Jak to działa

Elvenar

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Elvenar

Elvenar to przeglądarkowa symulacja budowy miasta osadzona w magicznym świecie fantasy pełnym magicznych postaci, potężnych zaklęć i malowniczych krajobrazów. Po wielu mileniach starożytny i niezmącony najdrobniejszym konfliktem świat gotowy jest na przyjęcie nowych mieszkańców, wśród których również Ty będziesz mógł przyczynić się do stworzenia wyjątkowej cywilizacji.

W tej symulacji budowy miasta staniesz przed wyborem jednej z dwóch ras. W zależności od tego, czy wejdziesz do świata Elvenar jako Elf czy Człowiek, zaczniesz swoją przygodę od zbudowania swojej wioski, aby poprowadzić swój lud przez spektakularne krainy tej przeglądarkowej gry fantasy.

Odkrywaj starożytne technologie, poznawaj sekrety rozległych krain i mierz się z tajemniczymi potworami. Zbuduj wreszcie potężne miasto, z którym każdy inny gracz będzie musiał się liczyć.
Elvenar, oprócz tego, że jest zupełnie darmowa, oferuje Ci możliwość wybudowania praktycznie każdego budynku, który później będziesz mógł ulepszać, aby osiągnąć jak największą wydajność swoich budowli.

Bierz udział w rozwoju swoich mieszkańców i buduj nowe rezydencje, które pomieszczą coraz więcej nowych obywateli. W Manufakturach i Warsztatach znajdziesz z kolei sposoby na wytwarzanie jak największej ilości surowców i materiałów budowlanych, co z pewnością przyniesie Ci korzyści podczas rozbudowywania swojego królestwa.
Cały świat Elvenar stoi przed Tobą otworem. Jeśli charakteryzujesz się na tyle dużą odwagą, żeby odkryć rozległe tereny otaczające Twoją twierdzę, zawsze możesz wysłać tam swoich zwiadowców, aby odkrywali potężne relikty intensyfikujące produkcję wszelkich towarów w Twoim królestwie.

Handluj z właścicielami prowincji i pokonuj dzikie stwory pilnujące reliktów. Wszystko to dostępne jest bez jakichkolwiek opłat, a Ty będziesz mógł przyglądać się temu, jak wygląda budowa miast powstających z udziałem innych graczy, czerpiąc wiedzę z wprowadzanych przez nich rozwiązań.

pełny opis gry
Screeny
Elvenar screenshot1 Elvenar screenshot2 Elvenar screenshot3 Elvenar screenshot4 Elvenar screenshot5 Elvenar screenshot6 Elvenar screenshot7 Elvenar screenshot8 Elvenar screenshot9 Elvenar screenshot10
Video

Elvenar wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat