Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 60 0
11.02.2024

Super Conqueror - jeden z najlepszych.

Super Conqueror to brytyjski czołg ciężki 10 poziomu. Jest on uważany za jeden z najlepszych w tej grze. I tym artykułem pokażę Wam , że te opinie nie są na wyrost. Zapraszam.
Na początek przedstawię Wam kilka plusów tego pojazdu:


1.Działo. Ma ono kaliber 120mm. Zadaje ono 400 uszkodzeń na strzał. Nie jest to imponująca wartość, ale za to nadrabia szybkostrzelnością , która wynosi 6,9 strzała na minutę. To daje nam obrażenia na minutę wynoszące 2759, które są wynikiem jednym z najlepszych wśród pojazdów tej klasy. Do tego ma ono bardzo dobrą celność 0,33, oraz czas celowania wynoszący tylko 2 sekundy. Penetracja na pocisku zwykłym wynosi 259 mm , a na pocisku specjalnym 326mm . Są to dobre wartości. Opuszczanie działa wynosi 10 stopni , co również jest bardzo dobrym wynikiem. Liczba pocisków to 40 sztuk. Nie jest to niestety dużo. Przy bitwach w , których będziecie dużo strzelać może się zdarzyć , że wam ich zabraknie. Prędkość pocisku podstawowego to 1067 m/s , a pocisku specjalnym to 1334 m/s.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj

2. Wytrzymałość. Posiada on 2400 punktów wytrzymałości, co jest przyzwoitym wynikiem.


3. Pancerz. Pancerz kadłuba wynoszący 152mm , który jest całkiem dobrze skątowany , co na pewno pozwoli na całkiem dobre odbijanie nim strzałów przeciwnika. Wieża z kolei jest jeszcze lepsza. Posiada on 279mm , co jest wynikiem świetnym. Pozwoli Wam ona odbijać bardzo dużo , co w połączeniu ze wspomnianym wyżej opuszczaniem armaty, daje Wam świetny pojazd do gry na wieżę.


4. Zasięg widzenia i zasięg radia.

Zasięg widzenia wynoszący 400m , jest wynikiem naprawdę dobrym jak na czołg ciężki 10 poziomu. Zasięg radia wynoszący 750m , jest również wynikiem naprawdę dobrym.


Przy okazji podam tutaj proponowane przeze mnie wyposażenie na ten pojazd. Więc jeżeli odblokujecie alternatywną konfigurację wyposażenia w ulepszeniach polowych, to polecam wam 2 konfiguracje. Pierwsza konfiguracja to Ulepszone Wzmocnienie, Ulepszona Wentylacja oraz Mechanizm Dosyłający. Druga z kolei jest taka sama jak pierwsza tylko zamiast Ulepszonego Wzmocnienia , dajecie Turbosprężarkę.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj

Czas teraz na kilka wad tego pojazdu:


1. Mobilność . Nie jest to pojazd najszybszy , ale też nie jest jakiś tragicznie wolny. Prędkość maksymalna 34,3 km/h jest przeciętnym wynikiem. Co w połączeniu z całkiem niską mocą na tonę 12,34 konia mechanicznego na tonę , daje nam naprawdę przeciętny mobilny pojazd. Prędkość cofania 12 km/h także jest przeciętnym , a wręcz słabym wynikiem. Prędkość obrotu kadłuba 28,61 stopnia na sekundę , jest to wartość dobra.


2. Wielkość pojazdu i jego kamuflaż. Niestety wyniki kamuflażu są słabe , co wynika z dużej sylwetki pojazdu. Sprawia to że pojazd jest łatwo wykrywany na polu bitwy , a także łatwo jest w niego trafić , także artylerią.


Podsumowując . Sądzę, że artykuł ten pokazał Wam , że nie bez powodu ten czołg jest uważany za jeden z najlepszych pojazdów swojej klasy na 10 poziomie. Jest to czołg z jednym z najlepszych dział wśród czołgów ciężkich, oraz z bardzo dobrym pancerzem ( zwłaszcza wieży) i przyzwoitą liczbą punktów wytrzymałości. Owszem ma on swoje wady , ale mimo tego naprawdę bardzo serdecznie polecam Wam ten czołg . Naprawdę nie pożałujecie.


Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu i zapraszam do kolejnych. Pozdrawiam.5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Sewciioo0022

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Eldarya ELDARYA - Fantazja i romanse!

Recenzja virancaa
2

Imperia Online Sposób na szybszy rozwój wioski.

Poradnik S h a d o w
3

CSGO Prime (B2P) CS:GO - gdzie grać na poważnie?

Poradnik lynnSSky
4

Wolni farmerzy Recenzja gry Wolni Farmerzy

Recenzja Stasek123
5

Smite SMITE: Krok po kroku – Thor

Tutorial Feresh
6

SOMA: Głębokie zanurzenie w naukowej grozie

Poradnik Zekariya
7

League of Angels 2 League of Angels 2 - Co to za gra? Jak szybko zdobywać w niej poziom i wykonywać zadania na banankach?

Poradnik ArilsO
8

Roblox Roblox gra dla wszystkich

Recenzja BakuDeku123
9

CSGO Prime (B2P) Przydatne mapy do CS:GO

Poradnik Typowypolak nr 1
10

Star Stable Dlaczego jest warto grać w Star Stable?

Recenzja Małpka jumbo
Chat