Jak to działa
5.0 1 758 0
10.01.2022

Jak szybko zdobyć Fame w BlockStarPlanet

Witajcie moi Drodzy!♥

Dzisiaj Wam pokaże, jak szybko wbić level na BlockStarPlanet. Tak od początku: BlockStarPlanet to gra opracowana przez MovieStarPlanet, przez co możemy się tam zalogować przez konto z MSP.

Dobra to lecimy!

♥1. Pierwszy sposób to wykonywanie codziennych misji. Misję są różnorodne, dlatego możemy sobie wybrać jaką chcemy zrobić. Nie zajmują one dużo czasu, a dostarczają dużo Fame. Około 1000-5500.

♥2. Drugi sposób to granie w bitwy. Bitwy polegają po prostu na szybkim zabójstwie drugiego gracza, dopóki nie skończy się nam określony czas gry. W zależności od miejsca jakie zajmiemy, możemy otrzymać około.3000+ Fame.

♥3. Trzeci sposób to parkury. Jest to chyba najbardziej znany sposób na zarabianie szybkiego Fame. Parkury są różne, od łatwych do niemożliwych(niemożliwe dają najwięcej Fame oczywiście). Najmniej Fame dają sekundówki.

4. Czwarty sposób to robienie parkurów, blockstar, zdjęć. Za każdy like, który otrzymamy, dostajemy około 50 Fame.

♥5. Piąty sposób to ocenianie. Po dodaniu naszego blockstar, zdjęcia itp. do oceniania, możemy wziąć w nim udział. Polega ono na ocenianiu dwóch blockstar, zdjęć i wybraniu lepszego. Fame z tego jest różne, ale przeważnie jest to około 500 Fame.

♥6. Szósty sposób to wymienianie kryształów. Kryształy znajdują się praktycznie wszędzie: w Nexusie, parkurach. Najwięcej ich jednak można zdobyć podczas kopania. Po uzbieraniu danej ilości kryształów, wchodzimy w zakładkę "tworzenie" , a następnie "oddaj". Oddawanie kryształków daje nam 200-300 Fame, w zależności od tego jaki kryształ wymieniamy(oddane kryształy możemy także wymienić na ciekawe nagrody, np. pieniądze, lub rzeczy do parkurów).

7. Siódmy sposób to kopanie. Trwa ono przeważnie 30 minut. Celem kopania jest dotarcie do skarbów kryjących się głęboko pod ziemią. Pod koniec kopania dostajemy około 1000 Fame(wszystko zależy oczywiście od miejsca jakie zdobędziemy i od liczby graczy).

♥8. Ósmy sposób to zakup VIP-a. Jeśli kupimy najdroższego VIP-a(tego czerwonego, niestety nie pamiętam nazwy) to zyskamy wiele korzyści: będziemy mogli dawać 4 uśmiechy na godzinę, dostaniemy 2x więcej Fame oraz codziennie będziemy dostawać 2 diamenty, więc moim zdaniem warto.

♥9. Dziewiąty sposób to wymienianie się uśmiechami/proszenie innych użytkowników o polubienie ścianki. Wymienianie się uśmiechami jest całkiem spoko, ponieważ obie strony dostaną Fame. Niestety proszenie ludzi o pomoc może się źle skończyć, ponieważ większość graczy nie lubi dostawać tylu wiadomości odnośnie polubienia ścianki. Aczkolwiek czasem warto spróbować, ponieważ jak wiadomo każdy jest inny☻

Dzięki za uwagę♥

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Lolz1232

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Drakensang Online Drakensang Online wielka przygoda

Recenzja kozak3002
2

Paladins Ciekawa gra która ciągle się rozwija

Recenzja Mrkefirek
3

7 Porad dla nowych graczy Invisible, Inc

Poradnik Banankowiec2453
4

Bezpieczne korzystnie z sieci - jak zabezpieczyć się przed włamaniem

Poradnik Antymed
5

Margonem Questy Gwiazdkowe 2017

Poradnik trzcinka
6

League of Legends Braum - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
7

Minecraft Minecraft-Ciekawostki o nametagach!

Poradnik MatioNex
8

War Thunder Największy symulator pola bitwy na rynku

Recenzja Tybero
9

Realm of the Mad God - Priest

Poradnik Fragorski
10

League of Legends Kha'Zix - build do LoLa

Poradnik LiquidSnake
Chat