Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
5.0 1 43 0
05.08.2022

Cześć! Nazywam się Michał

W dzisiejszym artykule przedstawię wam grę jaką jest Hero Zero, ale może najpierw przejdźmy do tego czym jest Hero Zero. Jest to gra przeglądarkowa jak i mobilna w której możemy się wcielic w stworzenego przez siebie bohatera. Bez zbędnego przedłużania zapraszam wszystkich do artykułu :D
Na początku naszej przygody w Hero Zero musimy stworzyć bohatera lub bohaterkę. Podczas tworzenia postaci macie wpływ prawie na każdy jej element. Zaczynając od włosów kończąc na kolorze skóry, kształcie nosa, brwi. Po stworzeniu naszego bohatera pojawiamy się w pierwszej lokalizacji jaką poznamy w tej grze. Jest to miłe przedmieście zwane Humperdyle. Tam zaczyna się nasz samouczek który pomoże nam w rozwoju naszego bohatera. W tym miejscu także wykonamy nasza pierwsza misję dzięki której zdobędziemy monety i doświadczenie które podwyższa poziom naszej postaci. Następnym miejscem w grze jest lumpeks inaczej mówiąc sklep w którym możemy wyposażyć nasza postać w przedmioty podwyzszajace nasze podstawowe punkty umiejętności. Każdy bohater posiada ich cztery. Są to (siła, kondycja, inteligencja i intuicja).

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

W lumpeksie możemy też znaleźć takie rzeczy jak pralka. Zmienia ona atrybuty danego przedmiotu który chcemy "wyprać".
Znajduje się tam też maszyna do szycia dzięki, której możemy zmienić wygląd naszego przedmiotu za monety. Następnym miejscem w grze są treningi. Tutaj możemy zwiększyć punkty umiejętności naszego bohatera za jednostki treningowe. Im więcej razy zrobimy trening tym więcej dana umiejętność będzie kosztować. Od 8 poziomu odblokowujecie takie miejsce jak kryjówka. Jest to bardzo przydatna rzecz dla waszego bohatera gdyż pomogą wam w rozwoju postaci. Dzięki niej możemy zdobywać monety, doświadczenie i inne potrzebne rzeczy które podwyższają punkty naszego bohatera takie jak np. modyfikacja. W kryjówce można także walczyć atako-botami. Za wygraną dostajemy punkty sławy i surowce potrzebne do rozbudowy naszej kryjówki. Pojedynki - za każdy wygrany pojedynek nasz bohater zyskuje honor i monety. Im więcej nasza postać ma honoru tym wyżej znajduje się w rankingu.
Po zdobyciu 500 honoru możemy wstąpić do ligi. Za każdą wygraną walkę w lidze otrzymujemy punkty ligowe i monety. Dzięki punktom ligowym nasza postać także dostaje się na dane miejsce w rankingu.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

W grze występuja także zadania nadzwyczajne. Za wykonanie ich dostajemy monety, doświadczenie i przedmioty które możemy założyć na naszą postać. Za wykonywanie zadań nadzwyczajnych dostajemy również czyny, w których najczęściej są monety lub doświadczenie. W Hero Zero przydatne są wspomagacze. Wspomagacze podwyzszaja nasze umiejętności, skracaja czas misji i pomagają w pracy. Każdy wspomagacze kosztuje pewna ilość monet lub oponek. W Hero Zero znajduje się też miejsce spotkań różnych bohaterów inaczej mówiąc drużyna. Dzięki niej zdobywamy więcej doświadczenia i monet podczas misji, podwyższa nasze umiejętności. Możemy także walczyc z innymi wrogimi drużynami i bandami za które dostajemy doświadczenie i monety a także inne rzeczy takie jak : energia, przedmioty. Wraz z drużyną możecie zbierać punkty HeroCon dzieki nim dostajecie punkty doświadczenis do rozdania w wasze statystyki i buff x% dla waszej drużyny. Sklep z oponkami tutaj możecie zakupić Oponki do rozwoju waszego bohatera za różne formy płatności. Na start przez jeden miesiąc macie do zakupienia startowy pakiet oponek który posiada 125 oponek i kosztuje 20zl +/- . Oponki możecie także zdobyć klikając na "Trochę Oponek?" w lewym dolnym rogu poprzez granie w inne gry. To by było na tyle w tym artykule. Mam nadzieję, że się spodobał :D

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez OL4FF

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Początki w League of Legends

Poradnik Ara
2

Forge of Empires Perły Architektury - Poradnik

Poradnik SuperFajnyBananek
3

CSGO Prime (B2P) BIG - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
4

Czy Crysis to przełom w branży gier wideo?

Recenzja BLAZEJ1
5

Goodgame Empire Wciągająca, wciąż aktuaklizowana gra.

Recenzja Maciek10089
6

World of Warships Recenzja niemieckich pancerników wows

Recenzja Rozwalacz_328
7

Historia serii Giana Sisters - od klona do czegoś więcej?

Recenzja Dawid035
8

MovieStarPlanet MSP MSP - Omówienie i nie tylko

Recenzja lasencjaa
9

League of Legends Kalista - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
10

Gacha Life Gacha Life moje odczucia

Recenzja Paullisia
Chat