Jak to działa
H1Z1: King of the Kill (B2P)
5.0 2 6757 0
22.07.2017

Pierwsze kroki w H1Z1: KotK

Jeżeli jeszcze nie kupiłeś, bądź nie dawno zakupiłem H1Z1: King of the Kill, powinieneś przeczytać ten poradnik, po którym będziesz mniej więcej wiedzieć jak grać. W pierwszej kolejności po włączeniu gry musisz wybrać region na jakim chcesz grać, prawdopodobnie będzie to Europa, ponieważ liczy się najmniejszy "ping". Teraz musisz wybrać czy chcesz grać sam (solo) z kimś (duo) lub z pięcioma osobami (five) na naukę grania polecam solo lecz możesz też zagrać 5-tki z random'owymi graczami, pamiętaj, że patrząc na grę innych również się uczymy. Załóżmy, że wybrałeś granie solo po wejściu do poczekalni należy wyrzucić buty oraz ze scrap'ować nakrycie głowy i bandanę po czym z 2 uzyskanych scrap'ów możemy z craftować bandaż, a robimy to po przez otworzenie ekwipunku i w zakładce "CRAFTING" mamy dostępne przedmioty które możemy z craftować. Teraz czekamy na rozpoczęcie gry.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Po załadowaniu się mapy, na początek wybieramy odludne miejsce w którym ktoś od razu nas nie zabije najlepsze są stacje paliw przy których nie ma samochodu ! lub domki bądź pojedyncze campingi. Jeżeli nie widzimy mapy podczas spadania musimy zwiększyć rendering mapy możemy to zrobić przyciskiem "]" najlepiej do 1.5k w zależności od naszego PC'a lecz gdy mamy mało FPS'ów to możemy zmniejszyć do 500 przyciskiem "[". Wiec wybraliśmy sobie miejsce na które spadniemy a jest to stacja paliw w której możemy znaleźć broń. Teraz może trochę powiem o broni. Najlepszą bronią dalekosiężną jest AR-15 która jest podstawową bronią którą musimy posiadać. Na mniejsze dystanse możemy zabrać AK-47, a na najmniejszy dystans najlepsza jest tak zwana Pompa (Shotgun), który bez problemu może zabić przeciwnika na strzał w zależności od tego czy ma hełm/kevlar. Pistolety są bez użyteczne używane są tylko w momencie gdy nie możemy znaleźć 3 wypisanych wyżej broni. Możemy jedynie wziąć Rewolwer który używany jest najczęściej do niszczenia pojazdów (zadaje on 6 DMG dla pojazdu za strzał). Granaty lub Mołotowy używamy do zabijania graczy którzy chowają się najczęściej za drzewem. Smoki używamy gdy chcemy uciec lub zabrać Air Drop który spada najczęściej w okolicach środka "safe zona", w zrzucie możemy znaleźć "AR'ki, kevlary, plecaki militarne, strój snajperski, oraz AWP które jest najlepsze na osoby które nas nie widzą, a stoją w bezruchu, bądź po prostu kampią. Pamiętajcie również, że bez hełmu nie da się po prostu grać tak też gdy już znajdziemy 1 hełm najlepiej znaleźć 2-3 dodatkowe hełmy, a żeby je zmieścić do plecaka musimy znaleźć Militarny plecak, możemy również znaleźć "Belt pouch" który będzie dawał nam więcej miejsca niż ten podstawowy który już mamy. Podczas strzelaniny będzie nam potrzebne apteczki oraz kevlar który możemy znaleźć lub z craftować, rzeczy potrzebne na kevlar to płótno z Militraki, taśma oraz metal scrap który otrzymujemy po przerobieniu hełmu.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Gdy już mamy całe wyposażenie możemy zacząć zabijać, nie powinniśmy rushować ponieważ musimy najpierw nauczyć się lepiej strzelać dlatego najlepiej jest pooglądać innych stream'erów którzy mają Royala i grają na kille. Możemy też sami ogarnąć jak strzelać, niestety sposobów strzelania nie da się wytłumaczyć pisząc więc tu będziecie musieli posłużyć się stream'em lub własną nauką strzelania. Jeżeli widzimy samochód powinniśmy go zabrać w ekwipunku samochodu powinny znajdować się kluczyki które zabieramy do swojego wyposażenia, oraz paliwo które będziemy musieli dolewać gdy zabraknie nam już paliwa które jest w aucie. Widząc drugie auto możemy je sobie wymienić lub rozwalić by utrudnić grę innym (jeżeli nie chcemy rozwalać możemy zabrać po prostu kluczyki oraz paliwo). Teraz możemy jechać po zwycięstwo lecz nie będzie to łatwe najpierw musimy jeszcze wiele razy zginąć i zacząć od nowa lecz nie martw się w końcu i ty będziesz jednym z lepszych graczy ! Wystarczy tylko poświęcić trochę czasu ! :D
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez BananowaBestia

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Goodgame Empire Goodgame Empire- Jak zdobyć wioski produkcyjne i posterunki.

Poradnik Banankowiec2453
2

Tanki Online Tanki online czyli WoT dla słabszego sprzętu?

Recenzja BLAZEJ1
3

Eternal Fury Recenzja o grze "Eternal Fury"

Recenzja Queen345
4

Zula Oto 5 porad, które pomogą Ci osiągnąć sukces w grze Zula:

Poradnik Adix74
5

Lineage II Lineage 2 - moje pierwsze mmorpg

Recenzja Caterine
6

CSGO Prime (B2P) CS:GO - Cóż to za gra? Ile ta gra kosztuje? Na jakiej platformie jest dostępna?

Recenzja ArilsO
7

Transformice Jak szybko zdobyć serki

Poradnik yeonrie
8

Szklarnia w zielone imperium

Poradnik Duman1222
9

League of Legends Mistrzostwa świata w League of Legends 2021

Poradnik motina1548
10

Grand Theft Auto V (B2P) Recenzja GTA: The Trilogy

Recenzja Kejzer17
Chat