Jak to działa
H1Z1: King of the Kill (B2P)

H1Z1: King of the Kill (B2P)

H1Z1: King of the Kill (B2P)
4.0 (ocen: 3)
Graj Wymień walutę
Opis

Jeśli należysz do fanów rywalizacji PvP w strzelankach, a do tego klimat epidemii zombie kręci Cię bardziej niż cokolwiek innego, to H1Z1: King of the Kill czeka, aby wreszcie powitać Cię w swoich skromnych progach!

Ta strzelanina MMO z elementami survivalu jest jedną z dwóch dostępnych wersji sandboksa znanego wcześniej wyłącznie pod nazwą H1Z1. Na początku gra była dostępna na platformie Steam w ramach wczesnego dostępu, ale już sama ta wersja przyniosła grze rzeszę oddanych fanów.

W nowej wersji H1Z1 znajdziesz się kilkanaście lat po wykryciu tytułowej choroby, który sprawił, że większość ówczesnych mieszkańców bliżej nieokreślonego miasteczka w Stanach Zjednoczonych to teraz krwiożercze zombie. Ty jesteś jednym z tych osób, które przetrwały i są zmuszone do poszukiwania bardzo ograniczonych zasobów, które pomogą Ci przeżyć. Właśnie o te zasoby będziesz rywalizować z pozostałymi graczami.

W strzelaninie King of the Kill eksploracja terenu i formowanie sojuszy z graczami przeciwko hordom zombie zostało odsunięte na bok na rzecz rywalizacji pomiędzy graczami i znacznie szybszą oraz bardziej dynamiczną akcję w kilku dostępnych trybach PvP, wśród których największą frajdę będziesz czerpać z Battle Royale.

Zbieraj surowce i wytwarzaj sprzęt zanim przystąpisz do walki i pokaż, że to właśnie Ty jesteś nie tylko genialnym taktykiem, ale przede wszystkim mistrzem survivalu. Ta niesamowicie ekscytująca strzelanina MMO utrzymana w post-apokaliptycznym klimacie jest zupełnie darmowa, więc jedyne, co musisz zrobić, to pobrać ją i przygotować się do odstrzelenia kilku głów.

pełny opis gry
Screeny
H1Z1: King of the Kill (B2P) screenshot1 H1Z1: King of the Kill (B2P) screenshot2 H1Z1: King of the Kill (B2P) screenshot3 H1Z1: King of the Kill (B2P) screenshot4 H1Z1: King of the Kill (B2P) screenshot5 H1Z1: King of the Kill (B2P) screenshot6 H1Z1: King of the Kill (B2P) screenshot7 H1Z1: King of the Kill (B2P) screenshot8 H1Z1: King of the Kill (B2P) screenshot9 H1Z1: King of the Kill (B2P) screenshot10
Video
Podobne gry