Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 1 2095 0
13.01.2022

MovieStarPlanet - jak szybko wbijać lvl?

Hejka! Z tej strony Arines i w tym artykule przedstawię Wam kilka najlepszych i najszybszych sposób na wbicie poziomu w grze MovieStarPlanet. Zacznijmy od tego, że do wbicia wyższego levelu w tej grze potrzebujemy fame. Od razu po zalogowaniu wyskakuje nam koło fortuny, po jego zakręceniu dostajemy StarCoins, ale o zdobywaniu StarCoins z pewnością dodam inny artykuł. Kontynuując, każdego dnia na stronie głównej pojawiają nam się prezenty, które dają nam zarówno monety, jak i fame. Wiele osób może o tym nie pamiętać, że pod naszą moviestar znajduje się okienko z ofertą StarVipa i po kliknięciu w niej, tam właśnie znajdziemy dwa prezenty. Spokojnie wiem, że fame z prezentów jest za mały do wbicia następnego levelu, ale zawsze to coś ;) Przejdźmy, więc do innych sposobów.


Sposób numer 1

Na MovieStarPlanet istnieje opcja dawania autografów innym graczom. Za każdy dany, jak i otrzymany autograf otrzymujemy fame. Oczywiście im więcej autografów damy oraz im więcej ich zdobędziemy tym szybciej wbijemy kolejny poziom. Gracz bez vipa może dać autograf do godzinę, jednak gracz posiadający vipa może ofiarować autograf co 15, 4 lub nawet 2 minuty, wszystko w zależności od tego, jaki poziom vipa wykupił. Warto przed daniem komuś grafa spytać, czy ta osoba nie chciałaby wymienić się grafami, tzw. graf za graf.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Sposób numer 2

Na MovieStarPlanet możemy wykazać się kreatywnością i tworzyć własne filmy, za które dostajemy fame. Z każdym wyświetleniem nasz poziom będzie rósł. Warto korzystać z tej opcji, bo nawet z jednego filmu możemy dostać sporo fame. Gracze często tworzą tak zwane "seki", czyli 10 sekundowe filmiki z kilkoma moviestar chodzącymi po tle, czy wykonującymi jakieś animacje. Bardziej kreatywne osoby mogą stworzyć własne historie i w kreatywny sposób przedstawić ją.


Sposób numer 3

Ten sposób jest związany poniekąd z poprzednim punktem, tylko teraz to my jesteśmy osobą, która ogląda i ocenia filmy innych użytkowników aplikacji. Oczywiście najszybciej ogląda się wspomniane wcześniej seki. O ile się nie mylę i nie zostało to zmienione to w ciągu jednej doby możemy dostać fame tylko za 10 pierwszych filmów, które obejrzymy i ocenimy. Potem dostajemy tego fame bardzo mało i dalsze oglądanie dla wbicia wyższego levelu nie jest opłacalne.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Sposób numer 4

Podobnie, jak z tworzeniem filmów, mamy do dyspozycji również kategorię Design Studio, Looks, Zdjęcia oraz ArtBook. Za każde "love it" pod naszym dziełem dostajemy fame, nieważne czy to za wstawione zdjęcie, czy zrobiony artbook. Najlepiej kiedy we wszystkich kategoriach wstawiamy po trochu. Wtedy z pewnością znajdzie się ktoś, kto polubi zdjęcie, inna osoba obejrzy i oceni nasz film. W ten właśnie sposób powoli będziemy się piąć ku wyższemu poziomi w grze. Jeśli tworzycie look nie zapomnijcie przyłączyć się do oceniania, wtedy również dostajemy fame.


Sposób numer 5

Niestety w tym artykule będzie to już ostatni sposób, ale mam jeszcze wiele pomysłów i z pewnością pojawi się kolejny poradnik ze sposobami na zdobycie fame. W tym sposobie skupimy się na kategorii "Gry". Być może wielu z Was nie zaglądało tam od dłuższego czasu, jednak warto powrócić do tej opcji. Za każdy udział w grze dostajemy fame, myślę, że wiadomym jest, że jeśli zwyciężymy to dostaniemy więcej fame niż inni uczestnicy. Podczas grania w "Gry" możemy poznać kilka moviestar czy chociażby zapytać o autograf, z którego dostaniemy fame.


W tym artykule to już wszystko. Ja dziękuję za przeczytanie i do następnego!


5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Arines

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Metin2 Metin 2. Klasyk. Czy nadal jest godny uwagi?

Poradnik PolPos13Studio
2

ARK: Survival Evolved (B2P) Moja opinia na temat Arka

Recenzja Duduś14x
3

Zoo 2 - Animal Park "Zoo 2 - Animal Park: Odkryj wspaniałą symulację zarządzania zoo i zanurz się w fascynującym świecie zwierząt!"

Recenzja Lilit'h
4

Arena Mody Zostań najpiękniejszą modelką

Recenzja Julcia1
5

Transformice Jak szybciej wbić level w Transformice?

Poradnik yeonrie
6

TikTok - Android TiKToK - o co z tym chodzi?

Poradnik p0c0c1
7

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet, czyli gra dzieciństwa.

Recenzja kaylaa
8

Overwatch - poradnik dla początkującego McCree

Poradnik Porarzo
9

Castlevania: Circle of the Moon - Echo

Recenzja LiquidSnake
10

Team Fortress 2 Żołnierz, czyli mój main - część 3 Rakietowe skoki - Podstawa

Poradnik PowrWolf
Chat