Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 2061 0
15.11.2020

Syndra - miniporadnik + runy

Syndra jest uniwersalną postacią zadającą duże obrażenia magiczne, niezwykle silne w late game przez jej pasywkę. Na początku gry może mieć lekkie trudności, jednak z łatwością może zatrzymywać przeciwników dzięki swojemu combu Q+E. Dyspozycja maną jest ważna - we wczesnej fazie gry po użyciu kilku umiejętności już się kończy, więc trzeba ich używać z rozwagą. Jeśli chodzi o to, które umiejętności mamy ulepszać, to panuje zasada Q>E>W. Po osiągnieciu maksymalnego poziomu umiejętności, jej umiejętności lekko się zmieniają dzięki pasywce. Q oraz W zadają więcej obrażeń, natomiast E dwukrotnie zwiększa obszar ataku. Jej obrażenia głównie skupiają się na jej umiejętnościach, więc nie należy polegać na auto atakach. Syndra na linii dominuje Yone'a, Akali oraz Oriannę, jednak jest słaba przeciwko postaciom, które mogą unikać jej umiejętności, takich jak Fizz, Lucian, Vladimir, czy Ekko. Często wybierana jest na mida, jednak granie tą postacią jako ADC na bocie również sprawia dużo radości.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Jeśli chodzi o runy, to większość inwestuje głównie w czarnoksięstwo, a potem dominację, jednak Syndra lepiej działa z dominacją dzięki obrażeniom eksplozywnym.


Drzewko dominacji:


-Elektryzacja pozwala na zadanie dodatkowych obrażeń adaptacyjnych, jeśli zaatakujemy wrogiego bohatera trzema oddzielnymi atakami w ciągu trzech sekund. Syndra dzięki połączeniu swoich umiejętności jest idealna dla elektryzacji.


-Smak krwi leczy, gdy zadajemy obrażenia wrogiemu bohaterowi i dodatkowo dodaje małe ilości mocy umiejętności.


-Kolekcja oczu - za udział w zabójstwie dostaje się 1 liczbę gałek, które dodają moc umiejętności lub obrażenia od ataku. Gdy uzbiera się 10 gałek, czyli maksymalną ilość, dostajemy premię - 6 punktów obrażeń od ataku lub 10 punktów mocy umiejętności.


-Krwiożerczy łowca - za udział w zabójstwach zapewnia niewielki procent wszechwampiryzmu, który pomaga w długim utrzymywaniu się na linii.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Małe drzewko czarnoksięstwa:


-Opaska przepływu many dodaje 25 punktów do maksymalnej ilości many, gdy trafisz wrogiego bohatera swoją umiejętności, aż nie osiągniesz 250 dodatkowych punktów many. Po tym regeneruje 1% many co pięć sekund. Syndra ma bardzo mało many na początku gry, więc warto w to zainwestować.


-transcendencja - w miarę zdobywania poziomów dostajemy następujące premie : poziom 5 oraz 8 : +5 przyspieszenia umiejętności, natomiast po poziomie 11 udziały w zabójstwach pozwalają na skrócenie czasu odnowienia umiejętności o 20%.


Dodatkowe runy:

-ofensywne +9 punktów adaptacyjnej siły


-elastyczne +9 punktów adaptacyjnej siły


-defensywne (zależy od rodzaju zadawanych obrażeń przeciwnika) Jeśli gramy przeciwko postaci skupiającej się na obrażeniach fizycznych +6 punktów pancerza, a przeciwko postaci skupiającej się na obrażeniom magicznym +8 punktów odporności na magię.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Blondek !!!

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Recenzja gry BLOXBURG - Roblox

Recenzja LooLxD
2

Minecraft Minecraft poradnik część 1

Poradnik PanPillager
3

World of Tanks Kopalnie - Miejscówki

Poradnik kuba1224
4

Momio Jak zacząć grać w Momio ?

Tutorial LooLxD
5

War Thunder Jakim krajem zacząć?-samoloty i statki

Poradnik Dercik90
6

Battlefield 4 (B2P) Recenzja + wymagania + cena gry Battlefield4

Recenzja ENZO_GAEMING123
7

World of Tanks Jak skutecznie zarabiać w World of Tanks

Poradnik BananF
8

Roblox Roblox - Event Imagination

Poradnik Fragorski
9

Roblox Roblox - Najlepsze gry RolePlay!

Recenzja opsiar12
10

Jak zalogować się do Pokemon GO.

Poradnik TurboBagiety
Chat