Jak to działa
Przejdź do gry Grand Theft Auto V (B2P)
Grand Theft Auto V (B2P)
5.0 3 1293 0
15.02.2018

Grand Theft Auto V - Gra warta pięni

Grand Theft Auto 5 to nie tylko absurdalnie przyjemna gra wideo, ale także inteligentna i ostra satyra współczesnej Ameryki. Jest to udoskonalenie wszystkiego, co GTA 4 przyniosło do stołu pięć lat temu. Jest technicznie bardziej dopracowany w każdy możliwy sposób, ale ma też olbrzymie ambicje. Żaden inny świat gier wideo nie jest podobny do tego pod względem rozmiarów ani zakresu, a jego poczucie humoru i dar chaosu kryją się za ostrą inteligencją. Opowiada fascynującą, nieprzewidywalną i prowokacyjną historię, nie pozwalając jej stanąć na drodze do własnych samokierowanych przygód przez San Andreas.

Jest to jedna z najlepszych gier wideo jakie kiedykolwiek stworzono.
To wciąż jest miejsce, w którym dziś stoimy. Niezależnie od tego, czy zgadzasz się, że to arcydzieło, czy nie, wersja na PC to zdecydowanie najlepszy sposób na grę w GTA 5 . Programista Rockstar w pełni wykorzystał możliwości techniczne platformy i sprawił, że GTA czuje się tutaj jak w domu. Jest dobrze zoptymalizowany, a liczba klatek na sekundę i rozdzielczość są tak wysokie, jak może obsłużyć Twój sprzęt - w tym rozdzielczości 4K / UHD i konfiguracji z wieloma wyświetlaczami. Jak na razie, ogromny i niesamowicie szczegółowy region San Andreas z otwartym światem wygląda bardziej niesamowicie niż kiedykolwiek dzięki dużym dystansom i zwiększonym efektom. To jedyne miejsce, w którym można grać w GTA 5 z szybkością 60 klatek na sekundę (lub więcej), a przy szybkiej jeździe i strzelaniu zdecydowanie skorzysta z tej płynności.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Opcje graficzne są bogate i potężne, a wszystko to od standardowej jakości i regulacji odległości od widoku do suwaka pola widzenia (choć jest to bardziej ograniczone niż dyskryminujące gracze FOV mogą chcieć - moddersowie już to naprawili). Sterowanie można dostosować, a w radiu w grze można odtwarzać własną bibliotekę muzyczną. Ciężko na to narzekać.

W przeważającej części menu są dobrze zrobione i dobrze się z nimi korzysta. Najlepiej ilustruje to przeglądarka internetowa, która wydaje się podobna do nawigacji po stronie internetowej za pomocą myszy. Jedynym miejscem, w którym to się trochę psuje, są menu nutowe; Trochę trudniej jest poruszać się po przedmiotach sklepu z bronią amunicyjną za pomocą myszy niż za pomocą klawiszy D-pad lub klawiszy strzałek, ale wciąż jest to w pełni sprawne. To tylko małe przypomnienie, że nie była to pierwotnie gra na PC.

Z drugiej strony strzelanie myszą jest wystarczająco dobre, aby ryzyko walki było nieco zbyt łatwe. Nie udaje, że jestem błyskotliwym strzelcem, ale jeśli jesteś złym facetem (lub policjantem) w Los Santos , twoje szanse na wyrzucenie go z samochodu, aby zacząć strzelać, spadają znacznie, gdy używam myszy . Bez plagi automatycznego celowania, ciągnącego celowniczkę w dół w kierunku środkowej masy, odkryłem, że wybieram większość wrogów pojedynczym strzałem w głowę, zwłaszcza gdy gram w trybie pierwszoosobowym. To nie znaczy, że czułem się niepokonany; ponieważ władze nigdy nie przestaną przychodzić, dopóki nie poddasz się i nie odejdziesz lub nie zginiesz, zawsze będą ci dawać trudną walkę przez ciężar samych liczb.

Niezwykle precyzyjne elementy sterujące na komputerze, takie jak brak konieczności wciskania przycisku, aby utrzymać prędkość (wystarczy przytrzymać klawisz Shift) i możliwość uderzenia w pojedynczy przycisk (domyślnie Caps Lock), aby aktywować specjalną zdolność, aby wszystko wyglądało jak rodzima Gra komputerowa. Nie dostajesz irytującego poziomego dryfu podczas pracy w pierwszej osobie, tak jak w wersjach PS4 i Xbox One.

