Jak to działa
Przejdź do gry Let's Fish
Let's Fish
5.0 1 1739 0
26.06.2017

Let's Fish, czyli przyjemna i relaksująca gra !

Symulatory łowiectwa to nie moja bajka, nigdy ich nie lubiłem, mimo iż miałem ich pełno na moim starym komputerze z niewiadomego powodu. Przez długi czas szukałem więc tego typu gry, która by przypominała te z lat dziecięcych. I tak oto po długich poszukiwaniach znalazłem, a jest to gra "Let's Fish".
Rejestracja do gry przebiegła bezproblemowo, ot podanie swoich danych i hasło, nic nadzwyczajnego. Na mały plus to, że można zalogować się poprzez użycie konta Facebook.
Po dołączeniu do świata gry, naszym oczom ukazuje się sympatyczny starszy pan imieniem Zenek, który tłumaczy nam co, gdzie i jak się robi, pełni więc on rolę swego rodzaju samouczka.
Nasz podstawowy cel w tej produkcji to łowienie rozmaitych ryb za pomocą naszej wędki, uzupełnianie zapasów przynęt, żyłek i haczyków (które za dzieciaka potrafiłem namiętnie gubić nie tylko w grach komputerowych :P).
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Cała gra opiera się na wybraniu wędki którą będziemy łowić, żyłki której użyjemy, haczyka oraz przynęty. Wszystkie te rzeczy możemy kupować w sklepie, a coraz lepsze modele będą się odblokowywać wraz z naszymi postępami w grze. Po wybraniu wszystkich niezbędnych rzeczy , zarzucamy naszą "ofiarę" w wodzie i czekamy na branie. Nie trwa to zbyt długo, góra parę sekund w moim przypadku, i pojawia nam się komunikat o tym, że coś bierze. Aby bezpiecznie wyciągnąć rybę z łowiska, nie urywając przy tym przeźroczystej linki, musimy naciskać spację lub lewy klawisz myszy w taki sposób by półokrągły wskaźnik nie doszedł do końca, a kółko znajdujące się na tafli jeziora pokrywało się z zaznaczonym przez grę miejscem. Gdy nam się uda możemy zobaczyć z czym się siłowaliśmy i wybrać czy chcemy się naszym połowem pochwalić na czacie, czy też zrobić z niej nasze trofeum.
W grze dostępna jest cała mapa Europy do zwiedzenia, możemy łowić równie dobrze w Polsce, jak i w Blackpool w Wielkiej Brytanii. Oczywiście kolejne łowiska są do odblokowania wraz z naszym postępem w grze.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Graficznie tytuł daje rade. Nie jest to może najwyższa półka, czy przepiękny pokaz fajerwerków palących komputer, ale nadaje swego rodzaju klimat łowiecki. Interfejs jest czytelny, przejrzysty i można go zmienić na specjalną jego wersje, wraz z różnymi świętami (jak np Wielkanoc).
Muzyka jako tako nie występuje, ale zamiast niej mamy odgłosy żab, owadów, kaczek i tego typu zwierząt mieszkających na stawach. Nadaje to klimat i nie przeszkadza zbytnio.

Podsumowując, gra "Let's Fish" to tytuł którego tak długo szukałem. Fani rybołówstwa będą wniebowzięci, a niedzielni gracze będą mogli nauczyć się chociażby minimalnych podstaw jak powinno się łowić ryby. Jest to produkcja relaksacyjna, pełna swoistego uroku i mogę z czystym sumieniem polecić ją każdemu i w każdym wieku !

Plusy :
- Prosta, ale ładna i pasująca grafika
- Odgłosy zwierząt i owadów nadające klimat
- Przemyślane i rozbudowane systemy rządzące grą

Minusy :
- Przydałaby się jednak jakakolwiek muzyka w tle zamiast ciszy

Grafika : 7/10
Muzyka : 6/10
Gameplay : 8/10
Klimat : 9/10
Ocena końcowa : 7,5/10
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Osa1020

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Twitch - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
2

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
3

The Pride of Taern The Pride of Taern - Gildie.

Poradnik Povered
4

Wildstar Wildstar - Czemu taki niedoceniany ??

Recenzja Soemix
5

War Thunder Ostatnia wyprawa "Yamato"

Recenzja kuba1224
6

Elvenar Recenzja gry Elvenar

Recenzja Mivi51
7

Roblox Apokalipsa w Roblox?!

Poradnik ketty
8

CSGO Prime (B2P) Zwiększenie FPS-ów w CSGO!

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
9

Dlaczego (nie)warto kupować Attack on Titan: Wings of Freedom

Recenzja toya_xd
10

Spis najczęsciej modyfikowanych gier

Recenzja Boomboxpl
Chat