Jak to działa
Przejdź do gry Elvenar
Elvenar
5.0 1 1290 0
13.12.2017

Moja SUBIEKTYWNA ocena tej gry.

Elvenar jest ciekawą grą przeglądarkową. Wyróżnia się z pośród innych tytułów mechaniką podbojów. Turowy system walki à la Heroes of Might and Magic. Nie jest to może specjalnie rozwinięta opcja lecz jest ona ciekawa. Spotkałem kilka gier z podobnym pomysłem, ale uważam że w tej grze udał się on dość dobrze w porównaniu to innych przeglądarkowych " castle builder". Dookoła naszej lokacji znajdują się różne prowincje. W każdej z nich znajduje się kilka walk z grupami przeciwników. Po zwyciężeniu każdej z nich dostajemy władzę nad daną prowincją i otrzymujemy z zasady jej posiadania różnego rodzaju profity. W zależności jakie one są dają nam np. różne surowce. Dla osób które nie chcą spędzać czasu na walce istnieje opcja szybkiej walki. Niestety nigdy nie będą one tak efektywne jak walka dobrego gracza własnoręcznie lecz dla osób nie chcących sie tym trudzić opcja ta jest bardzo dobra.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Na pochwałę zasługuje miła dla oka grafika gry. Lekki, bajkowy świat bardzo dobrze pasuje do tytułu. Oglądając przez dłuższy czas nasze oko nie jest zmęczone. Dominują tutaj kolory jasne w tym dużo zieleni.

Innym ciekawym aspektem jest drzewko rozwoju. Pozwala ono nam budować nowe jednostki, budynki, daje nam różne nowe możliwości rozwoju. Punkty te zdobywamy po upływie odpowiedniej ilości czasu, lub przez zakupienie jej za walutę gry, lub walutę premium. Jest to bardo fajna mechanika która lekko spowalnia grę.

Rozwój miasta jest prosty. Wyróżniamy 4 główne typy budowli:
*Domy- dające nam złoto
*Produkcyjne- dające nam produkcję
*Militarne- pozwalające rekrutować jednostki
*Kulturowe- dające nam zadowolenie królestwa.
Każdy budynek oprócz kulturowych musi być przyłączony drogą żeby mógł funkcjonować. Zmusza to nasz do planowania rozbudowy naszego miasta.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Uważam że gra Elvenar jest dobrym zabijaczem czasu. Nie wymaga od Ciebie ogromnego pokładu czasu. Uważam jednak że jest zbyt prosta, za mało rozbudowana. Wydaje się że szybko się nudzi. Nie oferuje od siebie wystarczająco wiele. Nie odczuwam tu rywalizacji z innymi graczami. Walki mimo dobrego wykonania ją dość puste i szybko się nudzą. Ograniczają nas ograniczone punkty nauki które spowalniają całą rozgrywkę. Gra jest zbyt pusta. Nie ma się czym zająć w oczekiwaniu na zakończenie budowy, lub zdobycia punktów nauki. Gra jest dobrze wykonana i liczę że będzie rozwijana w przyszłości. Ma ona według mnie potencjał i mnie jako osobę która nie poświęca wiele czasu na gry przeglądarkowe zdołała mnie przyciągnąć i zainteresować. Grę uważam za dobrze wykonaną i liczę że zostanie rozbudowana. Serdecznie wszystkim polecam. Moja ocena to 7/10
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Szynszylak

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
2

Co możemy zobaczyć w prawdziwym Gothic 4 ?

Poradnik Mikros06
3

Clash Royale dobre decki na areny i grandy.

Poradnik HXGames
4

Chroma Squad. Nietypowa gra RPG.

Recenzja Banankowiec2453
5

Don't Starve - 5 najbardziej przydatnych modów

Recenzja Czostek
6

Grand Theft Auto V (B2P) Grand Theft Auto V - Gra warta pięni

Recenzja Cesere
7

Bloodborne - "dar od bogów"

Recenzja PapecThe
8

MovieStarPlanet MSP Jak używać Desou.xyz

Tutorial ishmael
9

MovieStarPlanet MSP Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ
10

Team Fortress 2 Ciekawostki cześć pierwsza

Recenzja King_Tomson_IV
Chat