Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 4 589 0
25.08.2017

CZY WARTO GRAĆ W League of Legends?

Siema w tej recenzji będę chciał wam się zaprezentować grę League of Legends czyli po polsku Liga Legend.
Postaram się wam pokazać jakie są wady oraz jakie są zalety tej gry.
Jest to pierwsza moja recenzja na bananopedi także proszę o wyrozumiałość na wstępnie chciałem dodać że gra Lol jest darmowa także jeśli moja recenzja cię przekona śmiało twórz konto pobierz grę wybieraj swojego bohatera i ruszaj do gry. Koniecznie zostaw łapkę w górę i napisz co ty sądzisz o tej grze i jak ją oceniasz.
Dodam tylko jeszcze że jest to tylko moja opinia i może się różnić od waszej także jeśli masz inną opinię uszanuj to i nie pisz w komentarzach wpisów typu : Debil, jesteś głupi itp.
Pisząc ten artykuł spędziłem dużo czasu jak i włożyłem dużo czasu.
Dobra nie przedłużając zapraszam do przeczytania mojej recenzji.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Okej na w tej tabelce wymienię zalety tej gry oraz postaram się ją trochę opisać a w ostatniej tabelce postaram napisać się wady oczywiście te które ja zauważyłem i sytuacje które mnie wkurzyły, myślę że możemy zaczynać.
Pierwszą bardzo dużą zaletą którą od razu każdy zauważy że gra jest darmowa. Jest to naprawdę fajne bo jeśli ktoś chce sobie pograć w taką grę a nie ma dużo kasy to naprawdę jest na plus. Druga także bardzo duża zaleta czyli "Patche" mniej więcej co tydzień do dwóch wychodzi coś takiego jak patch czyli taka aktualizacja to znaczy że twórcy czyli Riot Games nie ma nas gdzieś i od 2009 takie aktualizacje wychodzą raz czy to z naprawieniem bugów a raz np. balans postaci. Kolejna zaleta jest taka że w grze jest mało rzeczy tego typu jak Pay to win czyli kupujesz jakieś ulepszenia i dodają ci np. skilla, jeśli nie chcesz to nie kupujesz o wszystkim ty decydujesz a skórki są dodatkowe i kupujesz je aby mieć fajniejszy wygląd postaci. Dobra to tyle teraz przejdziemy do minusów gry.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Dobra to już trzecia tabelka czyli teoretycznie zakończenie w tej tabelce postaram się wam przedstawić minusy tej gry nie będzie ich jakoś bardzo dużo ale postaram się napisać takie sytuacje które zdarzają się dosyć często i są dosyć wkurzające dobra także możemy zaczynać. Pierwszą taką rzeczą będzie system banów dzięki któremu dostajecie bana za to że jakiś dzieciak wyzywa się z wami a wy mu tylko odpiszecie spadaj albo nara pajacu oczywiście support nie zobaczy tego co on pisał tylko ty dostaniesz blokadę. Drugim minusem będą dzieci które nie dadzą pograć normalnie bo sobie trolują albo afczą cały czas na spawnie. Trzecia wada to system kary czasowej za afk, jest on strasznie nie zbilansowany gościu może afczyć przez pół meczu i nie dostanie kary ale tobie zatnie się komputer albo przestanie działać internet na 5 minut i oczywiście dostajesz karę. Dobra myślę że to wszystko jeśli doczytałeś do końca bardzo dziękuje.
Cześć
5.0 (głosów: 4)
Art napisany przez ★✘нαcкεd✘★™

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Tibia Tibia - Milczący świat Tibii

Recenzja Cesere
2

CSGO Prime (B2P) Najfajniejsza mapa #1 | CS:GO

Video IKY
3

Roblox 5 ciekawostek o Roblox!

Video Namirt
4

Darmowe gry steam

Poradnik Cesere
5

CSGO Prime (B2P) Potęga Nowych Światów cz. 1

Video DEADSHUTFIRE
6

CSGO Prime (B2P) Role w drużynie - CS:GO

Poradnik wzarek
7

Fortnite Uwolnienie się króla lodu | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
8

CSGO Prime (B2P) Najfajniejsza mapa #2 | CS:GO

Video IKY
9

Pegasus - Czyli najlepiej sprzedająca się konsola w historii Polski!

Recenzja Bax04
10

Elvenar Elvenar - recenzja gry przeglądarkowej

Recenzja Daniel67119
Discord