Jak to działa
Przejdź do gry Goodgame Empire
Goodgame Empire
5.0 1 3596 0
26.11.2017

Jak zdobywać rubiny w Goodgame Empire?

To pytanie jest zadawane bardzo często i trudno się dziwić w końcu rubiny niezwykle przydają się w rozgrywce. Poniżej wymienię większość sposobów ma pozyskanie tej waluty. Poradnik ten jest skierowany głównie do nowych graczy.
1. Można je po prostu kupić. Jest to najprostsza metoda zdobywania rubinów i najmniej opłacalna ponieważ kosztują nas one prawdziwe pieniądze. Więc jak ktoś posiada olbrzymie zasoby gotówki, to jak najbardziej może je tak pozyskiwać, w innym przypadku odradzam.
2. Ataki na np. baronów rozbójników lub barbarzyńców itp. - może i dają niewiele kamieni szlachetnych na których nam zależy, ale grosz do grosza … . Faktem wartym odnotowania jest to, że im wyższy poziom mają atakowane wieże tym więcej rubinów się zdobywa.
3. Nagrody za misje. Zadań po wykonaniu, których otrzymamy upragnione kamienie jest naprawdę wiele, więc nie ma sensu się nad nimi rozwodzić.
4. Wygrana na kole fortuny. Można je otrzymać poprzez natrafienie na pole skrzyni lub jackpotu i wybranie odpowiedniej karty. Nie zdarza się to jednak zbyt często, ale wygrane szczególnie w tym drugim wypadku są spore.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
5. Zakup kopalni rubinów. Jeżeli posiadamy 30000 tych klejnotów to możemy (jeżeli aktualnie ta oferta pojawi się pod zamkiem) zakupić budynek, który wytworzy ich 90000 w ciągu roku. Czysty zysk.
6. Codzienne zadania. Po wykonaniu 12 zadań otrzymujemy 100 rubinów. Misje te raczej nie są trudne więc warto spróbować.
7. W nagrodę za zdobycie odpowiedniej liczby punktów osiągnięć. Ilość kamieni szlachetnych zdobytych tym sposobem rośnie, za każdym razem kiedy odbierzemy poprzednią nagrodę.
8. Wraz z awansem na kolejny poziom. Niestety tylko 60, ale lepsze to niż nic.
9. Można otrzymać 375 rubinów jeżeli po dość długiej nieobecności zalogujemy się do gry. Nie polecam tego sposobu, bo więcej tych czerwonych klejnotów zdobędziemy grając.
10. Pokonanie fortec w krainach. Jest to całkiem opłacalny sposób bo zysk liczony jest w setkach rubinów. Niestety jest na nie dużo chętnych, a każda pokonana forteca nie może być zdobyta przez kilkanaście godzin.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
11. Wydarzenie z tajemniczą osobą. Nie wiem czy nadal jest w grze, ale na wszelki wypadek o nim napisze. Otóż wydarzenie to polega na tym, że dostajemy zlecenie zaatakowania danego gracza i jeżeli go pokonamy to dostaniemy 100 rubinów i monety. W praktyce na wyższych poziomach i tak nikogo w ten sposób się nie zaatakuję, bo większość osób jest w mocnych sojuszach i koalicjach. Atak na taką osobę, oznaczałby spalenie naszego zamku.
12. Podwojenie 2000 naszych cennych kamieni za pomocą studni życzeń i szczęśliwej monety, którą do tej pory można było zdobyć na różne sposoby, ale na forum gry czytałem, że ma lub już zostało to zmienione, dlatego nie będę rozprzestrzeniał starych informacji.

Tak właśnie przedstawia się kwestia pozyskania rubinów w Goodgame Empire. Sposobów na to jest dosyć dużo, dlatego zachęcam do wybrania metody lub metod najbardziej Wam odpowiadających.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Banankowiec2453

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Mistrzostwa świata w League of Legends 2021

Poradnik motina1548
2

Grand Theft Auto V (B2P) Recenzja GTA: The Trilogy

Recenzja Kejzer17
3

World of warcraft trochę wywodów i trochę recenzji.

Recenzja SanTur
4

League of Legends Leona - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
5

Gacha Life Gacha Life moje odczucia

Recenzja Paullisia
6

World of Tanks Pz.Kpfw. T 15 - Czechosłowak w służbie u Niemca

Recenzja HansOmen
7

League of Legends Zilean - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
8

Najlepsze gry logiczne na Androida

Poradnik Typowypolak nr 1
9

Najlepszy Cod w historii. Recenzja Call of Duty V World at War

Recenzja Tybero
10

CSGO Prime (B2P) Counter-Strike: Global Offensive - Recenzja

Recenzja nuk1
Chat