Jak to działa
H1Z1: King of the Kill (B2P)

H1Z1: King of the Kill (B2P)

H1Z1: King of the Kill (B2P)
4.3 (ocen: 10)
Graj Wymień walutę
 • Bananapedia 250 250
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij
Opis

Jeśli należysz do fanów rywalizacji PvP w strzelankach, a do tego klimat epidemii zombie kręci Cię bardziej niż cokolwiek innego, to H1Z1: King of the Kill czeka, aby wreszcie powitać Cię w swoich skromnych progach!

Ta strzelanina MMO z elementami survivalu jest jedną z dwóch dostępnych wersji sandboksa znanego wcześniej wyłącznie pod nazwą H1Z1. Na początku gra była dostępna na platformie Steam w ramach wczesnego dostępu, ale już sama ta wersja przyniosła grze rzeszę oddanych fanów.

W nowej wersji H1Z1 znajdziesz się kilkanaście lat po wykryciu tytułowej choroby, który sprawił, że większość ówczesnych mieszkańców bliżej nieokreślonego miasteczka w Stanach Zjednoczonych to teraz krwiożercze zombie. Ty jesteś jednym z tych osób, które przetrwały i są zmuszone do poszukiwania bardzo ograniczonych zasobów, które pomogą Ci przeżyć. Właśnie o te zasoby będziesz rywalizować z pozostałymi graczami.

W strzelaninie King of the Kill eksploracja terenu i formowanie sojuszy z graczami przeciwko hordom zombie zostało odsunięte na bok na rzecz rywalizacji pomiędzy graczami i znacznie szybszą oraz bardziej dynamiczną akcję w kilku dostępnych trybach PvP, wśród których największą frajdę będziesz czerpać z Battle Royale.

Zbieraj surowce i wytwarzaj sprzęt zanim przystąpisz do walki i pokaż, że to właśnie Ty jesteś nie tylko genialnym taktykiem, ale przede wszystkim mistrzem survivalu. Ta niesamowicie ekscytująca strzelanina MMO utrzymana w post-apokaliptycznym klimacie jest zupełnie darmowa, więc jedyne, co musisz zrobić, to pobrać ją i przygotować się do odstrzelenia kilku głów.

pełny opis gry
Screeny
H1Z1: King of the Kill (B2P) screenshot1 H1Z1: King of the Kill (B2P) screenshot2 H1Z1: King of the Kill (B2P) screenshot3 H1Z1: King of the Kill (B2P) screenshot4 H1Z1: King of the Kill (B2P) screenshot5 H1Z1: King of the Kill (B2P) screenshot6 H1Z1: King of the Kill (B2P) screenshot7 H1Z1: King of the Kill (B2P) screenshot8 H1Z1: King of the Kill (B2P) screenshot9 H1Z1: King of the Kill (B2P) screenshot10
Video
Podobne gry