestety nie. Ale zobaczymy, kiedy oficjalne angielskie wydanie trafi w następnym miesiącu lub dwóch.
Czy interfejs użytkownika jest intuicyjny i łatwy w nawigacji? - Tak to jest. Wszystko jest uporządkowane i jest dostępne w menu Escape, podobnie jak większość gier MMORPG.
Czy elementy PvP i PvE w grze warto zainwestować?- W grze są elementy PvP, ale są niesamowicie niezrównoważone. Jeśli chodzi o PvE, ogromna większość gry opiera się na tym, więc jeśli nie spodoba ci się, prawdopodobnie nie spodoba ci się gra.
Muzyka
Czy gra brzmi wystarczająco dobrze, aby wzbudzić zainteresowanie lub czy w tle będą wyświetlane playlisty? - To robi. Soul Worker ma bardzo chwytliwą japońską muzykę anime, szczególnie otwarcie. Chodzi mi o to, że mamy jedną z piosenek odtwarzanych w tle tego filmu wideo!
Fabuła

OPOWIEŚĆ

Czy historia gier Cię interesuje? - Fakt, że jest tak powszechny, powinien mówić głośno, ale niestety nie jesteśmy w stanie zrozumieć tej historii w japońskiej wersji.

Czy grasz o historię, czy grasz o coś innego? - Walka, grafika i historia sprawiają, że gramy. Nawet bez zrozumienia, jesteśmy w stanie ułożyć to, co się dzieje poprzez przerywniki i komentarze.
Czy wiedza jest ekspansywna? - Nie, wcale. To nie jest taki rodzaj MMORPG, niestety.
Czy Soul Worker Online warto grać w 2017 roku?
Opierając się na tym jednak, możesz wyraźnie zobaczyć, czy wierzę, że Soul Worker Online jest warta gry. Wierzę, że chociaż początkowo nie jest to rodzaj MMORPG, to jego słodki styl i zabawna walka zdecydowanie rosną na was.

W każdym razie chłopaki, to moja opinia i moja opinia. To, czy ty lub ktoś inny myślisz tak samo, zależy wyłącznie od Ciebie. Mam nadzieję, że ten film był nawet nieco pouczający. Dzięki za oglądanie! Jeśli podobał Ci się ten film, nie zapomnij zapoznać się z najnowszymi materiałami, które pojawią się w tym temacie.
Soul Worker Online Minimalne wymagania systemowe
-
System operacyjny : XP / Vista /

-7/8 Procesor : Intel Core 2 Duo 2,4 GHz / AMD Phenom X3 2,3 GHz
-Karta graficzna: GeForce 8800 GT / ATI Radeon HD 3850
-RAM : 4 GB
-miejsca na dysku twardym : 30 GB

Soul Worker Online Zalecane wymagania systemowe


-System operacyjny : XP / Vista /

-7/8 Procesor : Intel Core i5 Quad Core 2,66 GHz / AMD Phenom II X4 3 GHz lub lepszy
-Karta graficzna: GeForce 4 / Radeon 9200 lub lepsza Pamięć
-RAM : 8 GB
-miejsca na dysku twardym : 30 GB

Godna gra polecanie naprawdę warto zainwestować swoje pieniądze w ten tytuł wiele przyjemności i nie tylko. Polecam każdemu fanowi tego gatunku naprawde polecam Pozdrawiam Serdecznie :)
5.0 (głosów: 7)
Art napisany przez Cesere

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
3

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
4

Battlefield 4 (B2P) BATTLEFIELD 4 - WARTO?! | #szczerarecka

Recenzja GRACZWSKYRIM12
5

Naruto Online Naruto online - "niby wszystko fajnie, ale jednak p2w"

Recenzja Szustii
6

Star Stable Recenzja gry Star Stable :)

Recenzja Blondek !!!
7

Team Fortress 2 Opis postaci i małe porady

Poradnik King_Tomson_IV
8

Goodgame Empire Recenzja gry: Goodgame empire

Recenzja Cesere
9

Star Stable Kucyk Jorvik - stary i nowy model.

Recenzja Yellow :3
10

Margonem Margonem co to jest?

Recenzja lisus
Chat