Jedną z moich ulubionych rzeczy na temat konfiguracji kontrolnej jest to, że GTA 4 i kilka innych gier wcześniej, GTA 5 pozwala płynnie przełączać się między myszą a klawiaturą i gamepadem w locie. Nie musisz wchodzić do menu i zamieniać - wystarczy nacisnąć jeden przycisk na drugim, a wszystkie komunikaty na ekranie zmieniają się, odzwierciedlając to, czego używasz. To fantastyczna rzecz do takiej gry, w której prowadzenie i strzelanie jest bardziej precyzyjne za pomocą myszy i klawiatury, ale jazda, a zwłaszcza latanie, w znacznym stopniu wynika z analogowego wejścia palca. Możesz nawet użyć obu naraz, jeśli chcesz.
Następnie jest GTA Online, który bardzo dobrze się zachowywał w tym tygodniu (jestem równie zaskoczony jak ty!). Chociaż od czasu do czasu odczuwam rozłączenie lub atak opóźnienia, nie jest to nic niezwykłego w przypadku gry online, która dopasowuje grupy do 30 graczy. Niezwykłe jest to, jak różnorodne i zróżnicowane są dostępne działania: dziesiątki różnych typów deathmatchowych, kooperacyjnych (w tym zupełnie nowe i bardzo imponujące wielostopniowe napady), wyścigi nad lądem, morzem i powietrzem (Niektóre z nich obejmują walkę) i powszechny chaos na otwartym świecie, jak spontaniczne strzelaniny z napędem (lub ostrzał) innych graczy. Internetowa wersja San Andreas to miejsce, w którym wszystko może się zdarzyć w każdej chwili i fantastycznie jest obserwować, jak ludzie korzystają z tej wolności, nawet jeśli większość z nich jest nieodłączną cechą polegającą na rozrzucaniu rzeczy na inne rzeczy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Główną cechą specyficzną dla komputera jest narzędzie do edycji Rockstar Editor i związany z nim tryb reżysera, co daje ci dostęp do szerokiego spektrum odtwarzanych modeli postaci. Jest to potężne narzędzie twórcze, które umożliwia łatwe przechwytywanie klipów gry, a następnie ich edycję i eksportowanie do tego, co może się okazać niezwykle skomplikowanym filmem. Zdarzyło mi się zderzenie, które okradło mnie z ponad godzinnej pracy nad eleganckim filmem o mężczyźnie w obcym kostiumie, który uderza bez przerwy na plażę. Uwielbiam elastyczność aparatu i prostotę sterowania edycjami - sprawiają, że mam nadzieję, że będę miał lepsze spojrzenie na tworzenie filmów, gdy idę na łatwiznę z montażem powolnych ruchów pięściami uderzającymi o twarze. Na szczęście jest dużo bardziej twórczo utalentowanych ludzi, którzy będą bawić nas przez wiele lat z machinimą GTA 5.

Werdykt
Grand Theft Auto 5 to arcydzieło gry, a wersja na komputery to najlepszy sposób na jej poznanie. Jego rozpadająca się, a zarazem drobiazgowo szczegółowa mapa to wysoki poprzeczka, do której aspirują wszystkie inne gry z otwartym światem, i jest niesamowicie gęsta z doskonałymi treściami. Mając tyle do zrobienia, odkrywania i grania, zarówno w trybie dla jednego gracza, jak i dla wielu graczy, a także świetne narzędzia twórcze, jest naprawdę niesamowity na wielu poziomach.
5.0 (głosów: 3)
Art napisany przez Cesere

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Jak zarobić mając AWP | Asiimov (Battle Scard)?!

Poradnik JestemKacper
2

CSGO Prime (B2P) Bunnyhop - CS:GO Poradnik (Podstawy)

Poradnik JestemKacper
3

CSGO Prime (B2P) Przed nami MAJOR w Krakowie, a wcześniej kwalifikacje.

Poradnik lynnSSky
4

CSGO Prime (B2P) Natus Vincere - krótka historia i opis drużyny

Recenzja wzarek
5

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS MOBILE NA PC

Poradnik HansOmen
6

Co wycięto z oryginalnej trylogii Gothic ? Część 5 Gothic 3

Recenzja Tybero
7

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - najnowsze aktualizacje (wrzesień - grudzień 2021)

Recenzja Sylwiszel
8

Roblox Roblox - Adopt Me! - Historia, Rozgrywka i Event!

Recenzja Zvzaa
9

Jak oszczędzić na kupnie gier.

Poradnik Banankowiec2453
10

League of Legends Yuumi - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
Chat