Jak to działa

Big Bait

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Big Bait

Jeśli rybołówstwo jest Twoją pasją i nie możesz przeoczyć okazję do tego, żeby przenieść ją z prawdziwego życia do świata wirtualnego, to przynajmniej raz musisz spróbować gry w Big Bait. Co wielka przynęta ma do zaoferowania fanom rybołówstwa? Przekonaj się sam.

W Big Bait staniesz w obliczu stworzenia i rozwinięcia własnego miasta, którego mieszkańcy zajmują się połowem ryb. Zanim jednak to zrobisz, musisz zarejestrować się na stronie i podać swoje dane, aby rozpocząć rozgrywkę. Zaraz potem czeka na Ciebie stworzenie postaci, gdzie będziesz mógł wybrać jej kolor włosów, oczu, czy zarostu. W końcu głowa miasta musi zapadać ludziom w pamięć.

Kiedy już stworzysz swojego bohatera, ujrzysz przed sobą mapę świata. Niech nie zwiedzie Cię raczej jaskiniowy wygląd mapy, bo samo miasto - choć daleko mu do najnowszych osiągnięć technologicznych - nie wygląda wcale tak źle. Do tego, przez całą rozgrywkę będzie Ci towarzyszyć szum morza.

Zanim przejdziesz do zabawy na serio, możesz skorzystać z samouczka, w którym odkryjesz swoje pierwsze miasto, rozwiniesz je, a przy tym zbudujesz swój pierwszy statek, którym wyruszysz na łowy.

Jeśli chodzi o rozgrywkę w tej symulacji rybołówstwa, to odbywa się ona na zasadzie warty w “Shakes & Fidget”; to znaczy, że im więcej czasu spędzisz na połowie, tym więcej złowisz ryb i zarobisz pieniędzy, aby móc dalej inwestować w swoją infrastrukturę.

Zbuduj własną flotę rybaków i oddaj się jednej z najstarszych profesji tego świata.

pełny opis gry
Screeny
Big Bait screenshot1 Big Bait screenshot2 Big Bait screenshot3 Big Bait screenshot4 Big Bait screenshot5 Big Bait screenshot6 Big Bait screenshot7 Big Bait screenshot8 Big Bait screenshot9 Big Bait screenshot10 Big Bait screenshot11
Video

Big Bait wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat