Jak to działa
5.0 7 747 0
31.01.2018

Najbardziej opłacalne rzeczy na stronie Bananki.pl

W zakładce Wydawaj bananki mamy wiele, żeby które możemy kupić. Są wśród nich podziały takie jak: gry i doładowania, skiny do CS: GO, gift card house, CDA.pl, klucze cyfrowe ze strony fabrykakluczy.pl, paysafecard, steam wallet, waluta do gier i amazon. Moim zdaniem ludzie najczęściej korzystają z doładowań i gier, ale często ludzie też kupują skiny do CS: GO. Sam odradzam grać na banabecie ,ponieważ można przegrać sporą ilość bananków. Ale ja chcę pokazać najbardziej opłacalne stąd rzeczy. Z kluczy cyfrowych od fabrykakluczy.pl opłacają się trzy rzeczy. Resident Evil: Revelations jest tam za 7 zł i 90 groszy, a na steamie kosztuje ponad 100 złotych. Bundle (3 gry) - Syberia 1 i 2, DiRT 3 też się bardzo opłaca, ponieważ ta paczka kosztuje 4 zł i 90 groszy. Sama Syberia kosztuje 34,99 zł, Syberia 2 kosztuje tyle samo.
Dirt'a 3 nie ma na steamie. Sherlock Holmes: Crimes and Punishments na tej stronie kosztuje 5,99 zł. Na steamie kosztuje ona 19,99 euro. W CDA.pl im kupimy kod na więcej czasu tym mniej płacimy kupując kilka tańszych np. 24h jest za 250 bananków, a za 3 dni jest 550 bananków, czyli oszczędzamy 200 bananków. W gift card house każde 100 zł kosztuje tyle samo na każdą stronę, więc tu tylko zależy od waszego wyboru. Co do skinów do CS: GO to tu nie ma co mówić. Tu tylko trzeba sprawdzać ceny na rynku, a ja nie będę pisał cen, bo one mogą zmieniać się co jakiś czas. Co do gier to opłaca się Pixel Piracy, ponieważ jest tylko za 200 bananków, a kosztuje 9,99 euro. Opłaca się też Spy Chameleon - RGB Agent, ale już mniej niż poprzednik, ponieważ kosztuje 8,05 zł na G2A, a kosztuje 500 bananków. Porównując tą cenę z ceną CS: GO. To CS: GO kosztuje 5000 bananków i kosztuje 53 zł, a Spy Chameleon - RGB Agent 500 bananków i kosztuje 8 zł.
To CS: GO kosztuje 5000 bananków i kosztuje 53 zł, a Spy Chameleon - RGB Agent 500 bananków i kosztuje 8 zł. CS: GO musiałby kosztować około 80 zł, żeby kosztować podobnie. Co do steam wallet to doładowania na steam nic się nie różnią pod względem opłacalności, ale co do losowych gier. To klucz steam premium bardziej się opłaca od zwykłego. Najbardziej opłacającą się rzeczy z wymienionych jest Resident Evil: Revelations. Bardzo opłacalnymi są też Sherlock Holmes: Crimes and Punishments, Pixel Piracy i Spy Chameleon - RGB Agent. Wymieniłem chyba wszystkie opłacające się rzeczy na bananki.pl i fabrykakluczy.pl. Mam nadzieję, że pomogłem w wyborze rzeczy do kupienia na tej stronie, jeśli mieliście problem, a zapewne mieliście, bo strona bananki.pl ma wiele do zaoferowania i trudno jest się na coś zdecydować.
5.0 (głosów: 7)
Art napisany przez Kubsoon243

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
2

#1 Ultimate Custom Night - Poradnik

Poradnik TheMaślak
3

Roblox Roblox - Top 6 Tycoonów

Recenzja Sucharek39
4

Travian Travian gra która uczy strategii i na pewno spędzisz w niej długie godziny!

Recenzja Crisovski
5

Margonem Nowy kolos na 63 poziomie już w grze! + minievent sierpniowy

Poradnik Deez
6

Star Stable Wszystko o Star Stable

Poradnik Lena Kinga
7

Recenzja serii gier FNaF

Recenzja Typowypolak nr 1
8

Roblox Chcesz zarabiać na graniu ? To coś dla CIEBIE

Video Florep
9

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
10

Co wiemy o Fifie 19?

Tutorial ElSkiller
Discord