Jak to działa
Przejdź do gry Sword Master
Sword Master
5.0 64 1115 0
10.11.2020

Sword Master ciekawa gra z możliwością zarabiania bananków

Sword Master jest grą na podstawie serialu anime SAO (Sword Art Online). Pod względem rozgrywki gra jest bardzo podobna do tytułu Legend Online.

Gra przez wielu jest uznawana za grę "która sama się przechodzi/gra", jest w tym trochę racji, ponieważ kiedy czegoś nie mamy możemy kliknąć na pasek zadań (jeżeli dotyczy to zadania) bądź w dany przedmiot i jeżeli danego przedmiotu nam brakuje zostajemy przekierowani do miejsca, gdzie brakujące przedmioty możemy otrzymać lub zdobyć. Podobnie jest z systemem walk, na którym w głównej mierze opiera się gra. Można je zautomatyzować oraz dodatkowo przyśpieszyć czyniąc grę szybszą i mniej czasochłonną. Zabieg polegający na możliwości kliknięcia w interesujące nas zadanie oraz kierowanie naszej postaci od razu w odpowiednie miejsce pozwala nam się lepiej skupić na tym co powinniśmy zrobić zamiast zapamiętywać ustawienie zleceniodawców. Szybsze przechodzenie poszczególnych etapów gry powoduje, że gra może być bardziej "dopakowana", czyli można w niej zawrzeć większą liczbę lokacji, czy dodatkowych walk.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Chciałbym jeszcze wspomnieć o "banankowym" aspekcie gry. Zadania polegają na zdobyci określonego poziomu postaci, co szczególnie na wyższych poziomach zajmuje sporo czasu, dlatego najlepiej starać się jak najlepiej wykorzystywać energię. Aby nie przejmować się presją ilości czasu na wykonanie zadania warto trochę lepiej poznać grę, poklikać po wszystkich zakładkach i ocenić ile można z nich wszystkich wyciągnąć. Ze względu na dużą liczbę zakładek nie jest to bardzo łatwe, a z kolejnymi poziomami dochodzą nam kolejne lokacje, które mogą okazać się za trudne do przejścia, jeżeli zaniedbójemy rozwój bohaterów.

Wracając do opisywania gry, na samym początku wybieramy głównego bohatera. Wybieramy jednego bohatera spośród 4 dostępnych (2 dystansowe - mag i łucznik oraz 2 walczące w zwarciu - jedna mogąca zadać dużo obrażeń, a kolejna mogąca przyjąć dużo obrażeń). Następnie przechodzimy samouczek i jesteśmy wprowadzani w fabułę gry, którą jeżeli ktoś chce można pominąć jednym kliknięciem.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Ogólne wrażenia na temat gry mogę ocenić jako mieszane. Z jednej strony gra jest ciekawa, natomiast z drugiej zawiera bardzo dużo przedmiotów i lokacji, co bardzo skomplikowało moją rozgrywkę i prawdę mówiąc ze względu na możliwość dołączenia do niektórych miejsc jedynie kilka razy w ciągu całego dnia wielu z nich nie udało mi się zapamiętać. Pomysł na grę, która w wielu miejscach prowadzi nas za rękę wydaje mi się trafiony, niestety powód dla którego nie będę w nią grał wynika ze zbyt dużej ilości lokacji, rodzajów walk oraz zbyt rozbudowanego rozwijania przedmiotów, co wydaje mi się być przystosowaniem gry bardziej pod rynek azjatycki niż europejski (może to być równie po prostu wzorowanie się na azjatyckim typie złożoności gry).

Uważam, że każdy powinien wyrobić sobie opinię samemu, szczególnie jeżeli mamy możliwość wzbogacenia swojego konta o dodatkowe bananki. W takim razie bez zbędnego przedłużania zapraszam do grania, robienia zadań, a w przyszłości podobnie jak ja do dzielenia się własnymi spostrzeżeniami odnośnie gry.

5.0 (głosów: 64)
Art napisany przez Gremlininio

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Team Fortress 2 Team Fortress 2-Czyli gra z bogatą historią.

Recenzja Myszu PL
2

World of Tanks Leopard 1 dlaczego ten czołg umarł?

Recenzja ChUcKxPoMpA
3

CSGO Prime (B2P) Najlepsze tricki! [1#] - Mirage

Poradnik JestemKacper
4

World of Tanks World of Tanks Recenzja Gry

Recenzja ReDoXPL
5

Overwatch - poradnik dla początkującego Torbjörna

Poradnik Porarzo
6

Margonem Margonem - czyli jak właściwie zarobić złoto?

Poradnik Fragorski
7

Hero Zero Rozpoczęcie gry i podstawy

Poradnik golomb1337
8

Minecraft Minecraft - Niezwykła Kreatywność w Pikselowej Rzeczywistości

Recenzja Andzia99
9

Eternal Edge+ Prologue Recenzja gry “Eternal Edge+ Prologue”

Recenzja Piotrex3111
10

CSGO Prime (B2P) Pick'em Challenge | O co chodzi, jak zdobyć trofeum?

Poradnik lynnSSky
Chat