Jak to działa
Przejdź do gry Big Bait
Big Bait
5.0 1 3289 1
19.06.2017

Big Bait, czyli najnudniejsza gra świata

Nigdy nie byłem wielkim fanem rybołówstwa, dziadek parokrotnie zabierał mnie na połowy, lecz jedyne co potrafiłem to zmarnować kolejny haczyc zaczepiając go o liście pobliskich drzew. Nie mam więc najlepszych wspomnień jeżeli chodzi o łowienie ryb, lecz mimo wszystko dałem grze "Big Bait" szansę.
Na samym początku standardowo trzeba się zarejestrować i podać swoje dane, plusem jest to że nie trzeba potwierdzać emaila aby rozpocząć rozgrywkę. Po wpisaniu niezbędnych danych wyskakuje nam okienko do stworzenia naszej postaci. I tutaj pojawia się pierwszy maleńki, ale dla mnie dość denerwujący zgrzyt, mianowicie kolor włosów czy zarostu nie jest jako osobna kategoria. Aby zmienić zabarwienie przykładowo naszej fryzury, trzeba przekopać się przez wszystkie możliwe kombinacje aż lista nie zacznie się na nowo tym razem z innym kolorem. Może to nie jest nic takiego, ale potrafi lekko zdenerwować.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Po zaakceptowaniu wyglądu naszej postaci, naszym oczom ukazuje się mapa świata, która bardziej przewodzi na myśl bardziej lata osiemdziesiąte niż grę z XXI wieku. Oprawa nie zachwyca, ale samo miasto nie wygląda już tak źle. Ciągły szum morza zamiast muzyki potrafi zirytować, ogółem polecam dźwięk wyciszyć i puścić coś swojego.
W trakcie zabawy z samouczkiem odkrywamy nasze pierwsze miasto, rozbudowujemy je i budujemy nasz pierwszy statek którym wyruszamy na połowy. I tutaj kolejne zdziwienie, ponieważ tutaj łowienie działa na zasadzie warty w "Shakes & Fidget", mianowicie im dłużej będziemy na połowie, tym więcej złowimy ryb i tym więcej zarobimy pieniędzy. System zdaje się być prosty, ale oznacza to, że mam włączyć grę, kliknąć dwa razy i wyjść ?
Okazało się iż można budować więcej niż jeden statek i nimi także wyruszać na łowiska, oznacza to że nie klikniemy przez parę godzin dwa razy,a maksymalnie z sześć.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowując, gra "Big Bait" nie zmieniła mojego usposobienia do łowienia ryb. Od tej produkcji wieje nudą na kilometr i w sumie nie ma co w niej robić. Klikanie parę razy aby na około sześć godzin wyłączyć grę i tak w kółko nie dostarcza jakiś niesamowitych wrażeń. Ale być może to tylko moje spostrzeżenia, może to gra nie skierowana dla mnie i komuś innemu się spodoba. Zobaczcie na własnej skórze czy wam się taki typ rozgrywki spodoba czy też nie, być może warto dać gierce drugą szanse.

Plusy :
- Grafika miasta nie odstrasza
- Same opanowanie gry nie wymaga nie wiadomo jakich umiejętności

Minusy :
- Grafika poza miastem jest mocno przestarzała
- Ciągły szum morza może doprowadzić do szału
- Nuda, nuda i jeszcze raz nuda


Grafika : 3/10
Muzyka : 2/10
Gameplay : 4/10
Ocena końcowa : 3/10
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Osa1020

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Big Bait Big Bait, czyli najnudniejsza gra świata

Recenzja Osa1020
2

Hero Zero Obiektywne spojrzenie na grę

Recenzja wegorz08
3

CSGO Prime (B2P) Mało znane graffiti na Overpass? - Ciekawostki CS:GO [1#]

Poradnik JestemKacper
4

MovieStarPlanet MSP Nwm COŚ FAJNEGO ROBIĘ NA MSP

Recenzja Im Na Yeon
5

CSGO Prime (B2P) HellRaisers - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
6

Transformice Jak rozpocząć grę w Transformice?

Tutorial yeonrie
7

Harvest Land (Android) Harvest Land - opis pierwszego wrażenia z gry

Recenzja Chemiczek
8

Dying Light - recenzja

Recenzja BLAZEJ1
9

Jak szybko zdobyć poziom na Steam?

Poradnik JestemKacper
10

League of Legends Sylas - poradnik do gry League of Legends

Poradnik motina1548
Chat