Jak to działa
Przejdź do gry Paladins
Paladins
5.0 2 1710 0
26.06.2017

Ciekawa gra która ciągle się rozwija

Paladins jest grą Free to Play typu Hero Shooter stworzoną przez studio Hi-rez odpowiedzialne za m.in. Smite. Gra jest ciągle w otwartej becie Ale jest ciągle aktualizowana. Gra posiada oryginalną mechanikę: mamy do wyboru wiele postaci oraz karty o których opowiem później. Po za tym podczas meczu mamy do dyspozycji sklep w którym możemy zakupić przedmioty typu: szybsze przeładowywanie, redukcję leczenia itp. Kredyty za które możemy kupić te rzeczy zdobywamy w trakcie meczu za np. Zabójstwa, asysty oraz wykonywanie celów trybu gry. Gra na całe szczęście nie jest pay to win, za prawdziwe pieniądze możemy kupić tylko przedmioty kosmetyczne takie jak skiny lub voice packi, lub account boost który zwiększa ilość otrzymywanych punktów doświadczenia oraz złota (które nawet bez tego zdobywa się bardzo szybko). Na chwilę obecną gra posiada 5 trybów gry: Siege, Payload, onslaught, test maps oraz tryb rankingowy (każdy z trybów opiszę później)
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
1. Mechanika gry:
W grze mamy do dyspozycji postacie które podzielone są na cztery klasy: tank, damage, flank oraz support. Każda klasa odgrywa ważną funkcję w meczu. Wszyscy championi posiadają pięć umiejętności podstawowych w tym jedną umiejętność "ultimate" która ładuje się dłużej niż inne Ale ma duży wpływ na to ci się dzieje w danym momencie gry. Oprócz postaci mamy do dyspozycji szeroki wachlarz kart które potrafią zmienić to w jaki sposób grany danym championem. Oprócz zwykłych kart z których tworzymy talię do postaci wszystkie postacie maja po trzy karty legendarne. Na początku każdego meczu wybieramy jedna z nich która ulepsza nam jedną z podstawowych umiejętności. Dobre dobranie ich może drastycznie zmienić sposób w jaki grasz.
2. Waluta
W grze są dostępne trzy waluty: złoto, diamenty i esencja. Złoto- podstawową waluta którą dostajemy prawie za wszystko (granie meczu, zdobywanie poziomu postaci itp.) Można za nią kupić gorsze skiny oraz radiant chest. Diamenty- waluta premium, można ją zakupić za prawdziwe pieniądze oraz w szósty i siódmy dzień logowania się z rzędu. Można za nią kupić lepsze skiny oraz wszystkie skrzynki. Esencja- waluta za którą kupujemy karty podstawowe oraz karty legendarne. Można ją zdobyć poprzez otwieranie radiant chest'ów i trafienie powtórek kart.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
3. Tryby gry
Gra posiada kilka trybów gry z których każdy wprowadza mniejsze lub większe zmiany. Siege- tryb gry w którym żeby wygrać należy zdobyć 4 punkty. Punkt jest przyznawany za przejęcie miejsca na mapie, popychanie wózka lub obronę wózka. Gra polega na tym że którą drużyna pierwsza przejmie punkt to popycha wózek. Jeśli nie zdąży dopchać do wyznaczonego jego miejsca w określonym czasie to drużyna przeciwna zdobywa punkt. Payload- ten tryb polega tyko na naprzemiennym popychaniu wózka przez obie drużyny. Najpierw twoja drużyna popycha wózek i waszym celem jest dotarcie z nim do końca w określonym czasie. Później musicie bronić wózek żeby przeciwnicy nie dotarli z nim do końca lub jeżeli wam też się to nie udało to przeciwnicy nie mogą dotrwać do momentu w którym wy skończyliście w swojej rundzie. Wygrywa drużyna którą szybciej lub dalej doprowadziła wózek. Onslaught- polega tylko na przejmowaniu punktu który jest umiejscowiony na małej mapie. Drużyna musi uzbierać 400 punktów. Punkty są przyznawane za zabójstwa oraz co sekundę jeśli twoja drużyna kontroluje punkt. Test maps- to samo co Siege tylko na mapach testowych które mogą być wprowadzone w przyszłości do gry(mapy bez tekstur). Odblokowany po zdobyciu 15 poziomu konta. Rankingowy- Tryb Siege w którym możemy zdobyć rangę daną postacią (odblokowany po zdobyciu co najmniej 4 poziomu 12 postaciami).
Ocena:
Osobiście uważam że Paladins to świetna gra. W grze posiadam już ponad 300 godzin i jeszcze mi się nie znudziła(co 2 tyg dodawana jest aktualizacja dodająca coś nowego) póki co mogę wystawić jej ocenę 7/10 Ale gdy wyjdzie z bety to ocena na pewno podskoczy w górę.

Grając w Paladins na pewno zainteresują Ciebie [url=https://www.bananki.pl/tag/najlepsze-darmowe-gry-wyscigowe/]Najlepsze darmowe gry fantasy[/url]
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Mrkefirek

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Ogród pokazowy w zielone imperium

Poradnik Duman1222
2

Minecraft Co to jest minecraft?

Recenzja Marek20136
3

War Thunder Czy opłaca się w to grać?

Recenzja CaRtOnIx
4

#5 Ultimate Custom Night - Poradnik

Poradnik TheMaślak
5

League of Legends Nami - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
6

Gacha Life Gacha Life moje odczucia

Recenzja Paullisia
7

Retro Sektor II. Recenzja Gothic 2

Recenzja Tybero
8

League of Legends Syndra - miniporadnik + runy

Poradnik Blondek !!!
9

CSGO Prime (B2P) Recenzja na temat gry CS:GO

Recenzja Jakacz
10

Brawl Stars Opis wszystkich postaci Brawl Stars

Poradnik Janux
Chat